To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot G of Anahata

maris - Czw Wrz 17, 2009 20:59

Off-Topic:
mataforgana napisał/a:
maris, nie ma opcji, sorry, już zarezerwowane :P :wink:

Ale to jest przecież żeńskie imię... :drap: :P :mrgreen:

Nakasha - Pią Wrz 18, 2009 00:46

Ja mam CV zwalone od L., mi też się nie chciało układać własnego :P ani za bardzo przerabiać :D

Już się nie mogę doczekać rosnącego brzuszka i kluseczek :serducho: :serducho: oby wszystko się udało! :kciuki: :kciuki:

Oli - Pią Wrz 18, 2009 00:55

Nakasha napisał/a:
Ja mam CV zwalone od L., mi też się nie chciało układać własnego :P ani za bardzo przerabiać :D
Ale żeby takie byki w pierwszym pytaniu...? :| Zobaczcie same:
Cytat:
gdy jest również nick z forów internetowych o tematyce szczurów oraz adres forum
Jak dla mnie to jest baaaardzo na Waszą niekorzyść. :(

Żeby nie było - poprawna forma to: gdy jest, również nick/i z for internetowych o tematyce szczurzej oraz adresy tych for internetowych. :wink:

wuwuna - Pią Wrz 18, 2009 01:00

A wiecie, że ja od kilkunastu lat chorowałam na rudego kota? i nie mogłam mieć jakimś dziwnym trafem. Teraz się to przeniosło na szczury i nadal nie mam...ale ja mam nadzieję tym razem...że już teraz :twisted: :mrgreen:
babyduck - Pią Wrz 18, 2009 01:05

Oli, ten zwrot jest poprawny :wink:
Cytat:
Forum odmienia się jak akwarium: w liczbie mnogiej fora, forów itd. Więcej o tym można znaleźć w Słowniku wyrazów kłopotliwych PWN. — Mirosław Bańko

źródło: http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=478

Oli - Pią Wrz 18, 2009 01:11

Off-Topic:
ale na pewno zwrot "forów o tematyce szczurów" nie jest poprawny, mnie to bije po oczach

babyduck - Pią Wrz 18, 2009 01:12

No jeśli o "tematykę szczurów" Ci chodziło, to masz rację.
Nakasha - Pią Wrz 18, 2009 01:14

Off-Topic:
Oli, osobiście nie przywiązuję do tego większej wagi; u mnie to umowa ma być poprawna i ładnie sformułowana, bo ona jest wiążąca. Jak kiedyś będę mieć więcej czasu to może to poprawię, ale to naprawdę nie jest żaden priorytet, CV ma mi tylko dać orientacyjny pogląd "kto do mnie pisze", szczegóły i tak ustalam potem w mailach i na GG. ;)

Oli - Pią Wrz 18, 2009 01:15

Off-Topic:
o to forów też, bo jak dla mnie okropnie to brzmi, ale już się nie czepiam :wink:


Nakasha, a nie uważasz, że tak samo orientacyjnie daje pogląd o Was wypełniającemu? Gdybym Was nie znała, to by mnie to już zraziło.

Nakasha - Pią Wrz 18, 2009 01:23

Oli, jak na razie nikt się nie zraził [a przynajmniej się swoim zrażeniem z nami nie podzielił] i nikt nie zwrócił uwagi. Nie martw się o domki dla naszych maluchów, jak na razie radzimy sobie z ich szukaniem. Jak widać na przykładzie miotu G, listy nie są puste :D :D :D a jak się pojawią śliczne fotki kluseczek, to chętnych będzie na pewno więcej :D :D :D

Off-Topic:
Jeśli masz wolny czas i chęci, możesz to poprawić i wysłać nam "lepszą" wersję. ;)

wuwuna - Pią Wrz 18, 2009 01:23

To temat planowanego miotu G, proszę nie zapominać. Dalsze posty nie na temat będą cięte.
"7. Forum jest miejscem dyskusji – nie kłótni, czy potyczek słownych. Staraj się ich nie prowokować, a jeśli już się pojawią – nie wdawać się w nie. " Oli nie prowokuj kłótni.

Oli - Pią Wrz 18, 2009 01:25

Nakasha napisał/a:
Nie martw się o domki dla naszych maluchów, jak na razie radzimy sobie z ich szukaniem.
Nie martwię się - chciałam być uprzejma. :?

Nakasha napisał/a:
Jeśli masz wolny czas i chęci, możesz to poprawić i wysłać nam "lepszą" wersję. ;)
już to zrobiłam :P
scorpio80 - Pią Wrz 18, 2009 09:00

jak najbardziej potwierdzam swoją rezerwację na kluskę :)
Anonymous - Pią Wrz 18, 2009 10:16

Off-Topic:
A tak przy okazji, to mi też bardziej "for" się widzi, ale niestety na polonistyce się nauczyłam, że odmiana niektórych wyrazów, chociaż wali po oczach na kilometr, jest poprawna (tak jak w tym przypadku) :wink:

Rzeczowniki zakończone w l.poj. na -um (czyli takie, które odmieniają się tylko w liczbie mnogiej) mają w dopełniaczu końcówkę -ów (akwariów, forów, kolokwiów, muzeów). Jakby było for, to jak by wyglądały pozostałe słowa? M. akwaria, kolokwia, muzea, a D. awarii? kolokwii? muzei? Trochę głupawo, nie? :P . Jak ktoś bardzo chce to podam artykuły o odmianie rzeczowników, ale chyba nikt ich nie będzie czytał, to tylko poloniści muszą :lol:

Ale z "tematyką szczurzą" się zgadzam i poprawię :wink:


Baby, w nocy się śpi a nie bałagani mi temat :P . Żeby już nie było to ewentualną resztę prosiłabym już przez PW :wink:

Anonymous - Sob Wrz 19, 2009 12:13

Wszystkich zainteresowanych (i niezainteresowanych w sumie też :P ) informuję, że krycie odbędzie się jutro wieczorem :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group