To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Miot tramwajowy już w nowych domach :)

Sirius - Czw Lut 13, 2014 13:16

U nas super! Brykają strasznie. :D
Ziomal spokojny, przytulak i miziak, Ganja.. to mały urwisek. :-P
Chłopaki rosną jak na drożdzach. :-)

malvaaa - Sob Lut 15, 2014 16:42

u nas również wszystko ok, chłopaki przyzwyczajeni są, że po pracy je wypuszczam tj. ok.17 i jak spóźnię się parę minut to otwierają sami klatkę, nie wiem kto jest prowodyrem ale jeszcze do tego dojdę :) do 22 są na wybiegu i pięknie chodzą na kolację i spanie do klatki :) Presley to przytulak, całuśnik, jak jestem w pobliżu to łazi za mną, a jak usiądę na chwilkę to już jest na kolanach :) troszkę zarósł na pyszczku, reszta ciała bez zmian :)

Presley przyłapany na odpoczynku



pozdrawiamy

susurrement - Czw Mar 13, 2014 21:50

u nas odpukać spokojnie :)
Bilbo Baggins mojej Ady oraz moje Bójka & Bajka & Brawurka są już po kastracjach. Brawurka dzisiaj wróciła do stada, niezmiennie wyłazi między prętami i cieszy się wolnością. Bilbo także dołącza do moich, bo Bułka i Bibułka niezmiennie nie chcą go zaakceptować.
jak Wasze dzieciaki?
i jak dojrzewanie chłopaczków?
Bilbo jest co prawda mamki, więc nie ma co go porównywać do tramwajowych, ale jest bardzo duży i dojrzały jak na swój wiek. wczoraj skończył 3 miesiące, a wygląda i zachowuje się jak starszy samiec.

Sirius - Czw Mar 13, 2014 22:12

Moi chłopcu super! Gapcio im nie pozwala na trudy dorastania. :P
malvaaa - Pią Mar 14, 2014 18:44

u nas też wszystko ok, Łysolek miał trochę polifryny dookoła oczów ale już jest ok, nic niepokojącego nie widzę. Brykają, więcej się tłuką. Łysy jest podporządkowany choć niezmiernie waleczny i to on zawsze zaczyna, a źle kończy :) wydaje mi się mały i drobny ale nie wiem, czy to kwestia braku futra, czy taki po prostu jest. W porównaniu do Elvisa to malizna. Ma apetyt, wcina smakołyki. Nie mam wagi kuchennej, więc nie mam jak ich zważyć. Muszę się zaopatrzyć.

pozdrawiamy :)

susurrement - Pią Wrz 05, 2014 21:52

na początku sierpnia zmarł jeden z chłopaczków Sirius - czy mogłabyś sama napisać o podejrzewanej przyczynie śmierci?
Cegriiz - Pią Wrz 05, 2014 23:34

O rany :(

Strasznie mi przykro :(

Cegriiz - Sob Wrz 20, 2014 22:19

Angelica okazała się małym potworem. Startuje na wyżyny hierarchii, więc wszystko co się rusza to leje.

Do tego się nie myje i ma obity pyszczek.
Ale co tam ;] Kocha tylko mnie. Obcych się boi ;)


Cegriiz - Pią Gru 12, 2014 11:05

Wierzycie ?
Bo ja nie.

Dzieciaki dzisiaj kończą rok ! :urodziny:

Sambojka - Sob Sty 24, 2015 21:38

hej:)
Jak zdrowie malszków? u mnie mamka i jedna z tramwajowych syjamek maja się świetnie, nigdy nie chorowały i oby tak dalej!

susurrement - Nie Cze 26, 2016 22:26

12/07 miot skończy 2 lata i 7 miesięcy..

Bajka i Brawurka - dwie siamese - mają się całkiem dobrze.
Bójka czyli córka mamki również. Acz miała usuwany guz z mięśni brzucha. Na razie nie ma wznowy i wszystko jest ok.
Wiem też, że Zadzior i Dzika - dwie agouti - też mają się nieźle.
Zresztą niebawem do mnie przyjeżdżają na tydzień :)

Czy jeszcze ktoś żyje i ma się świetnie?
Straciłam już rachubę...

Sambojka - Pon Cze 27, 2016 05:39

Zosia zmarla kilka miesiecy temu.

Hania Mamka przebila już 3 lata i ma sie bardzo dobrze ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group