To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot G Emerald Moon

Mała Mi - Pon Mar 03, 2008 10:34

:urodziny: wszystkiego naj naj naj wszystkim G-iekom życzę!!! no i piszcie co u nich!
Andzia - Wto Kwi 01, 2008 20:29

A ja chciałam przypomnieć że dziś nasze Gigantyczne i Genialne maluchy mają pół roku :D Jak ten czas szybko leci :roll:
W każdym razie wszystkiego naj naj naj :urodziny: dużo zdrówka!!! A ja ide tulić, miziać i całować mojego Genta... moje serduszko!!!

Naciol - Wto Kwi 01, 2008 20:30

Właśnie miałam pisać ;)
Sto lat grubasy, oby żyło się wam jak najszczęśliwiej i najdłużej.

[ Dodano: Pon Lip 21, 2008 22:21 ]
Co u maluchów? :)

Andzia - Śro Paź 01, 2008 00:11

Wszystkiego naj naj naj dla solenizantów :urodziny: Miot Gigantycznie cudownych potomków Gofiaka kończy dziś roczek :D Zdrówka dla wszystkich
Ja jeszcze raz dziękuje hodowli bo dostałam cudownego przyjaciela którego kocham całym serduszkiem :serducho:
Gent wszystkiego naj naj mój najjaśniejszy promyczku...
Urodziny będziemy świętować w sobote :D i mam nadzieje że uda się zrobić jakieś fotki

persefona4 - Śro Paź 01, 2008 09:25

:urodziny: :urodziny:
Anonymous - Śro Paź 01, 2008 10:20

Sto lat, sto lat :urodziny: :urodziny: :mrgreen:
Anonymous - Śro Paź 01, 2008 10:21

Juz rok? :shock: :shock: :shock: Jaacieee..
Jeszcze 3 lat przynajmniej! :urodziny:

H. - Śro Paź 01, 2008 10:47

Andzia, ależ to przeleciało ;D
Najlepszego wszystkim dzieciaczkom :* :urodziny:

Lavi - Śro Paź 01, 2008 13:01

:urodziny: :urodziny: :urodziny:
zywym_trudniej - Śro Paź 01, 2008 16:55

Jejku, już? Wymiziać wnuczki ode mnie i oczywiście życzonka :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Andzia - Czw Paź 02, 2008 00:39

No leci leci ten czas :) Gent jest już dużym poważnym panem :serducho:
Matrix - Czw Paź 02, 2008 17:31

:urodziny: :mrgreen:
Nakasha - Wto Kwi 07, 2009 18:47

1 kwietnia maluchy skończyły 1,5 roku :)


Dzisiaj odeszła Geda.

Geda niedawno przeszła ciężką i długą operację - miała usuwany gruczolak przy dolnym, lewym sutku, mięśniaka na macicy i samą macicę z jajnikami. Wybudzała się długo. Przez pierwsze 4 dni chodziłam z nią na kroplówki i glukozę. Potem jej stan się poprawił - normalnie jadła, biegała, wracała do siebie, chociaż z trudem przybierała na wadze i była ciągle wychudzona. Rany się zabliźniły.

Dzisiaj znalazłam ją nieprzytomną i niekontaktującą. Mimo podanych zastrzyków przeciwwstrząsowych, antybiotyków i glukozy, odeszła.

Przyczyną śmierci było pęknięcie ropnia i krwotok wewnętrzny. W jej brzuszku formował się niewielki ropień, który pękł - nie wiadomo, z jakich powodów. Wykrwawiła się do jamy brzusznej.

[*]

[ Dodano: Pią Paź 02, 2009 23:20 ]
Gyori Emerald Moon skończyła 1 października 2 lata! :D :DD :DD



Wszystkiego najlepszego! :urodziny:

Moja kochana, okrąglutka, kokosowa ślicznotka :serducho: moja pierwsza rodowodowa samiczka :] z pięknym białym brzuszkiem :) babcia wciąż jest ciekawska i mocno trzyma swoją pozycję alfy :D


Anouk - Nie Paź 04, 2009 08:40

Hop hop! :urodziny:
sachma - Nie Paź 04, 2009 09:20

a gdzie reszta miotu G? :)

spóźnione ale szczere :urodziny: :urodziny:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group