To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

sachma - Pon Lut 25, 2008 20:37

L. to pewnie i tak bedzie, nawet gdyby miala zakaz wejscia na teren wystawy - sila by sie wdarla :P wiec o nia sie nie martwie :P
AngelsDream - Pon Lut 25, 2008 20:57

Ja od 2 sierpnia planowo jestem na Słowacji. :(
sachma - Pon Lut 25, 2008 21:46

AngelsDream, ale bedzie jeszcze Olsztyn pod koniec sierpnia.. tam juz MUSISZ byc :P :)
AngelsDream - Pon Lut 25, 2008 21:50

sachma, o ile nie 29-31, to może będę mogła - kwestia noclegu z psem.
Matrix - Pon Lut 25, 2008 22:37

:mrgreen: Suuuper. Obym była w domu.

sachma, nie bij :D wiesz,że zrobię wszystko co w mojej mocy ^^

Semena - Pon Lut 25, 2008 22:39

ej, to może ktoś z okolic Gdańska mi podpowie od razu najlepsze miejsce na nocleg? To od razu zacznę szukać, żeby napewno być :) może znacie jakieś fajne kwatery, najlepiej szczurolubne bądź dopuszczające bytność zwierząt?
A cena za wejściówkę jest od szczurka czy jak mam dwa rodowodowe, to place tylko raz?

Azi - Pon Lut 25, 2008 23:26

Semena, prawdopodobnie za każdego szczura osobno - tak było w Wawie.

Ja się wstępnie piszę, pozostaje tylko kwestia noclegu i nieprzewidzianych okoliczności, w zależności od których pojawi się ze mną od jednej do 3 osób (i od 1 do 6 szczurków) :]

Andzia - Wto Lut 26, 2008 00:12

A mnie kto przenocuje??? :mrgreen: Chciałabym przyjechać....
nezu - Wto Lut 26, 2008 00:23

Jeśli z nezowym będziemy mobilni i z samochodem na wystawę, to myślę ze u mnie by się jakieś miejsce znalazło... Ale to jeszcze za daleka przyszłość żeby coś stwierdzić na sto procent.
Jeśli będzie nas wtedy stać na wypad autem, to mogłabyś się z nami i stadem zabierać. ;)

Semena - Wto Lut 26, 2008 08:58

Ja tu sie zapaliłam: "hurra! jadę!" a tu mnie mąż studzi, że wszystko zależy od kosztów (przejazd+nocleg+inne wydatki). Przed nami ślub kościelny... Także na 100% nie mogę powiedzieć że jadę. Postaram się, zrobię, co trzeba, żeby jechać, ale słowa na razie nie dam... :|
Layla - Wto Lut 26, 2008 09:07

Ja nie wiem, gdzie wtedy będę mieszkać, bo się wyprowadzam, ale jeśli warunki mi pozwolą to chętnie kogoś przenocuję. Info w czerwcu ;)
Cola - Wto Lut 26, 2008 11:28

Olimpia, rozumiem że ty też się wybierasz... :DD
Semena - Wto Lut 26, 2008 14:14

Layla, jakby co, zaklepuję, :wink: wtedy większa szansa, że przyjadę (bardzo bym chciała). A od jakiego wieku liczy sie kategorie szczury dorosle?
Oli - Wto Lut 26, 2008 16:14

Cola napisał/a:
Olimpia, rozumiem że ty też się wybierasz... :DD

A spodziewałaś się czegoś innego? :P

Cola - Wto Lut 26, 2008 16:57

Olimpia, tak sie upewniam a nie planowaliście jakiegoś wyjazdu w tym terminie? :P
no to wiadomo co :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group