To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot P Rat`s Troop - WAŻNE!

Anonymous - Pon Kwi 21, 2008 10:14

Ren, gratuluję :D Dostała Ci sie creme de la creme. ;) Teraz lepiej zainwestuj w dobre łącze i aparat, bo przez najbliższe 2 lata nie będziesz robiła wiele więcej niz foty tego słodziaka. :]
Anonymous - Pon Kwi 21, 2008 10:17

Viss, łącze już mam dobre, jeszcze tylko jakiś fajny aparat by sie przydał :P
Andzia - Pon Kwi 21, 2008 10:41

Ren napisał/a:
Matka Nezu od Szczurów :P

Boskie :hahaha: i jak pasuje :wink:
Ja się tu pojawiłam tylko po to aby ostrzec Ren :twisted: bo pewnego pięknego dnia nie omieszkam jej nawiedzić i wymiziać tą piękną dziewuszke :serducho:
No i gratuluje wszystkim... może to dziwne ale ja jestem wzruszona że te maluszki mają domki i że nie długo ruszą w świat...dzieci mojego idola...mojego ideału ^^

Anonymous - Pon Kwi 21, 2008 10:47

Off-Topic:
Andzia, zapraszam :]

nezu - Pon Kwi 21, 2008 23:13

To ja wam pokażę mojego tytana, bo kto jak kto ale ona ZASŁUŻYŁA na sesję.
Strzyga.
Dzielna mama, cierpliwie znosząca te małe wampiry.

Niestety, ale wyssały z niej sporo tkanki podskórnej i witamin, widać to choćby po jej futrze, po ciąży się trochę przerzedziło i mocno schudła. Ale nie ma obaw, już nadrabia i do wakacji będzie cud mjut dziewczynką i koneserem wystaw, he. ;)

Zmienił jej się charakter po ciąży.
Na GIGA plus.
Jest taka rozbrykana jak jej ferajna, przekochana, całuśna, pcha mi się na ręce i w ogóle okazuje masę miłości. Iska, myje i się z niej to zaufanie do mnie praktycznie wylewa.
Idzie cukrzycy dostać. :serducho:
Najkochańszy szczur na świecie.
A to dzielna mama (przepraszam za jakość fot, jakoś mi nie wyszły i kolory i ostrość i wszystko... :( )



Te stójki to u niej normalna reakcja na mój widok.. ;)

Anonymous - Wto Kwi 22, 2008 09:49

Boszsz, na sam jej widok wszystko sie we mnie rozpływa, a co dopiero to:
nezu napisał/a:
całuśna, pcha mi się na ręce i w ogóle okazuje masę miłości. Iska, myje i się z niej to zaufanie do mnie praktycznie wylewa.
:serducho: :serducho: :serducho: Wymiziaj, wycałuj i wydropsiaj dzielna śliczna mamusię.
Anonymous - Wto Kwi 22, 2008 10:14

nezu, jaka ona cudna jest :serducho: Mamusia mojej Pralinki :serducho: :mrgreen:
plora - Wto Kwi 22, 2008 10:27

Strzyga jest powalająca :thud: wymiziać proszę :mrgreen:
samar - Wto Kwi 22, 2008 18:35

jak mama taka piekna dama to co sie dziwic ze maluchy takie slodkie kluski :serducho: ze o tacie nie wspomne :mrgreen:
Matrix - Wto Kwi 22, 2008 23:46

yhm,dobra,rezerwacje są,wiadomo kogo można napaść jak będzie odbierał ogona... 8) :P
Czemu nie można mieć dla siebie wszystkich miotów.. :serducho:

Anonymous - Śro Kwi 23, 2008 11:25

piękna Strzyga... :) wytul ją, nezuś :) :serducho:
plora - Czw Kwi 24, 2008 14:37

nie chcę być natrętna, ale może jakieś zdjęcia gromadki :mrgreen: ?
nezu - Czw Kwi 24, 2008 15:14

W niedziele będą jakieś fotki, na razie nie mam na ich robienie czasu...przepraszam...

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 00:41 ]
No dobra.... znajcie moje chamskie serce... kilka wspólnych fot..


Andzia - Pią Kwi 25, 2008 00:46

Ja po prostu nie mam słów... nie dość że rosną jak na drożdżach to mają te magiczne spojrzenia... te którym Gent co dnia mnie hipnotyzuje :serducho: śłiczności....
Anonymous - Pią Kwi 25, 2008 11:01

Matko, jakie piękne, cudne, wspaniałe :serducho: Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła odebrać małą :zakochany:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group