To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot B

sachma - Wto Sie 05, 2008 18:38

a ja dodam jeszcze dla zachety ;) ze babcia Pequeny jest po dwoch szczurach z Niemiec a dziadek jest Francuzem ;) Elliot jest z pobocznej linii siames ma 2 lata i 4 miesiace i trzyma sie swietnie ;)

Rodzice Peq to oczywiscie Strzyga i tak kochany na forum Gufik ;)

Anonymous - Wto Sie 05, 2008 22:09

sachma napisał/a:
oczywiscie Strzyga
po wystawie to i Strzygonia kochamy. Nie ma chyba osoby, której by nie rozkochała. :D
sachma - Sob Sie 09, 2008 12:34

Peq jest samica bardzo spokojna i miziasta - jedyna moja samica z ktora mozna bez klopotu isc do salonu i ogladac TV, nie interesuja ja nic po za mizianiem, moze godzinami siedziec na kolanach i dopominac sie miziania, jest takim malym osiolkiem, ostatnio nauczyla sie wychodzic z klatki przez gorne drzwiczki.. jej wedrowka zawsze konczyla sie na moim łóżku gdzie z wielkim zaangażowaniem budzila mnie, no bo jak to tak moze byc ze ona biega a nikt jej nie mizia! :) wymaga duzo uwagi i sama sie o nia dopomina - zreszta na wystawie bylo widac ze jako jedyna nie interesowala sie niczym innym jak tylko moja reka ktora ja glaskala, moglam z nia chodzic po terenie i glaskac ;)

jeszcze raz zachecam do zapisow na miot, bo mimo ze nie beda to szczury "inne" jesli chodzi o wyglad, to charakter powinny miec cudowny a zdrowie konskie ;)

Layla - Pią Sie 22, 2008 09:40

sachma, wydzieliłam offtopik o sensie hodowli, musiałam tak, a nie inaczej, bo bym zatraciła sens ;)

Piszemy tu tylko o miocie B sachmy! Temat o sensie hodowli szczurów rasowych został wydzielony.

Cietrzew - Pią Sie 22, 2008 19:35

Cytat:
jeszcze raz zachecam do zapisow na miot, bo mimo ze nie beda to szczury "inne" jesli chodzi o wyglad, to charakter powinny miec cudowny a zdrowie konskie ;)


Jak dla mnie ta maść jest bardziej atrakcyjna niż klapnięte uszy,czy miękka sierść. Dziwie się,że tak mało chętnych. Walę głową w mur, bo od 13 roku życia marzyłam o rasowcach, a gdy nadarza się okazja, już mam 2 szczury, maturę przed sobą i przyszłą stancję na głowie i do tego myślę poważnie o adopcji bidy z Kielc, której przeciwne jest parę osób ; /

wuwuna - Pią Sie 22, 2008 20:41

Ludzie zapisywać się! Bo jak nie to ja się zapiszę......buu takie piękne szczury mogą wyjść,syjamki moje małe marzenie,niestety ja nie mogę mieć już więcej niż 6 ;(
Na prawdę warto,rodzice pochodzą ze świetnych nie spokrewnionych lini.

sachma - Nie Sie 24, 2008 22:22

prosze zamknac i wywalic. z gory dziekuje.
LunacyFringe - Nie Sie 24, 2008 22:27

Zamykam na prośbę . Mówić, to otworzę ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group