To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowane letnie mioty: Oli -Mamy ciążę. ;)

Layla - Pon Lip 14, 2008 11:47

To teraz mantrujemy o ruję Oliwencji. :kciuki: :kciuki: :kciuki:
wuwuna - Pon Lip 14, 2008 13:28

Oliwka staraj się.No powiedż gdzie ta rujka :lol:
nutaka - Pon Lip 14, 2008 16:54

:kciuki: Olivko rujkuj :lol: :kciuki:
nezu - Śro Lip 16, 2008 12:55

Powoli zaczynam tracić nadzieję... ;(
Nie wiem czemu ona nie rujkuje, tak długo nic się nie działo a ruje miała regularne a teraz?...

Nie chcę żeby ta linia wygasła.. ;(
Tak mi okropnie źle, że Oli taka uparta... Byłam już z nią nawet na badaniach... USG, macanie, osłuch.. Nic..zdrowa, żadnych zmian. Nie wiem już co robić.. ;(

Layla - Śro Lip 16, 2008 13:26

nezu, może przez to, że małżona nie lubi? :?
nezu - Śro Lip 16, 2008 13:29

Layla, ale ja między innymi dlatego ich spotykam sporadycznie. Nie codziennie. Nawet nie raz w tygodniu. Chyba tylko jak już mi się cierpliwość kończy.

Ona dostawała ruje nawet w obecności samic, teraz też dałam jej towarzystwo starych znajomych, Strzygi i Isis. Jedyne co osiągnęłam to że je....sprała. :|
Kontakty z Mavem ograniczam do minimu, bo wiem że się nie lubią i tylko ruja zmieniłaby podejście. Próbowałam wszystkiego. Praktycznie wszystkie MOJE samce po kolei pakowałam do transportera a po dokumentnym jego zasikaniu (dopisek: i usunięciu z transportera samca oczywiście) pchałam tam Oliwkę z nadzieją, że któryś zapaszek jej podpasuje? I co? I g...
Zero reakcji.

NIC nie działa. A ja zaczynam być coraz bardziej sfrustrowana.

Layla - Śro Lip 16, 2008 13:33

Uch, kapryśna baba :?
Anonymous - Śro Lip 16, 2008 17:01

Nie mam pomysłu co zrobić. Ewidentnie postanowiła nie zaciążyć.. O_o Co za żelazna dziewica, no.. Jeszcze rozumiem, że nie reaguje na 1 samca, ale żeby wszystkie olewała? Nie słyszałam o tym (no, może poza Gucią).

A może z tego miotu inną samiczkę skojarzyć z Marvem?

nezu - Śro Lip 16, 2008 17:04

Viss, ale ja nie mam samicy którą mogłabym pokryć. Nie wyślę Mavericka na drugi koniec Polski, a na północy jest tylko za mała Osia (ona nawet 200 gram nie ma :/ ), moja Oliwka no i Omar Layli. Poza tym pozostałe szczury z miotu poszły na PETy i ja z nikim nie podspisywałam umowy o współwłasności. No i chcę decydować gdzie trafią moje wnuki oraz wybrać sobie najlepszą ewentualną samicę do dalszej hodowli, a zaocznie tego nie zrobię. Nie mam jak.

Tak więc jeśli nie zaciąży, cóż. Koniec linii..

Anonymous - Śro Lip 16, 2008 17:07

To niedobrze. :( Na pewno nie znajdzie się chętna/-ny na wypożyczenie samicy? Status peta można zmienić, znasz procedury. :)

A ile Oliw ma czasu?

nezu - Śro Lip 16, 2008 17:18

Viss, jest tylko Opal i Ori, Opal w Warszawie, Ori u Mataforgany. Opal odpada w przebiegach, bo to musi być samica fuzz. Zależy mi na fuzzgenie, a po dwóch fuzzgenach może się urodzić szczurzyca która fuzza nie poniesie i akurat ją sobie zostawię. I co wtedy?

A Poznań i mataforgana... za daleko, zbyt utrudniona komunikacja. I nie wywiozłabym tam Mavericka.

Tak więc pozostaje Oliwka, albo nic..
Poszłam na całość. Mieszkają razem. Chwilowo jest rozejm i śpią w różnych kątach tej samej klatki. Albo się pozabijają, albo zrobią sobie te dzieci. Liczę jednak na tę drugą opcję. Wyniosłam klatę z pokoju i mam w nosie ich wrzaski i awantury.

Anonymous - Śro Lip 16, 2008 17:27

Ok, rozumiem. Dzięki. :)
nezu napisał/a:
Wyniosłam klatę z pokoju i mam w nosie ich wrzaski i awantury.
w takim razie kciukam. :D Głównie za twoją cierpliwość ;) i za te dzieciaki. :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Śro Lip 16, 2008 22:55

nezu, mocno kciukam żeby Oliwka w końcu przestała takie jaja robić :? :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
nutaka - Czw Lip 17, 2008 00:15

kciuken :kciuki:
Justka1 - Czw Lip 17, 2008 02:59

NAprawde uparta baba :shock: .Kciuki i ode mnie :kciuki: .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group