To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - IV Ogólnopolska wystawa szczurów rasowych w OLSZTYNIE

Matrix - Wto Sie 26, 2008 21:33
Temat postu: http://forum.szczury.biz/viewtopic.php?p=204609#204609
Sympatycznie bardzo było :mrgreen: Podobały mi się wszystkie szczury i każdy osobno i Ren która wybiegła i skakała przed kamerą(że już myślałam, iż to jej ogon :P ) i poznałam nowych ludzi z forum i zobaczyłam rodzinę Cherry i było fajne spotkanie w sobotę ^^

Tylko szkoda, że w końcu swoich nie wystawiłam :zly:

A co do wyłysienia Cappuccino...wiecie, czas do fryzjera pójść no :P A tak serio, to z tyłu były stare naklejki :]

Anonymous - Wto Sie 26, 2008 21:40

Matrix napisał/a:
i Ren która wybiegła i skakała przed kamerą(że już myślałam, iż to jej ogon :P )

No weźcie już nooo :P

L. - Czw Sie 28, 2008 01:34

Impreza sobotnio-niedziela chociaż w skromnym składzie pobiła wszelkie rekordy ;]
mam wrażenie co co najmniej 60% czasu jej trwania leżałam cała uchachana na podłodze... XDDD"

Wszystkim zwycięzcom gratuluje :mrgreen:

Mała Mi - Czw Sie 28, 2008 01:37

eLka, 60%??? kopnij no tą 6 i wyjdzie Ci ile rzeczywiście siedziałaś uchachana:P i wtedy możesz pisać, że CO NAJMNIEJ! :rotfl:
L. - Czw Sie 28, 2008 02:56

Mała Mi, ty mi nie podskakuj bo ja mam fotki z imprezy :P a ja nie powiem jak tam wyszliśmy :mrgreen:
Nakasha - Wto Wrz 09, 2008 22:20

Fotki fotki fotki :D :D








Moje różne :DD




Wystawa:


Anonymous - Śro Wrz 10, 2008 08:21

http://www.fotosik.pl/pok...a6d461c18d.html -> Renowy w czarnej koszulce z aniołem i tył Ren w czerwonej bluzce :mrgreen: :P I oczywiście Matrix i sachmowy :]

Lka, dawaj te bosssskie foty z imprezy u Ciebie :DD

wuwuna - Śro Wrz 10, 2008 17:34

Miyu jest obłędna :falover: :falover: :falover: te jej pozy,ten brzuszek niebiesciutki.Pisałam to już, ale nie mogłam się powstrzymam.Ideał :serducho:
L. - Pią Wrz 12, 2008 13:46

Ren, dam, dam :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group