To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowane letnie mioty: Oli -Mamy ciążę. ;)

nezu - Czw Lip 17, 2008 03:24

<EDIT>
Pisałam tu wcześniej że w nocy Oliwka dostała ruję. Pisałam istne hura. I po co? Na nic.

Owszem dostała, piękną odfruwajkę.
I co?

I tym razem Maverick dał ciała na całej linii. On się nie nadaje na reproduktora. Ja nie wiem czy on się na cokolwiek nadaje. Nie krył jej ani razu, owszem, podskakiwał ale rezygnował "w zaraniu". Nawet jej buc jeden nie rozdziewczył.

Skutek tego taki, że moja frustracja rośnie a z obojga "partnerów" mam ochotę zrobić rękawiczki. Istnieje też opcja makatki z Mavericka. Mam dość.
Oliwka oczywiście już rui nie ma, też bym się znudziła po blisko 3 godzinach prób zainteresowania swoją osobą samca.

Chyba za bardzo mi na tym miocie zależy i los postanowił być cholernie złośliwy.

Anonymous - Czw Lip 17, 2008 09:34

nezu, co za.... :? Tule mocno, toż to nawet pech nie jest, tylko nie wiem co :roll: :przytul:
nezu - Czw Lip 17, 2008 10:48

Złośliwy los... :?
Jedyny plus z całej historii jest taki, że w tej chwili Mav się z Oliwką nie mordują i mogą mieszkać razem.

Z tym że co to za plus... Wiem już jak u niej ruję wywołać, ale jak przekonać samca żeby krył a nie udawał?... :(
Dół... :(

Layla - Czw Lip 17, 2008 10:50

nezu, może teraz już będzie umiał, tamto to była taka yyy sucha zaprawa.
Anonymous - Czw Lip 17, 2008 11:00

nezu, może jak raz dał ciała, to teraz się poprawi, nie poddawaj się :przytul:
Azi - Czw Lip 17, 2008 13:29

nezu, Caspi Dory przecież też w spotkaniu z Nemi sobie nie poradził, a chwilę później przy Biafrze stanął na wysokości zadania.

Mav może nieco zestresowany był wcześniejszymi humorami Oliwki. No nic, ja kciukam nadal. Bardzo mocno.

pituophis - Czw Lip 17, 2008 14:12

Pomyslec, ze babcia leciala do samcow jak dzika. Jakichkolwiek....

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Czy ewentualnie nie ma opcji krycia Oliwki innym samcem, i krycia jej corki Maverickiem? Tylko czy jakis sensowny jest na znaczenia...

Mysle, ze jednak wszystko sie ulozy, i przy nastepnej rui Maverick stanie na wysokosci zadania. O ile nie zostanie wczesniej makatka. Ani mi sie waz przerabiac Oliwii na rekawiczki!!

Anonymous - Czw Lip 17, 2008 14:36

nezu napisał/a:
a z obojga "partnerów" mam ochotę zrobić rękawiczki. Istnieje też opcja makatki z Mavericka.
makatka mnie rozłożyła :rotfl:

Skoro Oliwka wreszcie przy nim zarujkowała, to dała by panu jeszcze szansę. Może się chłopak rozkręci, jeśli panna chętna. :) Kciukam mocno! :kciuki:

nezu - Czw Lip 17, 2008 15:36

Znowu ma ruję. O_O
Czekajcie, uszczypnijcie mnie.
MANTROWAĆ MI TU INTENSYWNIE O KRYCIE!!

Layla - Czw Lip 17, 2008 15:39

nezu, AAAAA!!! Oliw, dawaj, dawaj! Mav, nie obijaj się, bo obciach :D Ładna laska ci się trafiła, do tego od razu goła :rotfl:
AngelsDream - Czw Lip 17, 2008 15:39

nezu, no widzisz - rozbujała się. :]
wuwuna - Czw Lip 17, 2008 15:41

nezu napisał/a:
MANTROWAĆ MI TU INTENSYWNIE O KRYCIE!!
:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: Mav,Oli wiecie co macie robić prawda? :kciuki:
pituophis - Czw Lip 17, 2008 16:06

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Moja prawnuczka. Musi sie w koncu wykazac :)

Anonymous - Czw Lip 17, 2008 16:19

Mantrrrrrrrrrrrrr! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Ninek - Czw Lip 17, 2008 17:13

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Już 1,5 godziny minęło, może coś? :roll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group