To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Pokaz Szczurów Rodowodowych Rybnik

baradwys - Wto Mar 02, 2010 11:24

Tygrys, no co Ty!! Chłopaków nie myślisz brać?
maris - Wto Mar 02, 2010 13:55

Shy, jeśli się uda z maluszkami z hodowli i jeśli wymknę się z wiru przygotowań do ślubu (wystawa będzie 3 tygodnie przed nim :P ) to przyjadę z 3 rasiakami + może jeden kundelek. Dlatego zaznaczyłam: możliwe, że będę z ogonami :)
Marcik - Wto Mar 02, 2010 14:29

Dlaczego to znów tak daleko ;( Zdjęć dużo poróbcie chociaż, co?
Tygrys - Śro Mar 03, 2010 12:29

Shy_Lady, nie wiem jak będzie z Remim, bo sama wiesz jaki jest jego wiek i stan zdrowia. a co do Smirnoffa to się zobaczy, ja nie wiem co będzie jutro a Ty mi mówisz co ma być za 4 miesiące ;p;p
Kuzyn - Śro Mar 03, 2010 12:45

Termin dosyć odległy więc i przyjazd z tego powodu niepewny. Chętnie jednak przyjechałbym zobaczyć właścicielki szczurków. A no i szczurki też :wink:
Zaznaczyłem widza.

baradwys - Śro Mar 03, 2010 12:51

Off-Topic:
Tygrys, doszczurz się :P

Kuzyn, niestety trzeba najpierw zapytać kto byłby chętny... bo w razie gdyby ktoś miał się wycofać to ja mogę się podratować moimi kundelkami ale chcę tego uniknąć
maris to pokaz proszę nie mylić z wystawą! Udział w pokazie jest darmowy :) , za udział w wystawie się płaci

devilline - Sob Mar 06, 2010 00:21

Dobra, ujawniam sie. Niestety tylko jako widz, bo nawet jeśli chciałabym, to niezbyt mam z czym przyjść. Ale jeśli będziesz potrzebowała pomocy, jakieś plakaty czy ręce przy samej imprezie to jestem do usług ; )
Tygrys - Sob Mar 06, 2010 14:01

Off-Topic:
Shy_Lady, to są moje ostatnie szczury :(

Kam - Sob Mar 06, 2010 15:06

Rybnik blisko więc grzech by było nie przyjść :P

Jako widz będę bo mam puki co same 'o rozmiar mniejsze' że tak powiem ogonki.

Leksana - Śro Mar 24, 2010 10:23

ja też będę ze swoimi kundziołkami :)
Cerro - Czw Mar 25, 2010 12:43

Jeżeli uda mi się zebrać jakąś ekipę znajomych i uzyskać zgodę na wyjazd, a w dodatku nic mi nie wyskoczy, to będę. To dość odległy termin, więc trudno powiedzieć na 100%.

Oczywiście, z kundelkiem. Chwilowo rasowców u mnie brak.

baradwys - Pią Kwi 16, 2010 12:34

do zamknięcia ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group