To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot A Happy Feet - fotki

Anonymous - Sob Lis 22, 2008 15:49

Azi napisał/a:
nie nastawiajcie się na razie na ciążę, wiem jak to jest jak się człowiek nastawi, a potem nic z tego.

Postaram się :oops:

Azi napisał/a:
w czwartek dopiero ogłosze nową wagę baletki

Czekamy grzecznie :mrgreen:

Azi napisał/a:
czy w razie czego byliby chętni na maluszki po Baletce i innym samcu

Renia mówi - tak :P

Azi - Sob Lis 22, 2008 22:10

L., no właśnie ja schodzę, dlatego sobie postanowiłam - nie ważę jej przed środowym wieczorem...
Azi - Nie Lis 23, 2008 17:14

Baletka jak zwykle na fotkach wyszła na przestraszoną. To wieczna panikara. Grzeczna, urocza, miła i potulna, ale jak tylko jest jakakolwiek sytuacja niepewna, to biegnie ile sił w nóżkach pod jakąkolwiek szafkę, chowa się, stroszy i oczka wybałusza. A potem przychodzi z oczkami jak spodki i minką "no ja wiem, wiem, panikuję, ale tu jest tak straaaaasznie" :)


A teraz Herbatnik. Gdyby nie to, że sikacz z niego straszny i znaczacz pospolity, to może bym jednak w przyszłości o męskim stadzie pomyślała. Bo jest cudowny! Miziasty, przytulaśny, a przy tym grzecznie pozujący do zdjęć :D


I jeszcze stare zdjęcie - tam pod spodem jest Baletka :P

Anonymous - Nie Lis 23, 2008 20:33

Azi napisał/a:
tam pod spodem jest Baletka :P

No to chyba było teges śmeges? ;P Czekamy na wagę do czwartku :D

Anouk - Nie Lis 23, 2008 20:49

Piękny jest ten Herbatnik...Jak widzę ich razem, to aż mam GMR. Ale na trzeciego szczurka nie ma u mnie miejsca...
nutaka - Nie Lis 23, 2008 21:04

Azi napisał/a:
"no ja wiem, wiem, panikuję, ale tu jest tak straaaaasznie"


:rotfl: :rotfl:

Azi - Wto Lis 25, 2008 21:59

Cobym nie irytowała się sama, napiszę słów kilka.

Baletka zamieniła się w wredną i nabzdyczoną babę.

Dałam jej wczoraj ręczniki papierowe, bo mi polary ciachać zaczęła, a dzisiaj w klatce znalazłam... coś. W jednym z niebieskich koszyków - kto kiedykolwiek widział moją klatkę na fotach, wie o co chodzi od dołu po górę jest poupychane coś. Duże, białe, od biedy można nazwać gniazdem. Ja jej ładnie poskładałam kawałki na dole, że jak ma budować, niech buduje na dole, a ona nie, wszystko na najwyższe piętro przetransportowała. No i pilnuje tego cosia zawzięcie. Dafne tamtędy nawet nie przechodzi, Sasanka próbowała przy mnie, to została przegoniona dwa razy przez całą klatkę i zapędzona z dzikim wrzaskiem do rury, a potem przez Baletkę pilnowana żeby z rury nie wyjść. Dziś już jestem zbyt zmęczona, ale jutro przeniosę tego zgryźliwca do osobnej klatki.

Sutki od biedy można uznać za nieco powiększone (od wielkiej biedy), brzucha to ja nie widzę, a bateria mi się w wadze wyczerpała, więc choćby mnie i bardzo korciło, to jej nie zważę. Może i lepiej ;)

Anonymous - Śro Lis 26, 2008 08:56

Azi, widzę, że dopadły cię prawdziwe babcine dylematy. :D Trzymaj sie dzielnie kobieto i ciesz się, że mała sie uczy gniazda robić. Na pewno uspokoi sie w porodówce, będzie miała spokój. :)
Trzymam za was kciuki. :*

Azi - Czw Lis 27, 2008 19:48

Zgodnie z obietnicą - dzisiejsza waga Baletki - 322g (jako średnia z całego dnia po odrzuceniu obserwacji skrajnych), waga sprzed 11 dni - 285g. Pozwala to na pewne nadzieje...
Oli - Czw Lis 27, 2008 19:52

Azi napisał/a:
Pozwala to na pewne nadzieje...
Łiiiii! :mrgreen:
wuwuna - Czw Lis 27, 2008 21:26

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Nic nie widzicie :lol:

Kciukam za małego szkraba jednego :kciuki: i za pewną datę.

Tatyka - Czw Lis 27, 2008 21:29

oby to było to :kciuki:
mała gniazdka robi, niech sie uczy, uczy :)

Azi - Czw Lis 27, 2008 21:31

A wiecie co... Jak ona się rozciąga, to na wysokości miednico-brzucha jej się robi oponkowate coś rozlane na boki. A jak siedzi spokojnie to spod napuszonego futra nic nie widać :/
Oli - Czw Lis 27, 2008 21:53

wuwuna napisał/a:
i za pewną datę.
No co Ty, chcesz żeby się w mikołajki urodziły?! Czy to nie będą wtedy wcześniaki? :]

Azi napisał/a:
Jak ona się rozciąga, to na wysokości miednico-brzucha jej się robi oponkowate coś rozlane na boki. A jak siedzi spokojnie to spod napuszonego futra nic nie widać :/
Ciebie mieć za pańcię to wieczna harówa. :roll: :P Jak nie marudzi na brak seksu przy świadkach, to marudzi na rzekomy brak ciąży, jak nie na ciążę to na wygląd brzucha... :]
wuwuna - Czw Lis 27, 2008 21:56

Oli napisał/a:
No co Ty, chcesz żeby się w mikołajki urodziły?! Czy to nie będą wtedy wcześniaki?
ja nic nie mówię. Przecież nawet nie wiadomo kiedy zaciążyła. :P

Czekam w spokoju na rozwiązanie :wink:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group