To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot -B- Rattie's Love-zmiana planow

Justka1 - Wto Cze 17, 2008 10:29

Biafra dzis wazona wazy juz 370g ;) .Ma sie dobrze.Na koniec tygodnia idziemy robic usg.
Dory - Wto Cze 17, 2008 12:14

O boziu, cudownie :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Mała Mi - Śro Cze 18, 2008 00:37

i bardzo dobrze :D my też kciukamy mocno za ciążę Biaferki i za zdrowy miocik :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Anonymous - Śro Cze 18, 2008 09:34

Śniło mi się, że się urodziły piękne i zdrowe :serducho: Uznajemy, że to był proroczy sen :P Kciukam oczywiście dalej :wink: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Justka1 - Śro Cze 18, 2008 21:43

FOteczki z dzis rana.Zapomnialam ja zwazyc. ;)

Mohanah - Śro Cze 18, 2008 21:59

Justka ja nawet bez USG mówię Ci że jest w ciaży :mrgreen:
Gratuluję ślicznotki i trzymam kciuki za maluszki :kciuki:

Oli - Śro Cze 18, 2008 22:04

Mohanah napisał/a:
Justka ja nawet bez USG mówię Ci że jest w ciaży
To chyba jest zbędna uwaga. Na podstawie zdjęć to u niejednego mojego samca byś zdiagnozowała ciążę. :wink:

Dziewczynka śliczna. :mrgreen: Poproszę o wymizianie i mam nadzieję, że poród obejdzie się bez komlikacji. :)

Mohanah - Śro Cze 18, 2008 22:25

Jak zwykle mój post został źle interpretowany.
Po prostu życzę, żeby panienka była w ciaży, nie że diagnozuję ciąże.

Oli - Śro Cze 18, 2008 22:35

Off-Topic:
Mohanah, nie został źle zinterpretowany, naprawdę. :) Po to na końcu dałam tę emotkę :wink: żeby nie traktować wszystkiego tak na poważnie. A swoją drogą, to niektórzy z moich panów też takie brzuszyska mają, poważnie. :P

Justka1 - Śro Cze 18, 2008 22:40

No i tak powaznie,to ja takze wiem,ze Biafra i jej siostra zawsze maja takie brzuchy,ze nie bedac w ciazy wygladaja jakby w niej byly :lol1: .
USG i tak zrobimy dla pewnosci,bo nie chce sie pozniej obwiniac,ani byc obwiniana,ze nie zrobilam, w razie czegos nie tak :mrgreen: .
Ani nie zaszkodzi,a pewniej pomoze ;) .

wuwuna - Śro Cze 18, 2008 23:09

kciukowce :kciuki:
Dla Biafruni za poród bez komplikacji
Justka uracz jakąś małą pysznością i wymiziaj

Mohanah - Śro Cze 18, 2008 23:21

Olimpia no to biegi przełajowe panom koniecznie zafunduj :wink:
Swoją drogą ciekawie wyglądało by takie stadko szczurów na automatycznej bieżni. Jakie mięsnie by mieli :]

Oli - Śro Cze 18, 2008 23:24

Off-Topic:
Mohanah napisał/a:
Swoją drogą ciekawie wyglądało by takie stadko szczurów na automatycznej bieżni.
Chyba szybko by się znudziły i zaczęły szukać ciekawszych rozrywek. A moi panowie mają dużo ruchu, ale niektórzy preferują sport w nurkowaniu miskowym niż biegi. :D

wuwuna - Śro Cze 18, 2008 23:30

Olimpia napisał/a:
nurkowaniu miskowym niż biegi

Superowo.
To mają świetna rozrywke

Justka1 - Pią Cze 20, 2008 15:30

Dzis bylysmy na USG i bardzo dobrze.Biafra wczoraj spadla z polki..wystraszyla sie,bo gadalam przez tel i ja wystraszylam czyms.Siedzialam plecami do zdarzenia,wiec nie wiem czy spadla na 2 lapki czy na 4 uderzajac brzucholem o podloze :( .
Na usg wyszlo sporo maluchow,nie udalo sie zauwazyc,czy sa jakies martwe(nie daj Boze) plody od upadku.Miejmy nadzieje,ze wsio ok.Musiala bym isc za 3 dni zrobic ponownie,zeby bylo widac dokladniej,bo maluszki sa jednaj jeszcze malusie.Serduszka bija,kreca sie wiercipupki niesamowicie.Ilosc nie znana,nie jest nikt w stanie tego okreslic.Nas ilosc nie interesuje,wazne,zeby w brzusiu bylo wszystko ok :) .
Za ok tydzien porod,od wtorku bardzo prosimy kciukac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group