To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - Miot K Emerald Moon

Nakasha - Wto Paź 28, 2008 14:35

Gratuluję!!! :mrgreen: :mrgreen:

I kciukam żeby klusie zdrowe rosły! :kciuki: :kciuki: :kciuki:

:grouphug:

asica26 - Wto Paź 28, 2008 19:26

Super!!
cieszę się szczególnie, bo czekam na 2 dziewczynki z tego miotu:)

pozdrawiam,
JS

p.s będę wdzięczna za informacje dotyczące formalności i przewidywanej daty odebrania maleństw

wuwuna - Wto Paź 28, 2008 19:49

Off-Topic:
asica26 napisał/a:
p.s będę wdzięczna za informacje dotyczące formalności i przewidywanej daty odebrania maleństw
asica26, dostajesz umowe,którą podpisujesz i metrykę. Malce do odbioru po 5 tygodniu :wink:

pituophis - Wto Paź 28, 2008 20:12

Warto podkreslic, ze wsrod przodkow tego miotu sa wyjatkowo dlugowieczne szczury. Matka Imre'go to najstarsza fuzzica w Polsce. No a jaki jest Grafit, to chyba kazdy wie ;)
asica26 - Wto Paź 28, 2008 20:42

[/quote]asica26, dostajesz umowe,którą podpisujesz i metrykę. Malce do odbioru po 5 tygodniu :wink: [/offtopic][/quote]

dzięki za info:)
w takim razie grzeje już miejsce;)
i czekam na kontakt z Torunia:))

pozdr
Aśka

Fauka - Wto Paź 28, 2008 21:21

I jak maluchy? były podglądnięte już? ;)
zywym_trudniej - Czw Paź 30, 2008 16:49

Nadszedł czas, żeby uchylić rąbka tajemnicy. Przez pierwsze trzy doby staram się nie zaglądać i w ogóle nie wkładać rąk do mamusi jeśli nie ma takiej potrzeby. Ma pełną michę jedzenia, pełny pojnik i tylko spoglądam czy wszystko jest w porządku. Mimo, że Fibi jeśli o to chodzi jest bezstresowa, ufa ludziom, to dla maluszków w pierwszych trzech dobach życia nawet pozytywne podekscytowanie samicy bywa niebezpieczne. Wobec tego wiadomości są świeżutkie, bo dziś były oględziny :)Maluszków urodziło się siedem, i całą siódemką troskliwie opiekuje się mamusia :) Są 4 dziewczynki i trzech chłopców:) Oto one:

Dumbusiowe dziewczynki :) Prawdopodobnie mamy jedną czarną dziewczynkę jedną agouti i dwie mink bądź cinnamon.







No i fotka dla wielbicieli czarnych dumbolków :)



Kawalerowie :) Najprawdopodobniej wszyscy trzej mink/ cinnamon :)








L. - Czw Paź 30, 2008 17:03

:serducho: :serducho: cudowne.
Anonymous - Czw Paź 30, 2008 18:43

Piękne glizdki ^^ :serducho:
persefona4 - Czw Paź 30, 2008 18:53

O mamo!
Minki, cynamonki i co najlepsze chłopcy! nie no ja sie zastrzele, ja tu nie zagladam bo sie poryczę...

A tak wogule to cudowne maleństwa, piekne kluseczki, i chyba blazedziki widzę, a to kocham najbardziej :mrgreen: :serducho:
Czekamy na ofutrzenie wtedy bedzie dopiero widać pełna urodę maluszków :serducho:

Fauka - Czw Paź 30, 2008 19:09

Boskie maluchy :serducho:
Pacyfka - Czw Paź 30, 2008 19:58

jeżu jakie cudownosci :mrgreen: :serducho: ale na szczęście chłopców malutko, to pewnie wolnych nie ma, więc kusić nie będzie :mrgreen: chociaz może troszkę szkoda ;)
Niech rosną zdrowe :)
Gratulacje dla mamusi i babci ;)

Agnieszka - Pią Paź 31, 2008 07:48

Ciekawe który mój, zresztą najchętniej to wszystkie bym wzięła! :wink: Cudeńka :serducho:
Anouk - Pią Paź 31, 2008 10:45

Jeej.. Aż mnie GMR dopada jak widzę te kluchy... Niestety odpada jeszcze jeden ogon, ponieważ w domu ledwo zgodzili się na 2 :( Czekam na nowe fotusie, żebym mogła się poślinić :slinisie: :serducho: :serducho: :serducho:
Badoha - Pią Paź 31, 2008 11:35

Piękne kluseczki :serducho: Aż nie mogę się doczekać kiedy się ofutrzą :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group