To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Pacyfka - Śro Lut 20, 2008 14:23

satanka666 napisał/a:
Lama napisał/a:
Mogłabyś go przetrzymać i przywieźć w piątek albo sobotę do Katowic?

z przywiezieniem nie ma problemu, ale z przetrzymaniem trochę tak... nie mam klatki to po a, po b mojej mamie się nie da przetłumaczyć, że to TYLKO na kilka dni, bo wszystko co było na kilka dni zostawało na stałe :oops:


Jeśli satanka nie będzie dała rady przetrzymać malucha przez kilka dni to ja się postaram.

Lama - Śro Lut 20, 2008 14:30

Ok, coś wykombinuję. Ola chyba wolałaby, żebym poszła z nią i tak na dworzec, spróbuję znaleźć małemu jakiś tymczas na 2 dni w Katowicach. W ostateczności będę trzymać go w kuchni, gdzie moje dziewuchy nigdy nie latały, więc żadnych zarazków nie powinno być.
Sajenka - Śro Lut 20, 2008 23:19

Witam wszystkich, nie było mnie przez ostatnie 3 dni we Wrocławiu i nie miałam dostępu do neta, więc teraz jestem lekko zamotana i zaskoczona ilością czekających na mnie wiadomości :) Staram się odpisywać na wszystkie pw, jakbym kogoś przoczyła :oops: , to proszę mnie męczyć aż do skutku, tzn. do uzyskania odpowiedzi ;)

Dzieciaki przetrwały beze mnie, chyba ja gorzej od nich zniosłam rozłąkę. Urosły strasznie przez te 3 dni, wydają mi się 2 razy większe niż były :shock: Pożerają wszystko, co tylko znajdą w misce, matczyny biust juz je średnio interesuje. Teraz właśnie część stadka śpi sobie w golfie mojego swetra ;)

PS. Miałabym ogromną prośbę odn. maluchów zabieranych przez Satankę: czy mogłyby one pojechać już 27 II? Boję się trzymać dziewuszki u siebie przez cały marzec, mam samca w pełni "sił rozrodczych" i tylko jeden pokój do dyspozycji :? Chłopcy sobie mogą u mnie mieszkać spokojnie, ale przeraża mnie to, że mogłabym nie dopilnować panienek, tak, jak z bratem nie upilnowaliśmy Dziewczynki.

EDIT:

Wszystkie dziewczynki są już zarezerwowane! :DD (mc, pamiętam o Tobie, jedna na Ciebie czeka). Domku nadal szukają Bracia Ksero i Gonzo lub Mohito (wszyscy chłopcy są kochani, jeden zostanie u mnie - ten, który nie znajdzie domu).

mc - Czw Lut 21, 2008 12:04

Nie moge sie doczekać, aż zobacze mojego maluszka! :serducho: :mrgreen:
Tygrys - Czw Lut 21, 2008 14:31

Ja mam i wolny transporter i wolną mała klatkę dla dwóch małych szczurków z uchwytem do noszenia, mam ją od Fei, był w niej reyni i Samson. mogę w weekend podrzucić Lamie obydwa i transporter i klatkę.

Sajenka nie męcz mnie że masz wolnych chłopaków, bo w tym roku i tak miałam mieć dwa szczurki małe, ale myslałam w lato o nastepnym...

Lama - Czw Lut 21, 2008 14:38

Tu chyba chodzi o transporterek dla Pacyfki, żeby mogła małe z Wrocławia przywieźć, więc to że mi podrzucisz raczej nic nie da.;] Chyba, że wyślesz Pacyfce pocztą. Albo znalazłby się ktoś z Wrocławia, kto mógłby pożyczyć transporterek?
Sajenka - Czw Lut 21, 2008 15:25

Ja mam transporter, musiałabym go przywieźć z Głogówka, ale jakby co to mogę udostępnić. Aladino Large, sporo maluchów się do niego zmieści :) Mam jeszcze tutaj na miejscu faunaboxa, ale Rudolf mu wygryzł pół sufitu :evil:
Pacyfka - Czw Lut 21, 2008 15:58

Jest coraz bardziej pewne, że będę jechała w środę w przyszłym tygodniu (mam nadzieję tylko, ze uda mi się jutro umówić z profesorami, żebym odrobiła zajęcia w innym terminie i w drogę ;)

Sajenka napisał/a:
Ja mam transporter, musiałabym go przywieźć z Głogówka, ale jakby co to mogę udostępnić. Aladino Large, sporo maluchów się do niego zmieści :)

To super :) jeśli mogłabyś mi go pożyczyć dla dziewuszek to byłoby świetnie :) Przywiozłabym ci go z powrotem w piątek 29/02 albo po weekendzie. Ja też mam jeden transporterek więc byłby dla chłopca dla Tygrysa. chociaż maluchy będą miały wtedy dopiero 4 tygodnie, więc jeśli chłopcu nie zejdą jeszcze jajeczka, to chyba będzie mógł jechać z siostrami. Wtedy nie będę musiała pożyczać transporterka.

satanka666 - Czw Lut 21, 2008 19:00

no okej. czyli jak? :)
Pacyfka możliwe przyjeżdża w środę.
Zostawia dziewczyny i chłopaka w Katowicach?

Pacyfka, a wiesz o której mniej więcej będziesz jechać? :oops:

mc - Czw Lut 21, 2008 19:25

A ja dzisiaj widziałam maleństwa na żywo :twisted: są boskie, gratuluje wszytskim! Malibu moja :serducho: :serducho: .
Sajenka - Czw Lut 21, 2008 22:11

Pacyfka, więc transporter przywiozę. Do szczęścia mi on jak narazie nie jest potrzebny, więc dziewuszki spokojnie mogą sobie w nim jechać :)
Pacyfka - Czw Lut 21, 2008 22:18

satanka666, dam znać jutro, jak będzie już pewne ;)
Tygrys - Pią Lut 22, 2008 08:42

Ranyyyyy za tydzień Hodari będzie u mnie!!!! szykuje mu klateczke po chłopcach wcześniejszą. będzie miał willę jak się patrzy, dopóki się nie dołączy do chłopaków.
Już się nie mogę doczekać! ostatni raz maluszka widziałam rok temu, jak jechałam po Effiego :mrgreen:

Sajenka - Pią Lut 22, 2008 12:07

Dawno zdjęć nie było, więc nadrabiam zaległości :mrgreen:

Tak tydzień temu uczyliśmy się do egzaminu:



W zasadzie to ostatnio czytanie czegokolwiek wygląda właśnie tak, ciągle coś mnie obłazi i na mnie przysypia ;)

Szczurza kąpiel - no nie mogłam się powstrzymać, foto również sprzed tygodnia :mrgreen:



(ten czyścioszek to Jackie)

Dzieciarnia czeka na swoim ręczniczku na przybycie mc:





Jako, że zdjęcie nie oddaje dynamizmu sytuacji, stosowny filmik jest TUTAJ

(a na koniec paskudy zasikały mi pościel :twisted: )

Jedzenie - główny obiekt zainteresowań ostatnio:





Sianko, sianko, pierwsze sianko - TUTAJ

Off-Topic:
Dziewczynka stwierdziła, że sorry, ale ona ma uczulenie na trociny, i na dowód tego obsypała się paskudnymi krostami, tak więc zamiast Pinia z trocinami mamy Pinio z sianem... zapach nieziemski jak to siano obsika 16 małych paskud naraz :wink:


A tak poza tym, to już mamy Samca Alfa - Sailorka. Zawsze musi być pierwszy, zawsze najlepszy, wszędzie wejdzie i wszystko obwącha ;) Zwróćcie uwagę na niego na filmie z ręczniczkiem - to ta mała franca, która ciągle biega wkoło i na koniec włazi w obiektyw :serducho:

devilline - Pią Lut 22, 2008 19:04

Sajenka, śliczne maluchy!
Ale masz dużo wnuków :shock:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group