To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "R" Emerald Moon Luśka x Rocky

heniok - Pią Cze 12, 2009 08:09

To już prawie tydzień jak Luśka mieszka u nas. :) Okazuje się że to wielki miziak jak na samicę, uwielbia siedzieć na ramieniu i przebywać w naszym towarzystwie, potrafi godzinami siedzieć obok nas na łóżku, :lol: a do biegania po podłodze z resztą stada trzeba ją zmuszać. :( Zaprzyjaźniła się już ze wszystkimi babami oprócz naszej alfy – z nią się tłucze niesamowicie. :evil: Jest naprawdę śliczna i urocza, waży 326 gramy.

Najnowsze jej fotki :


Anonymous - Pią Cze 12, 2009 09:30

Jak ja się cieszę, niech te dwa miziaki poniosą ten charakter, to ja cię Heniut ozłocę. ;)
sachma - Pią Cze 12, 2009 15:54

http://www.fotosik.pl/sho...99ae57929f9c2a6 :lol: jakby chciała odsłonić firankę żeby zalotnie wyjrzeć przez okno :lol:
heniok - Pią Cze 12, 2009 16:05

sachma napisał/a:
jakby chciała odsłonić firankę żeby zalotnie wyjrzeć przez okno


Wiesz ona już wygląda na Twojego Rockiego :mrgreen:

sachma - Pią Cze 12, 2009 16:15

heniok napisał/a:
Wiesz ona już wygląda na Twojego Rockiego :mrgreen:


a Rocky jeszcze nie świadomy :DD na wystawie ich sobie przedstawimy bo faceci to wzrokowcy :P oczywiście na pierwszej randce do niczego nie dojdzie :P będziemy robić z swatki pilnujące czystości panny młodej :P

heniok - Pon Cze 22, 2009 06:56

Lista na dziewczynki zamknięta :mrgreen:
Na chłopców zostały 3 miejsca - wszystkie kolory oprócz BLACK

Anonymous - Pon Cze 22, 2009 09:50

Ja sie totalnie nie mogę doczekać. Charaktery rodziców naaaader obiecujące. :mrgreen: No i mam nadzieję, że zostanę zaproszona na mizianki i socjalkę malców. :lol:
Nakasha - Śro Lip 08, 2009 22:46

I jak plany? kiedy krycie? czy coś się zmieniło i mnie to ominęło :( ? też się bardzo cieszę na ten miot, szczególnie, że u mnie jest prawie identyczny :D siostra Luśki z bratem Rocky'ego :D
Anonymous - Śro Lip 08, 2009 23:01

Nakasha, heniok się urlopuje, szczęściarz. :)
sachma - Śro Lip 08, 2009 23:12

Heniok przyjeżdża po Rockyego 30.07 ;( i zobaczę go dopiero na wystawie w Olsztynie ;( już się boję.. przecież ja się za nim zapłaczę :( Zastanawiam się czy nie wcisnąć Heniokowi jeszcze jednego chłopca.. bo Rocky to bardzo towarzyski szczur.. a jak samice pokryje pierwszego wieczoru to co? przez 2tyg będzie siedział sam? no sama już nie wiem.. ogólnie się martwię..
heniok - Sob Lip 11, 2009 17:33

Viss napisał/a:
heniok się urlopuje
ech urlop i po urlopie :( dobrze że za tydzień już następny i to 2-tygodniowy :lol:

Sachma nie martw się ukradnę Rockiemu któregoś z kolegów :mrgreen: ,a dwa tygodnie szybko miną ,no i jak go Opal polubi to mogą grasować razem, :P więc samotny na pewno nie będzie.

heniok - Pią Lip 31, 2009 20:14

Rocky jest już u nas :) Przyjechał razem ze swoim kolegą Zodiakiem żeby mu smutno przez 2 tygodnie nie było :) Dzisiaj zapoznał się z Lussesitą i dostał pierwszego kopniaka :cry: ale na razie bardziej jest zajęty ustawianiem kolegi w klatce niż amorami :( Sachma mam nadzieję że mnie nie zabijesz jak zobaczysz podrapanego łysolca :(
Teraz czekamy na rujkę i prosimy o kciuki :)

W czasie urlopu dostałem tyle nowych CV że maluchów nie starczy dla wszystkich - będę odpisywał na nie w niedzielę
Pierwszych wspólnych zdjęć też można oczekiwać w niedzielę :)

Nakasha - Pią Lip 31, 2009 21:51

Hehe, Lina też akceptowała partnera tylko podczas rujki - po rujce był mortal kombat :mrgreen: :]

Kciukam! :kciuki: :kciuki:

Łosoś - Pią Lip 31, 2009 22:24

I ja kciukam za rujke i owoce tego związku :D :kciuki:
sachma - Pią Lip 31, 2009 22:57

heniok napisał/a:
Sachma mam nadzieję że mnie nie zabijesz jak zobaczysz podrapanego łysolca


spoko loko, Zodiak co jakiś czas chodzi podrapany, mam nadzieję że szybko ustalą między sobą co i jak, i Rocky wreszcie zajmie się kobietą ;) chociaż jak ona dostanie rujki to Rocky zapomni o całym świecie ;) Jak był u mnie Yogi z kolegami to kiedy Nemi dostała ruje Yogi myślał tylko o tym jak wyjść z klatki na jeszcze chwilę :DD a nie o tym że kumple są niegrzeczni :P

Off-Topic:
już mi smutno.. :( myślałam że skoro teraz mało jestem w domu (4 psy na głowie, wszystkie nakarmić i wybiegać + ojciec i wujek - bo babeczki z rodziny wyjechały na babski wyjazd) to jakoś tego aż tak szybko nie odczuje :( myliłam się :(


chyba można już zacząć kciukać :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group