To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Sklepowy "gratis" już z Nami :)

AngelsDream - Czw Gru 04, 2008 00:03

angel_a, no to super! A chętnych zawsze można odesłać do innych tematów :D
sachma - Czw Gru 04, 2008 00:05

szczerze? te fuzzy mało fuzzowe jak dla mnie... bardziej sphinxowe.. albo mi sie wydaje albo moje wszystkie fuzziaki byly bardziej omszone w tym wieku, o wiele bardziej, nawet te skrajniaki..
angel_a - Czw Gru 04, 2008 00:37

ja się tam sachma, nie znam :P w zasadzie wiem tylko tyle, że sphinxy są łyse i mają fałdy skóry ;) czy jakoś tak ;)
a w zasadzie one w ogóle nie są owłosione i nie były...

AngelsDream - Czw Gru 04, 2008 01:11

Tylko, że jeśli sachma ma rację i to nie są fuzzy, to sprawa nie jest już tak różowa, bo sphynxy słyną z chorób nerek. :|
sachma - Czw Gru 04, 2008 09:44

angel_a napisał/a:
a w zasadzie one w ogóle nie są owłosione i nie były...


czyli to nie są fuzzy... fuzzy mają lekkie futerko a później łysieją.. ale jeszcze w wieku 14-21 dni maja meszku całkiem sporo...

wuwuna - Czw Gru 04, 2008 11:01

Od razu widać, że to sphynxy :(
Po schodzącej skórce i nalocie pomarańczowym.

Fauka - Czw Gru 04, 2008 11:05

Kurczę, nie ma innej możliwości? napewno to nie fuzzy? ;(
wuwuna - Czw Gru 04, 2008 11:18

Fauka napisał/a:
Kurczę, nie ma innej możliwości? napewno to nie fuzzy?
Nie.
W tym okresie fuzzy mają meszek, i wyglądają zupełnie inaczej.

edit./
Mam obowiązek poinformować wszystkich przyszłych właścicieli sphynxów, że ta odmiana, jest obarczona genetycznie różnymi chorobami.
Proszę o przeczytanie!!!

i jeszcze to http://forum.szczury.biz/...p=127662#127662

angel_a - Czw Gru 04, 2008 16:36

Humoru to mi ta wiadomość nie poprawiła... zwłaszcza, że już jedna osoba się wycofała... super... :cry:

Off-Topic:
życie zawsze się musi komplikować :damagewall:





na tę chwilę jest wolna 1 samiczka i 1 samiec bez futerka.

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Czw Gru 04, 2008 16:40 ]
angel_a, już po raz któryś piszesz "na dzień dzisiejszy". To błąd, tak samo jak "fakt autentyczny" czy "cofnąć się do tyłu". Proponuję, abyś używała innych zwrotów: na tę chwilę, na chwilę obecną, na dzisiaj, aktualnie, w tym momencie, itp.

Proszę wszystkich przyszłych właścicieli o informacje, czy się decydują.

magnes - Czw Gru 04, 2008 17:35

angel_a napisał/a:
zwłaszcza, że już jedna osoba się wycofała... super...
:glaszcze: ja rozumiem nie każdy ma ochote i siły brać szcura ze świadomością że pożyje max 1,5roku i będzie go czekało kosztowne leczenie. Jak wrzuciłaś te foty to zdziwiło mnie że szczurki są kompletnie łyse, ale nie chciałam nic pisać bo bałam sie, że to faktycznie są sphinxy :(
mloda - Czw Gru 04, 2008 17:50

angel_a, ja nadal jestem jak najbardziej chętna.

Jak możesz zamieść zdjęcie mojego włochatego chłopaka (albo jakoś wskaż na zamieszczonych fotach, który to), bo już mnie normalnie skręca z niecierpliwości.

Panna_Migotka - Czw Gru 04, 2008 17:56

angel_a napisał/a:


Proszę wszystkich przyszłych właścicieli o informacje, czy się decydują.


Jestem zdecydowana :) . Zobaczymy czy u dziewczyn ujawnią się jakieś wady genetyczne, dietę niskobiałkową ( nerkową ), lekkostrawną dostaną i może trochę się życiem nacieszą. :mysza:
Głównie liczy się komfort, a nie długość życia.

angel_a - Czw Gru 04, 2008 18:25




Proszę mloda, :)


Panna_Migotka, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę :) dziękuję :*

Layla - Czw Gru 04, 2008 18:28

Uuuu... :( Życzę zdrówka maluchom :kciuki:
sachma - Czw Gru 04, 2008 20:50

Nie panikujmy - sphinxs to nie wyrok śmierci! na boga.. nie rozmnażamy sphinxow z takich samych powodów jak nie rozmnażamy szczurów ze sklepu - te sphinxy maja takie samo prawdopodobieństwo życia w zdrowiu jak i reszta rodzeństwa - te szczury są z inbreedu - i tego chyba wszyscy są świadomi i świadomie rezerwowali malce, wiedząc że mogą one nie dożyć 2lat, że mogą chorować - tym bardziej nie rozumiem wycofywania się teraz - prawdopodobieństwo choroby tych łysych jest takie samo jak w przypadku tych owłosionych - to te same geny! :|


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group