To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Oli - Czw Lip 03, 2008 12:04

Na większości kont internetowych jest możliwość wydruku strony potwierdzającej wpłatę - musisz tylko poszukać gdzie jest umieszczona na stronie taka opcja. :wink:
Anonymous - Czw Lip 03, 2008 12:27

Olimpia napisał/a:
Na większości kont internetowych jest możliwość wydruku strony potwierdzającej wpłatę - musisz tylko poszukać gdzie jest umieszczona na stronie taka opcja. :wink:
dokładnie, ponad to teraz taki wydruk nie musi byc stemplowany w banku, jest prawnym potwierdzeniem.
Anonymous - Czw Lip 03, 2008 12:44

Olimpia, Viss, dziękuję :wink:
Nakasha - Czw Lip 03, 2008 12:44

A jakie są kategorie wiekowe? Poza tym wystawa jest za miesiąc, wystarczy dodać do wieku 1 miesiąc ;) .

I czy wystarczą metryki, które dostałam od hodowców? I co jeśli wciąż nie dostałam metryk (np. od Zirr)?

I jaka jest teraz zależność między rodowodem a metryką? Raz słyszę, że metryka to to samo co rodowód, innym razem, że to co innego...

L. - Czw Lip 03, 2008 13:01

Nakasha, nie ma problemu :) Bede bardzo ucieszona jak zobacze panienki :mrgreen: i przekaże Marcie szczegółowy raport.

Viss napisał/a:
Cytat:
Nakasha napisał/a:
13. Każdy zgłoszony na wystawę szczur musi być wystawiany dwa dni, od chwili rozpoczęcia do chwili oficjalnego zakończenia wystawy.

Czyli w jakich godzinach?


Wiele zależy od kotów, a nie wszystko i oni sa w stanie powiedzieć nam teraz. Zazwyczaj wygląda to tak, że od rana sie wystawiamy, po południu sie zwijamy i końcowa faza wystawy jest nastepnego dnia. Chyba z nagrodami. Sobota to powiedzmy 10-16, w niedziele dużo krócej. Ale to bardzo orientacyjne godziny, przykładowe.

Cytat:
Nakasha napisał/a:
I czy można opłacić wystawiane ogonki na wystawie, czy koniecznie przelewem na konto SHSR wcześniej?

Zdecydowanie wcześniej. Na samej wystawie nie ma juz na to czasu, zresztą nie moge miec pewności, że wszyscy sie stawią, zatem zrobi sie bałagan. Wpłaty są obowiązkowe wcześniej także ze względu na to, że musimy za wszystko zaplacić w odpowiednim czasie. :)


Nakasha napisał/a:
Czyli, jeśli zdecyduję się na wystawienie 5 - 6 ogonków, to nie muszę brać dla nich własnych klatek/pokarmu/poideł? (ewentualnie transporter na podróż i klatka na nocleg)


SHSRP zapewnia transportery wystawowe, jednak jeśli masz jakieś faunaboxy z możliwością pożyczenia będzie to mile widziane.
Pokarm zapewniamy my, ty musisz mieć jedynie rzeczy potrzebne to przeżycia ogonkom poza godzinami wystawy. :wink:
A. Ewentualnie transportery (takie przeźroczyste) bedą potrzebne Tobie dla szczurków nie rasowych.


Myślę, ze propozycje co do ogonków są bardzo trafne :] tylko wyślij zgłoszenie :mrgreen:

Klatki jak już Azi napisała są złym pomysłem.
W warszawie klatke miała Vella dla swojej nie rasowej panienki i powiem, że jak się pilnowało czy nie było tłoku to super.. Jak sie zrobił tłok i ktoś nie przypilnował :/ kiepucha i paluchy.
Poza tym transportery jednak zapewniają w pewnym sensie cisze, nie przechodzi przez nie hałas tak jak to sie dzieje z normalną klatką.

Cytat:
A jakie są kategorie wiekowe? Poza tym wystawa jest za miesiąc, wystarczy dodać do wieku 1 miesiąc ;) .

I czy wystarczą metryki, które dostałam od hodowców? I co jeśli wciąż nie dostałam metryk (np. od Zirr)?


Pierwsza to: młodzież czyli od 10 ty. do 20 tyg.
druga kategoria to dorosłe czyli od 20 tyg. wzwyż

Wystarczy metryka. Rodowody jeszcze nie teraz :wink:
To dobijaj się do Zirr niech Ci przywiezie metryki na wystawę.
Tylko dzwoń na telefon - to jedyna możliwość kontaktu.

Nakasha - Czw Lip 03, 2008 15:07

Dzięki za odpowiedź :) . Jeszcze dwa pytania. W zgłoszeniu są rubryki: odmiana i kolory/znaczenia. Kolory i znaczenia ok, rozumiem - ale odmiana? Chodzi o rodzaj sierści (standard/rex/fuzz/satin, itp) i uszek :) ?

I zgłoszenie mam wysłać tylko na podany adres e-mail, czy również w formie papierowej, pocztą?

Jeeej.... 10 tygodni... a mi wychodzi, że Nadia będzie mieć 9 tygodni i 3 dni ;( (poczekam do następnej wystawy ;P )

sachma - Czw Lip 03, 2008 15:13

Nakasha, dokladnie :) odmiana to uszy i siersc :)

zgloszenie wysylasz na majla i przychodzisz z wydrukowanym zgloszeniem.

Nakasha - Czw Lip 03, 2008 15:23

Ok, to zaraz zgłoszę 6 ogonków: Sky'a, Smoka, Gedę i Gyori, Lenę i Rikku :) .

A może zamiast Rikku wziąć Elmusia? Ciekawe, czy takie tłuste szczury w ogóle będę wpuszczane :lol: (za budowę ciała raczej za wiele punktów nie dostanie :lol: ) Elmuś na pewno byłby atrakcją i wzbudziłby sensację :lol: :lol: . No i jest o wiele bardziej spokojny, niż Rikku.


nutaka - Czw Lip 03, 2008 16:10

Nakasha, bierz Elmo!:)
L. - Czw Lip 03, 2008 16:28

Nakasha, ja osobiście jestem za Rikku ;d ale to dlatego, że wole szczurze babiszony :P taka mała szczurza dyskryminacja :DD

ps. super zdjęcia, widziałam je na DA :wink:

Nakasha - Czw Lip 03, 2008 16:31

Wiesz, to było tak pół żartem pół serio :P . Nawet gdybym go wzięła to dla towarzystwa, a nie po to by zdobywał jakiekolwiek nagrody. Jego otyłość jest problemem a ja nie mam już koncepcji, jak by go chociaż trochę odchudzić oprócz stałej izolacji od stada... :roll: Zgłoszę go, wezmę, ale właśnie do towarzystwa dla Leny. Rikku jednak jest zbyt nerwowa i płochliwa, podejrzewam, że źle by się czuła ciągana pociągami i w obcym miejscu. :wink: Zgłoszenie poszło ;) .
sachma - Czw Lip 03, 2008 16:56

Dobra to ja juz teraz krzycze! Chętnie przygarniemy faunaboxy na dwa dni! kaza ilosc nasz ucieszy :P
Nakasha - Czw Lip 03, 2008 17:14

Taki może być?

http://terrarystyka.bazar...nabox-duzy.html

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=388073695


I czy trzyma się 1 ogonek w 1 faunaboxie, czy można 2 ogonki w jednym faunaboxie? (dwóm będzie raźniej i będą mniej zestresowane, niż jeden) Wezmę ze sobą 3 (dla moich ogonków) takie faunaboxy jeśli to o takie chodzi ;) .

Oli - Czw Lip 03, 2008 17:21

Ja już pisałam w mailu, że biorę jeden mój faunabox (taki jaki wkleiła Nakasha tylko rozmiar średni/duży - nie wiem który to, ale mój Elton z Narsilem się w nim spokojnie mieszczą z rezerwą miejsca na wyciągnięcie się), ale mogę wziąć też ten co miałam w Warszawie (z zieloną pokrywką).

Nakasha, ja bym Elmo nie brała. Z prostej przyczyny - w faunaboxach jest fajnie i przytulnie, ale też cieplej niż w klatce. Elmo jest na tyle gruby, że nie sądzę aby mu upały służyły... Może to być nawet zagrożeniem dla jego życia. Stres też na otłuszczone serce, które on niewątpliwie posiada, nie wpływa dobrze.

Nakasha - Czw Lip 03, 2008 17:33

A czy można trzymać rasowe z nierasowymi razem w faunaboxie? Bo Lenka zostałaby sama. Jeśli miałaby być sama, to po prostu ograniczę się do moich rasowców ;) . Chociaż zobaczymy - jest jeszcze miesiąc, może uda się go odchudzić.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group