To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot "D" - Ratteria Rataty

Ratata - Pią Mar 07, 2008 08:59

Viss, ja wczoraj prawie płakałam ze śmiechu jak ich widziałam. Astra pędziła w kółko po Diunie, a Foton z obłędem w oczach za nią. Co jakieś trzy okrążenia przystawali w kąciku i robili swoje, po czym gonitwa zaczynała się na nowo :roll:
Co najlepsze, gdy Foton opadał z sił i próbował odpocząć, Astra podbiegała do niego cicho popiskując i klepała przednią łapką po głowie, żeby nie przerywał zabawy :yyy: W życiu czegoś takiego nie widziałam.

Anonymous - Pią Mar 07, 2008 09:15

Ratata napisał/a:
Astra podbiegała do niego cicho popiskując i klepała przednią łapką po głowie, żeby nie przerywał zabawy
O_o O_o :rotfl: Ja też w zyciu czegoś takiego nie widziałam, powiem więcej, nie wymyśliłabym tego nawet. Najwyraźniej Astra ma zupełnie nieszczurze podejście do gry wstępnej... :hahaha:
Lazanka - Pią Mar 07, 2008 13:38

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Rewelacja :) Trzba bylo to zfilmowac :)


:lapa:

magnes - Pią Mar 07, 2008 13:53

:jesterjump: <lol>

[ Dodano: Pią Mar 07, 2008 22:27 ]
a ilu chętnych masz na szczurki?
kciukam za miot :lapa: oby było dużo dambolkowych blutków
:mrgreen:

Ratata - Pią Mar 14, 2008 08:23

UWAGA!! Ważna informacja!!

Brat Furby'ego(ojca Astry) miał w zeszłym tygodniu usunięte dwa guzki, za jakieś 3-4 tygodnie powinny być wyniki histopatologii. Do tego czasu zawieszam rezerwację maluchów. Jeżeli Astra jest w ciąży, to zapisy na będę przyjmować dopiero po otrzymaniu wyników, jeżeli nie jest - krycie będziemy powtarzać tylko wtedy, gdy wyniki wujka miotu będą w porządku.
Pierwszeństwo w kolejce mają oczywiście osoby, których zgłoszenie już wcześniej zostało pozytywnie rozpatrzone. Zrozumiem też, jeżeli ktoś będzie chciał wycofać rezerwację.
Tak czy siak bardzo mi zależy, żeby maluchy z tego miotu trafiły do dobrych, odpowiedzialnych domków, które będą na bieżąco informować mnie o stanie zdrowia ich podopiecznych.

Poza tym bardzo proszę wszystkich o kontaktowanie się ze mną WYŁĄCZNIE na pw tutaj, lub na forum SHSRP. Mój mail i gg nie działają poprawnie.

Magnes, na pewno nie będzi dużo "dumbolkowych blutków" :roll:

magnes - Pią Mar 14, 2008 08:38

Off-Topic:
to bardzo dobrze :DD


[ Dodano: Pią Mar 14, 2008 08:38 ]
:kciuki:

Ratata - Pią Mar 14, 2008 09:06

Off-Topic:
Co bardzo dobrze?

Anonymous - Pią Mar 14, 2008 09:17

Ratata, kciukam i za wujka i za Astrę i za cudowny miocik. :) :serducho: :lapa:
magnes - Pią Mar 14, 2008 13:48

Magnes, na pewno nie będzi dużo "dumbolkowych blutków" :roll: [/quote]
to bardzo dobrze^^^^^^ :wink:
kciukam kciukam kciukam............. :kciuki: :kciuki: :kciuki:

polna - Pią Mar 14, 2008 19:32

Trzymamy kciuki za dobre wyniki. :wink:


Musze wymyslić jaką klatkę kupić, bo stadko mam nadzieje, że się powiększy. :mrgreen:

magnes - Sob Mar 15, 2008 13:33

:kciuki: :kciuki: kiedy będą wyniki?????????
Anonymous - Sob Mar 15, 2008 14:43

Magnes, radzę zacząć czytać uważnie i ze zrozumieniem :roll:
Ratata napisał/a:
za jakieś 3-4 tygodnie powinny być wyniki histopatologii.

magnes - Sob Mar 15, 2008 14:53

przepraszam :chrrr:
mam wziąść szczurka z tego miotu więc troche się martwię

dimi - Nie Mar 16, 2008 11:45

gdyby wyniki były w porządku, poszukuję czarnej smiczki dumbo. Mam już Comę od Rataty i jest Cudowna :)
Jakie jest prawdopodobieństwo urodzenia takiego ogonka?

Ratata - Nie Mar 16, 2008 13:45

Minął już ponad tydzień od krycia, Astra przybiera na wadze. Trudno mi powiedzieć, na ile są to moje urojenia, czy skutki specjalnej diety, a na ile faktyczne ciążowe przybieranie.
W każdym razie rujek żadnych już nie było, a Astra stała się spokojniejsza, niż zazwyczaj.
Zdjęcia z dziś:






Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group