To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

Matrix - Śro Lis 28, 2007 21:27

^^ mam nadzieję,że dobry wybór:]Już kocham aniołka :serducho: Oj i nie przesadzajmy z tym niezdecydowaniem :>
Nata - Śro Lis 28, 2007 22:03

Super, że reszta maluchów znalazła domek. Carramba trochę odpuściła i generalnie ucieka przed Szczurką, więc mniej jest potyczek. Rośnie strasznie szybko, już tak bardzo nie wyślizguje się z dłoni :) .
Ratata - Czw Gru 06, 2007 08:43

Uwaga, wiadomość dla Matrix, Łosoś i Nezu
Moja propozycja transportu wygląda następująco:
Wsadzam Chupacabrę, Cappuccino i Amayę(miot A) w mój duży transporter i posyłam konduktorką do Malborka. Wy umawiacie się w Malborku, Łosoś i Matrix biorą swoje transporterki i przepakowują maluchy do nich, Nezu bierze mój transporter i odsyła mi w nim Szafira. Pieniądze za konduktorkę (po 8 zł się składamy) dacie Nezu.
Najlepiej będzie, jak wspólnie ustalicie, kiedy najlepiej będzie Wam wpaść do Malborka, możecie wybrać konkretny pociąg z Krakowa, byleby tylko odjeżdżał z dworca głównego Krk przed godz. 13 albo po 21 i nie wcześniej, niż w niedzielę wieczorem (maluchy nadal pod obserwacją, chociaż wygląda na to, że są zdrowe ;) )
Możecie umawiać się przez PW albo na łamach tego wątku, ja czekam na Waszą ostateczną decyzję ;)

nezu - Czw Gru 06, 2007 08:53

Jezdem bardzo za.. ;) . Tylko jeszcze mala prosba, zeby juz po ich przyjezdzie nowe domki mozliwie szybko gnojstwo odebraly, bo ja tu teraz bede robic za tymczas zawalonek.. ;)

Tylko Ratata, odbierz wiadomosc na gg o Szafirku.. Mam nadzieje ze doszlo.

Łosoś - Czw Gru 06, 2007 10:02

Też jestem za, tylko mi osobiście najlepiej byłoby odebrać Chupacabre z Malborka wieczorkiem, jest taki pociąg, odjeżdża z Krk o 12 a w Malborku jest 18:40 :) Ale w razie co to mogę się dostosować i bardzo chętnie opuszcze jakiś dzień w szkole i przyjade do Malborka z rana :wink:
nezu - Czw Gru 06, 2007 10:22

łosoś, na kilka godzin przechowania to ja miejsce jakby co mam, tak wiec żaden kłopot.. :mrgreen:
Dzieciaki mogą przyjechać w każdej, byle ludzkiej godzinie.

Matrix - Czw Gru 06, 2007 17:11

Myślę,że to dobry pomysł i mam nadzieję,że to nie jest problem dla nikogo :) Szkoda,że inny transport się nie znalazł..
Ratata, czyli jednak Malbork nie Gdańsk?
Więc jeśli chodzi o mnie..jako że mieszkam jednak kawałek od Gda i muszę sama autobusem dojechać,to mogę(licząc od tej niedzieli):w niedziele w godzinach popołudniowych i wieczornych(tak do 20 żebym miała powrót:D),a w dni powszednie to w ten poniedziałek albo wtorek godz.:15-17 :) Jeśli Nezu nie miałaby nic przeciwko to można jeszcze zrobić tak,że wzięłaby moją do siebie a ja bym po nią wpadła w najbliższych dniach.

PS Poza tym ogonki kończą dziś 2 miesiące :) :urodziny: :tummykiss:

Ratata - Czw Gru 06, 2007 22:14

Matrix + za dobrą pamięć ;)
To jak, na kiedy maluchy mam pakować?
Tylko Nezu i Matrix muszą mi najpierw kasę przelać, bom spłukana :lol:
Aaa no i zasadniczo to COMA WOLNA!

Matrix - Czw Gru 06, 2007 22:27

O jeny,jeny..Czemu wolna??Co się stało?
Myślę,że jeśli Nezu się zgodzi to moja powędruje najpierw do Nezu:)A potem się zobaczy,może nawet do Sachmy i odbiorę ją z dostępniejszego miejsca,byle szybko;)Także myślę,że wiele zależy od Nezu no i Łososia :) Ratata,podaj dane a przeleję wszystko :D

Muszę pamiętać o urodzinkach mojego maluszka :)

polna - Czw Gru 06, 2007 23:30

Ech... głupio mi, że tak wyszło z Comą. :oops:
Mam nadzieje, że znajdzie dobry domek i prosze wycałowac od Coli i ode mnie resztę stadka. :tummykiss:

Mała już jest taka odważna, że na podłoge się zapuszcza. :twisted:

Łosoś - Pią Gru 07, 2007 10:38

Jak dla mnie to jak najszybciej :) Skoro Nezu mogłaby pare godzin małą przechować to w sumie najbardziej jej musi pasować godzina...chociaż jak sie da to ja przyjade wtedy kiedy pociag bo już sie doczekać nie mogę :lol1:
dimi - Sob Gru 08, 2007 00:42

a Coma jest powiadacie czarna?:D To ja byłabym wielce chętna przygarnąć ogonka dla towarzystwa mojej Zumi. Co prawda jeszcze na tym forum nikt mnie nie zna, ale gwarantuję jej dobre warunki ;] Zastanawiam się co prawda jak ją do siebie dotransportować, ale coś się wymyśli :] byćmoże mogłabym ją i z krakowa odebrać, a jeśli nie, to myślę że trasa kraków katowice jest dość uczęszczana :)
Mój ogonek mieszka niestety sam i poszukujemy mu towarzyszki- mam przykre doświadczenia ze sklepowymi szczurami.
Mogłabym odebrać kruszynkę np w przyszły weekend ;)
mam nadzieję że wciąż aktualne? bo na samą myśl już się ciesze ;)

Ratata - Sob Gru 08, 2007 08:13

Dimi, Coma jest black blazed, wystarczy czytać opisy przy zdjęciach. Masz PW ;)
dimi - Sob Gru 08, 2007 10:52

dimi szczurki dzieli na te do kochania i na te które są już przez kogoś kochane ;) nie rozróżniam ras, umaszczeń, uszu, ogonów, i tak dalej.
wiem jedynie, że mój szczuras jest blue ;] wybaczcie niewiedzę, mam nadzieję nadrobić ;)

Nata - Nie Gru 09, 2007 11:00

Carramba czuje się świetnie, wszystkie trzy mordki mieszkają od tygodnia w 1 klatce, trochę przepychanek było, ale się udało (dziewczyny codziennie przez 3 dni spędzały po 30 min w wannie, bez Watka i beze mnie, najwidoczniej same musiały się dogadać). Dzisiaj rano widziałam jak wszystkie 3 szczuraski siedziały, a właściwe spały razem w najmniejszym koszyku w klatce - słodki widok. Niestety nie udało mi się im razem zrobić zdjęcia, ale załączam zdjęcie sprzed dwóch dni, leniuchy niestety nie chciały wyjść.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group