To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot M Happy Feet - Athame + Danthalion - malce w domkach

Azi - Pią Cze 24, 2011 22:51

nie wiem o co chodzi.... Malinka zamieniła się z Muffką charakterkami ;( narodziło się kolejne czarne diablę, które zabiera cały animusz mojej mini-sasance ;(
Kredka na baterie - Sob Cze 25, 2011 22:23

O nie!! Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły :lol: To znaczy, że Malinka jest teraz szaleńcem?? :D Już nie mogę się doczekać jak ją wezmę na rączki :serducho:
Vaco - Sob Cze 25, 2011 22:41

Azi, lepiej jakis filmik wrzuc, zeby udowodnic :DD
Azi - Nie Cze 26, 2011 11:41

wstawię dzisiaj :]
Kredka na baterie - Nie Cze 26, 2011 14:53

Super !!!!! Jeszcze tylko tydzień i uściskam moją Malineczkę :serducho: W pociągu zostanie wycałowana :mrgreen: Ciekawe jak moje dziewczyny na nią zareagują :drap:
Azi - Nie Cze 26, 2011 17:12

Nie wstawię dzisiaj :/ baterie szlag trafił :(

Kredka na baterie, na pewno zareagują pozytywnie ;) inaczej nei mażna na takiego słodziaka.

A maleństwa właśnie sobie podjadają kalafiorek :)

Gienia - Pon Cze 27, 2011 09:11

Dzisiaj jadę po maleństwa. Będę całowała i miziała Malinkę, Milkę, Mafika, Marcela i Mado :D Towarzystwo do podróży pierwsza klasa. Będę je karmiła , poiła i czytała im wiedźmina :) Relację z podrózy później ;p
kasia_w - Pon Cze 27, 2011 09:35

A już jutro Milka i Malinka będą u mnie :jupi:
Jeszcze raz dziękuję Ci Gienia za transport!! Na pewno maluchy będą pod dobrą opieką :)

Pająk - Pon Cze 27, 2011 12:53

To ja poproszę zdjęcia maluchów, które jeszcze zostają...
Berbelucha - Pon Cze 27, 2011 22:34

http://youtu.be/KRLoFxCgxPY?hd=1

http://youtu.be/8ZbLvJQBunQ?hd=1

http://youtu.be/uZpHhav9fMA?hd=1

Vaco - Pon Cze 27, 2011 22:44

Off-Topic:
jakie piekielne trzaski :P

Azi - Wto Cze 28, 2011 07:36

nie ma żadnych trzasków :P
Gienia - Wto Cze 28, 2011 16:16

Maluchy całe i zdrowe. W podróży najgrzeczniejsza była Czarnulka, najwięksi psotnicy i niecierpliwcy pani Burmese i Madao;p Nie zrobiłam zdjęć panienek, bo bateria padła, ale zaświadczam, że są całe i zdrowe:)) Czekają z niecierpliwością na swoją panią. Nie miałam sumienia trzymać je w transporterze do 18 więc zrobiły sobie gniazdko w moim łóżku ;)

Największym przytulaskiem ogłaszam Marcela, a Pani Burmese największą ciekawską :)

Madao i Mafik

Marcel

Madao

Mafik

chłopaczki

Marcel

Kredka na baterie - Wto Cze 28, 2011 17:06

Kochane :)
A ja dzisiaj kupiłam nowy transporter :mrgreen: bo starym transportowałam 2 szczurki, a teraz z dwóch zrobiły się cztery ;) A za kilka dni czeka nas długa podróż, więc muszą mieć miejsce łapki rozprostować ;)
A tak w ogóle to ile średnio teraz ważą maluchy?
Kurcze strasznie jestem ciekawa jaka będzie Malinka :D Już dzisiaj mojej mamie opowiadałam o niej i mówiłam, że jest już w Warszawie ;)

Azi - Wto Cze 28, 2011 18:38

ja tylko nadmienię, ze maluchy sobie świetnie z poidłami dają rade, więc nie ma co ich miseczkami uszczęśliwiać ;)

[ Dodano: Wto Cze 28, 2011 18:54 ]
A dla stęsknionej Pająk... Malygos - czyli nic mi niestraszne. Biegnie przed siebie nie zwazając na nic i nikogo. Opanował ostatnio sztuczkę - zejść po fotelu najniżej jak się da, a potem udawać latającą wiewiórkę.


Dla Vaco mamy Miniona - jestem najmniejszy, najjasniejszy i prosze nie zjedz mnieeee (a jak nie będziesz widziec, to ja Ci obgryzę paznokcie i zjem skórki - zrobię zapas twojego DNA, coby je wykorzystać w niecnych celach).


xJustynowa Mrówka ostatnio uwielbia siedzieć ZA człowiekiem - wciska się uparcie za plecy i leżakuje.


A moja mała Muffinka ciagle robi wielkie oczy i zastyga bez ruchu. Chyba zdała sobie sprawę, że swiat jest przerażający. Albo gratis zrobiła jej jakąs traumę...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group