To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot R Rat's Troop

sachma - Sob Lut 23, 2008 12:04

Lama, NIE :P
bo do poki nie znajde dobrego domu na wspolwlasnosc to dalsze pokolenia stoja pod znakiem zapytania ;)

[ Dodano: Pon Lut 25, 2008 20:30 ]
foty Nemezis








Savash - Pon Mar 03, 2008 10:52

Jaka Nemesis śliczna :serducho: a swoją drogą -> czarniusieńki fuzz ... moje marzenie... ;( może urobię rodziców na jeszcze jednego golaska
ntliee - Pon Mar 03, 2008 11:29

aa :serducho: piękna jest, już się nie mogę doczekać :slinisie:
mam nadzieję że znajdzie się dla mnie chłopczyk :zakochany:

Justka1 - Wto Mar 04, 2008 00:28

PIEKNA wnusia,piekna :serducho: :serducho:
Nie zapomnij sachma o babci :) :wink:

sachma - Wto Mar 04, 2008 12:55

Justka1, nie zapomne ;)
TarI - Pon Mar 10, 2008 20:35

:mrgreen: ja niemogę się doczekać małej czarnej hi hi :mrgreen:
sachma - Śro Mar 12, 2008 23:34

listy nadal otwarte ;)

mala rosnie i coraz bardziej sie jej boje :D rozstawia nawet Vanilie po kątach :D co to bedzie jak zajdzie w ciaze :D

Savash - Czw Mar 13, 2008 12:27

Tari a ja mam nadzieje, że będzie mały czarny i wyrośnie mi kolejny fuzz Loginowych rozmiaró :P
sachma - Pią Mar 14, 2008 17:18

Bardzo WAŻNA informacja dla przyszłych domków !!! http://www.shsrp.pl/forum....php?f=39&t=381
Anonymous - Pią Mar 14, 2008 17:24

Dlaczego mnie to nie dziwi.. :roll: :roll:
dimi - Nie Mar 16, 2008 22:57

hehe ;) "mała czarna" rzeczywiście byłaby urocza, ale jakie jest prawdopodobieństwo na taką kruszynkę :D

nie mogę się doczekać, kiedy będzie można ogonki rezerwować ;) udobruchałam właśnie rodzinę na 'powiększenie stadka' taktycznie nie podając im do wiadomości, jak bardzo to stadko ma się powiększyć (:D) i teraz ślinię się na czarną fuzzy.
bo czarniusieńką dumbo już wyśliniłam przez ostatni miesiąc.

a jeśli małe nie polubią się z moimi obecnymi pannami- w co wątpię- załatwiłam im już lokal zastępczy, i mogą mieszkać u mojego jeszcze nie zaszczurzonego chłopaka- zakochanego w fuzzych (;
zastanawiam się tylko czy taki szczurek jest trudniejszy w hodowli?

i takie pytanie do hodowców, czy istnieją 'Łysolki' o czerwonych oczętach?

Savash - Wto Mar 18, 2008 13:53

Istnieją, Istnieją :)
Justka1 - Wto Mar 18, 2008 18:56

dimi napisał/a:
hehe ;) zastanawiam się tylko czy taki szczurek jest trudniejszy w hodowli?

i takie pytanie do hodowców, czy istnieją 'Łysolki' o czerwonych oczętach?


Pytasz,bo chcesz hodowac,czy pytasz,bo chcesz posiadac?
Jezeli to drugie,nie pytala bym o trudnosc w hodowli ,a w utrzymaniu i warunkach jakie trzeba spelnic posiadajac fuzza ;)
Łysolki o czerwonych(ruby,dark ruby) oczkach istnieja ale nigdy nie bedzie to black ;)
Oczka czerwone maja tylko jasne fuzzy i nie tylko fuzzy ;) .

dimi - Wto Mar 18, 2008 19:50

Hmm...myślę że warunki jakie trzeba spełnić gdzieś znajdę, ale oczywiście chętnie wszelkich uwag i wskazówek wysłucham. Twoje pytanie odnośnie posiadania i hodowli jest dość podchwytliwe. Nie chcę posiadać fuzza jako przedmiotu, raczej powiedziałabym że chciałabym go hodować bez rozmnażania.
Na zakładanie hodowli mam zdecydowanie za małą wiedzę o genach, choć kilka razy jej uzupełnienie przeszło mi przez myśl, jednak sądzę że przez najbliższe 5 lat nie wchodzi to w grę ;)
Poprostu się rozglądam, bo z chęcią rozszerzyłabym stadko o takowego ogona, a w tym miocie mogą być czarnulki ;)

Oli - Wto Mar 18, 2008 19:53

dimi napisał/a:
Hmm...myślę że warunki jakie trzeba spełnić gdzieś znajdę, ale oczywiście chętnie wszelkich uwag i wskazówek wysłucham.
Polecam lekturę forum - to istna kopalnia wiedzy. :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group