To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa w Olsztynie 20-21 czerwca 09

Anonymous - Czw Maj 14, 2009 11:33

nezu napisał/a:
Zobaczę i wycałuję wnusia. :D
tak i nie będę sie wstydzić, bo on jest w idealnej, świetnej formie. :D
nutaka - Czw Maj 14, 2009 13:05

ale Wam zazdroszczę :]
sachma - Czw Maj 14, 2009 14:34

Ren, nie ;) ale wnioski można słać.. teraz będę miała ddduuuużżżżoooo czasu , więc powinnam się wyrobić :D
vedzion - Pią Maj 15, 2009 22:48

Ja już wysłałam zgłoszenie dla Elmika, Elsika, Elfika i Diabełka. Dostałam odpowiedź, że wszystko z tym zgłoszeniem ok, więc stawię się wraz z mężem i czterema podopiecznymi.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: Pią Maj 15, 2009 22:58 ]
A co do hotelu, to muszę się naradzić małżonkiem i najwyżej sobie coś zarezerwujemy. Nie wiem jeszcze jak będzie z kasą, muszę się zorientować ile kosztują pokoje. Wiecie może, ile kosztuje dwójka w tym hotelu Gromada?
W zeszłym roku zatrzymaliśmy się w takim hotelu koło Mikołajek, nazywał się chyba Mazurski Dworek, albo jakoś tak. To dwójka z łazienką kosztowała 320 za dobę, ale to trochę drogo. Poza tym, czy w tym hotelu Gromada obsługa jest przygotowana na taki najazd szczurków?

sachma - Sob Maj 16, 2009 09:25

vedzion, 110zł za noc za 2 osoby.. taniej znajdziesz ale bez łazienki. Jak z łazienką to w Gromadzie najtaniej - chcemy zamawiać jako grupa zorganizowana wtedy powinno być taniej, ale nie wiem ile taniej, na pewno nie dużo.
Ja w gromadzie byłam rok temu - obsługa tylko pytała się jak poszło i jak się szczurki czują po wystawie ;)

vedzion - Sob Maj 16, 2009 13:40

Dzięki za wiadomość. Ja zdecydowanie preferuję opcję z łazienką i toaletą w pokoju. Muszę się zorientować, jak to wygląda w tym hotelu i w innych. Najważniejsze, że obsługa nie ma nic przeciw szczurkom. Jak byłam w zeszłym roku w tym Mazurskim Dworku, to nikt nie narzekał na obecność psa, ale za pobyt psa doliczono chyba 70 złotych za dobę.

Czy dobrze zrozumiałam, że generalnie wybór padł już dla większości na hotel Gromada? Widziałam nawet w necie zdjęcia pokoików Gromadzie, do przejścia. Najważniejsze, żeby były z łazienką.

sachma - Sob Maj 16, 2009 22:05

vedzion napisał/a:

Czy dobrze zrozumiałam, że generalnie wybór padł już dla większości na hotel Gromada?


tak, brakuje nam tylko 1 os zeby zamowic jako grupa zorganizowana zeby bylo taniej...

vedzion - Sob Maj 16, 2009 22:59

Jeśli można zarezerwować dwójkę z łazienką, to ja i mój mąż się piszemy. :]
sachma - Sob Maj 16, 2009 23:02

vedzion, ok. 2 dni czy 1?
vedzion - Nie Maj 17, 2009 00:13

Od piątku do niedzieli. To znaczy przyjedziemy w piątek pod wieczór, a wyjazd w niedzielę po wystawie. czyli 2 dni. sachma, dziękuję. :mrgreen:
sachma - Wto Maj 19, 2009 23:14

Zakończyłam przyjmować zgłoszenia. Szczurów zgłoszonych jest 62 :) z czego 20 chłopców, 23 dziewczyny, 13 szczurów w kat młodzieży oraz 6 szczurów z kategorii kundelków. :)
vedzion - Wto Maj 19, 2009 23:55

Super!! Zapowiada się prawdziwy zjazd Szczurków. Już nie mogę się doczekać. Wiecie może, ile będzie EL-ek? Ode mnie czterech panów, a jestem ciekawa, czy moje Szczurki spotkają rodzeństwo... :]
gratis - Śro Maj 20, 2009 06:30

Off-Topic:
vedzion, ani mi nie mów :P bo ostatnio było ich chyba 2 chłopców i El... o ile dobrze liczę i wszystkie nagrody pozgarniali :P

L. - Śro Maj 20, 2009 08:25

vedzion, tak, będzie Twoja wspaniała 4, moja El, od Mileny Elwe i Elektron, oraz Paulina na czas wystawy powierza mi Elyon = 8 EL-ek :wink: na 14 urodzonych.

powiem szczerze, że liczyłam na więcej :wink: ale się nie udało.

ps.zrobimy zdjęcie rodzinne :mrgreen: :mrgreen:

sachma - Śro Maj 20, 2009 09:13

żeby uniknąć dyskusji na wystawię od razu mówię że kategorie były konsultowane (tym razem :P ) z sędzią głównym - szczury siamese które mają znaczenia NIE mogą wystąpić w kategorii najlepszy point! szczury siamese self, występujące w kategorii najlepszy point, nie mogą występować w kategorii najlepszy self - do kat. najlepszy self kwalifikują się wszystkie selfy z wyjątkiem pointów. W kategorii najlepsze znaczenie - ponieważ i tak roi się tam od nie standardowych szczurów ;) wcieliliśmy wszystkie nie standardowe pointy - czyli pointy ze znaczeniami ;)

o ile L. niczego nie odejmie i nie doda to będzie 27 kategorii (w tym najlepszy nie rasowy oraz szczur publiczności)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group