To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku

marhef - Pon Lip 23, 2007 18:09

Czyli o ile się nie mylę, to były takie podkategorie najlepsza/najlepszy gdzie był tylko jeden szczur? ;)
Maria - Pon Lip 23, 2007 19:10

Bardzo mi się podobało. Piękne szczury, dużo ludzi patrzyli i pytali o nich. Gratuluję organizatorów! Wiem że dalej będzie jeszcze lepej. Hodowcy z Rosji powiedziali, że pewnie przyjadą na wystawę we wrześniu.
Kilka zdjęć z wystawy:










:wavexxs:

Błąd poprawiony ;) Mod. Juni

Cola - Pon Lip 23, 2007 20:45

oo
1 porcja zdjęć :mrgreen:

jaką ja mam mine, buahahhahahahha :hahaha:

L. - Pon Lip 23, 2007 20:51

Cola, weś ja nie mówie kto obok ciebie siedzi i wyszedł o wiele paskudniej :rotfl:
Cola - Pon Lip 23, 2007 20:52

L., prawdziwa L. roześmiana
moje włosy!! :shock: już nigdy nigdzie bez prostownicy :cojest:

L. daj zdjęcia swoje!! :mrgreen:

L. - Pon Lip 23, 2007 21:04

Cola, :rotfl:


a co do zdjęć: jutro :mrgreen:

Cola - Pon Lip 23, 2007 21:07

oj
ostatnie zdjęcie to moja cudowna, spokojna i najsympatyczniejsza Feministka :mrgreen:

L., trzymam za słowo :)

Cygu - Pon Lip 23, 2007 23:12

Kurcze jak mnie natchnie (czytaj znajde w sobie dosc sily by pokonac wrodzone i pielegnowane z uczuciem lenistwo) to moze wrzuce jakies filmiki z calej wystawy :) ale to jutro jak cos o tym pomysle, dzis jest niesprzyjajace cisnienie :)
sachma - Pon Lip 23, 2007 23:34

Cygu, na poczatku nie wiedzialam kim jestes - ale jak zobaczylam opis wszystko sie wyjasnilo :P hehe :)
Cygu - Pon Lip 23, 2007 23:37

Opis oddaje tylko prawde i fakty Sachma.

Jakby nie patrzec byla to chyba 1 ogolnopolska wystawa szczurkow rasowych right?

No i jakby nie bylo (chociaz ktos wreczal nagrode Ryskowi jak bylem w Biedronce po Redbulla czego kazde z nas potrzebowalo po tej nocy ekhm... 8) ) to nadal Rysiek jest pierwszym w polsce mistrzem w kategori dumbo wsrod samcow :)

A Lenka... no coz... to byla milosc od pierwszeg wejrzenia (i oznakowania mnie hehe) :P

Anonymous - Pon Lip 23, 2007 23:47

A w jakiej kategorii startowała Vanilka? Przecież to nie jest szczur rasowy.
Szczurzyska piękne :serducho:

sachma - Pon Lip 23, 2007 23:50

Viss, jest wpisana do KW - czyli moze brac udzial we wszystkich imprezach ;) zarzad uznal ze bedzie dobrym wzbogaceniem hodowli, a do tego ma znanych przodkow.


brala udzial w kat mlodziezy.

Anonymous - Pon Lip 23, 2007 23:57

sachma napisał/a:
jest wpisana do KW
Aaa, rozumiem.
sachma napisał/a:
zarzad uznal ze bedzie dobrym wzbogaceniem hodowli, a do tego ma znanych przodkow.
Słusznie, całkiem zrozumiał. Piękna jest.
sachma - Wto Lip 24, 2007 12:43

Cytat:
Słusznie, całkiem zrozumiał. Piękna jest.


nie chodzi o to ze jest piekna ;) ma przodkow ktorzy dozywali 3lat - w wiekszosci umierali kolo 2,5 roku - co w srod czechow moze byc wiekiem trudnym do przebicia ;) i tylko i wylacznie przez swoich przodkow jest wartosciowa ;) bo moglaby byc ogonem do ktorego opisania trzeba wiele slow ;) jakies dumbo blazed odd eye lilack czy co kolwiek innego, gdyby jej atutem byl tylko wyglad nie dostala by zgody na wpis do KW.

Oli - Wto Lip 24, 2007 17:16

http://shsrp.fotosik.pl/albumy/234261.html w galerii wystawy sa juz dwa albumy - mozna ogladac i sie zachwycac. :wink: :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group