To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2011 - Miot Z of Anahata - 17.01.2011

Oli - Pon Sty 17, 2011 21:35

łiiiii, ale zaszaleli! :lol: :serducho: :serducho: :serducho:
susurrement - Wto Sty 18, 2011 01:14

dzikie szaleństwo, nie ma co :mrgreen:
tak czy inaczej gratuluję, kciukam :kciuki: i strzelam focha za datę narodzin :roll:

heniok - Wto Sty 18, 2011 06:14

No cóż wyrównała rekord w drugą stronę :wink:
Kciukam za spaślaczki :mrgreen: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

quagmire - Wto Sty 18, 2011 11:38

Trzymam kciuki za wszystkie trzy maluchy :kciuki:
aneczka1-13 - Wto Sty 18, 2011 14:07

Ech szkoda że tak mało. ale spaślaki bedą nie ma co :-P . :kciuki: :kciuki: Kciuki za wszytkie
Bel - Wto Sty 18, 2011 14:14

ja to gratuluję przyszłym domkom dużego wyboru :lol: ale fajne trzy hipcie :serducho: :mrgreen: przynajmniej będzie miała czas dla maluchów :serducho: :mrgreen:
Nakasha - Wto Sty 18, 2011 22:41

Więc mamy:
samca, dumbo, rex, prawdopodobnie czarnego
samca, dumbo, standard, prawdopodobnie czarnego, bareback
samicę, dumbo, standard, jasną, prawdopodobnie american blue

Kurczę, naprawdę chciałabym powtórkę miotu. :roll:

Maluszki są OGROMNE, w życiu nie widziałam takich wielkich 1-dniowych osesków. :shock: Mają tak pełne brzuchy, że wyglądają jakby miały pęknąć. :shock: Ok, to jest takie trochę utarte powiedzenie i wydawało mi się, że adekwatne do moich innych miotów, ale te kluski są takie napakowane, że brzuchy mają okrągłe jak baryłki i to non stop, ile razy do nich nie zajrzę, nigdy nie mają tych brzuchów pustych. :shock:

Qilla siedzi z nimi prawie bez wytchnienia, śpi na nich, zaciągnęła sobie miskę pod gniazdo i wychodzi tylko na picie. :lol:

mrófka - Wto Sty 18, 2011 23:38

jej aż trzy maluchy toć to chyba rekord nielicznych miotów jest :>
no to będą bambaryłki :mrgreen:
już się nie mogę doczekać zdjęć

blanny - Wto Sty 18, 2011 23:42

Cytat:
samca, dumbo, rex, prawdopodobnie czarnego
:serducho:
Nakasha - Śro Sty 19, 2011 00:27

U Azi rodziły się mioty po trzy maluchy, ale kurczę, ja nie chcę żeby z tego się zrobiła jakaś nowa tradycja. ;( Ja chcę stare, dobre, wielodzietne szczurze rodziny. :P
Niamey - Śro Sty 19, 2011 01:34

3 to rzeczywiście jakoś tak łyso i pusto... Ciekawe skąd tak mało maluchów? Z drugiej strony 21 to też przegięcie w drugą stronę :)
emileczka - Śro Sty 19, 2011 07:46

Ale za to mamusia nie będzie zmęczona i nie będzie musiała od dzieciarni odpoczywać, kurczę 4 cyce na głowę, dla maluchów raj :serducho: :mrgreen:
Karena - Śro Sty 19, 2011 12:40

:sirwwt: ;( nie macie pojęcia co ja bym dała za tą dziewczynkę uomatko... i to jeszcze jasna ehhh.
zazdraszczam przyszłej właścicielce ile wlezie.

ale przynajmniej Quilla nie ma urwania głowy z maluszkami a kluseczki mają pełne brzuszki.

Nakasha juz możesz mnie zapisać na miot po Quilli następny z szansą na dziewczynkę dumbo. :P jakoś wyryj w pamięci albo coś .

Nakasha - Śro Sty 19, 2011 23:55

Co do ewentualnego powtórnego miotu, decydować będzie Zarząd, nie ja. ;) Mogę sobie pomarudzić, że bym chciała, ale nie wiadomo jak to wyjdzie. ;)

A na razie zdjęcia:



W porównaniu do ręki:



:serducho: :serducho:

blanny - Czw Sty 20, 2011 00:33

Jakie wielgachne kluchy! Rany, one takie wielkie.. Mama chyba ich podkarmia jakimiś sterydami na boku.. Przypilnuj Ty jej. :D
Śliczniochy. :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group