To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

L. - Śro Lip 02, 2008 00:04

Ren, zgłaszaj dziewczyny, bo się obrażę! ale już! To polecenie od hodowcy :-P
Anonymous - Śro Lip 02, 2008 08:57

L., niw bij ;( Ale już chyba za późno... :?
nezu - Śro Lip 02, 2008 13:43

Ren, nie, zgłoszenia przedłużono do 5 lipca.
L. - Śro Lip 02, 2008 14:58

Ren, proszeee, proszeee :serducho: postawie Ci loda :D albo piwo :P lizaka ? ;>
Azi - Śro Lip 02, 2008 15:39

Off-Topic:
L. napisał/a:
postawie Ci loda
przepraszam... ale padłam
wuwuna - Śro Lip 02, 2008 16:03

L. napisał/a:
postawie Ci loda
L.a mi tez postawisz? :lol: :lol:
Anonymous - Śro Lip 02, 2008 16:36

Nie no jak loda, piwo albo lizaka stawiasz to może się skuszę :DD
L. - Śro Lip 02, 2008 17:55

wuwuna, pomyślę :mrgreen: jak będziesz grzeczna :DD

Ren, mam nadzieje :wink:

Nakasha - Czw Lip 03, 2008 08:19

Wzięte z forum SHSR:

11. SHSR zapewnia faunaboxy lub klatki dla szczurów, poidła, trociny i suchy pokarm.

Czyli, jeśli zdecyduję się na wystawienie 5 - 6 ogonków, to nie muszę brać dla nich własnych klatek/pokarmu/poideł? (ewentualnie transporter na podróż i klatka na nocleg)


13. Każdy zgłoszony na wystawę szczur musi być wystawiany dwa dni, od chwili rozpoczęcia do chwili oficjalnego zakończenia wystawy.

Czyli w jakich godzinach?

I czy można opłacić wystawiane ogonki na wystawie, czy koniecznie przelewem na konto SHSR wcześniej?



Myślałam i myślałam i myślałam - i jednak zdecydowałam się wystawić kilka ogonków, jeśli warto ;) .


Ewentualnie zgłosiłabym:
rasowe:

Smok (dumbo rex silvermink self) i Sky (standard rex russian blue point siamese) of Zirrael Rattery - mają ponad 9 miesięcy

Geda (dumbo standard black self) i Gyori (dumbo standard mink berkshire/"ukryty" blazed) Emerald Moon - mają 9 miesięcy

nierasowe:
myślę nad Nadią (standard american blue hooded) - ale miałaby w chwili wystawy 2 miesiące
ewentualnie Rikku (standard agouti berkshire) i Lena (standard agouti husky - ładnie haszczeje :D ), mają po 11 miesięcy, z tym, że są nieco nerwowe i pewnie nie zdobyłyby za charakter wielu punktów, ale to nie jest najważniejsze :D

Co myślicie o tych propozycjach? Szczególnie L. i zywym_trudniej (chociaż ona chyba nie bywa na forum za często?)

Oli - Czw Lip 03, 2008 10:30

Ja dodam tylko co do wieku i zgłaszania do odpowiednich kategorii, to liczy się wiek szczura jaki będzie miał na wystawie, a nie teraz. :wink:
Azi - Czw Lip 03, 2008 10:58

Ja L. nie jestem, ale mogę z własnego doświadczenia powiedzieć jak było w Warszawie:

Nakasha napisał/a:
Czyli, jeśli zdecyduję się na wystawienie 5 - 6 ogonków, to nie muszę brać dla nich własnych klatek/pokarmu/poideł? (ewentualnie transporter na podróż i klatka na nocleg)
- na pewno karma i trociny będą zapewniona. Poidła i faunaboxy są w ograniczonej ilości, ostatnio niektórzy mieli własne, wszystko zależy od tego ilu będzie chętnych. Sachma napewno powie, jeżeli będzie problem z transporterami.

Co do klatek na wystawie, to nie jest to za dobry pomysł. Niestety dzieci są nieprzewidywalne i moga próbowac wkładac palce do klatek, a jak są faunaboxy, to jest spokój. Przynajmniej trochę spokoju ;)

Oli - Czw Lip 03, 2008 11:06

Azi napisał/a:
o do klatek na wystawie, to nie jest to za dobry pomysł. Niestety dzieci są nieprzewidywalne i moga próbowac wkładac palce do klatek

No i jeszcze ludzie, którzy prychają, smarkają i kaszlą... :? :wink:

AngelsDream - Czw Lip 03, 2008 11:14

Off-Topic:
Azi, szczególnie, że nie będzie obronnej wiewiórki :P

Anonymous - Czw Lip 03, 2008 11:15

Nakasha napisał/a:
13. Każdy zgłoszony na wystawę szczur musi być wystawiany dwa dni, od chwili rozpoczęcia do chwili oficjalnego zakończenia wystawy.

Czyli w jakich godzinach?

Wiele zależy od kotów, a nie wszystko i oni sa w stanie powiedzieć nam teraz. Zazwyczaj wygląda to tak, że od rana sie wystawiamy, po południu sie zwijamy i końcowa faza wystawy jest nastepnego dnia. Chyba z nagrodami. Sobota to powiedzmy 10-16, w niedziele dużo krócej. Ale to bardzo orientacyjne godziny, przykładowe.

Nakasha napisał/a:
I czy można opłacić wystawiane ogonki na wystawie, czy koniecznie przelewem na konto SHSR wcześniej?
Zdecydowanie wcześniej. Na samej wystawie nie ma juz na to czasu, zresztą nie moge miec pewności, że wszyscy sie stawią, zatem zrobi sie bałagan. Wpłaty są obowiązkowe wcześniej także ze względu na to, że musimy za wszystko zaplacić w odpowiednim czasie. :)
Anonymous - Czw Lip 03, 2008 11:54

Mam pytanie odnośnie dowodu wpłaty - co jeśli zapłacę przez internet w domu?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group