To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - II Ogolnopolska wystawa szczurow rasowych!

Cola - Śro Sty 23, 2008 14:45

szukam noclegu :oops:
L. - Śro Sty 23, 2008 16:58

Azi napisał/a:
Mowa jest o zaświadczeniu od weterynarza. Jak ma takie zaświadczenie wyglądać, czy na wszystkie szczury musi być wystawione i jak długo jest ważne?


tak, od weta.
Kazdy szczur musi miec swoje zaświadczenie.
Zaświadczenie może być najwcześniej wystawione 3 dni przed wystawą.

Na zaświadczeniu musi być:
Imie + Przydomek, odmiana, wiek w tygodniach, i ze jest zdrowy.
U mnie szczury sa takze odrobaczane.

PALATINA - Śro Sty 23, 2008 17:05

Cola,
Olimpia coś wspominała o wolnym łóżku, ale jeśli zadowoliła by Cię polówka (chyba uda mi się skombinowac łóżko polowe, ewentualnie karimatka) w moim pokoju, to zapraszam. No chyba że ktos z moich współlokatorów na weekend pojedzie poza miasto, to by się cały pokój z łózkiem wolny znalazł. :wink:

Oli - Śro Sty 23, 2008 17:51

Cola, masz pw. :wink:
TarI - Śro Sty 23, 2008 21:20

kurcze wysłałam email naq podany adres .napisałam że chce zgłosic dwa szczuraski i że potrzebuje tą karte zgłoszeniową mam nadzieje że zrobiłam to tak jak trzeba :oops: czekam na rodowody.czy trzeba zrobic cos jeszcze?płacimy na wystawie czy przelewem?są jakieś istotne szczegóły o których laik powinien wiedzieć?dzięki za cierpliwość :lol1:

[ Dodano: Sro Sty 23, 2008 21:28 ]
:oops: doczytałam gdzie opłacamy hi hi

sachma - Śro Sty 23, 2008 21:50

Moi drodzy parę spraw organizacyjnych :
1. proszę sie jak najszybciej zgłaszać na wystawę, majl podany wyżej.
2. jeśli chodzi o konkurs najlepszego w typie szczura nie rasowego będzie wyglądało to następująco :
jeśli zgłosi sie więcej niż 10 szczurów nierodowodowych nagrodą będzie puchar, jeśli mniej dyplom - jeśli okaże sie ze szczurów będzie za mało konkurs sie nie odbędzie, każdy szczur zostanie jedynie oceniony i otrzyma ogólna punktacje.
Szczury nierodowodowe muszą mieć ze sobą klatkę (mała chomicza (max 2 szczury w klatce)) bądź faunabox (cos w stylu tych naszych z ostatniej wystawy) Cena wpisowego dla szczurów nie rodowodowych będzie wynosiła 5zl.
3. Wpisowe dla szczurów rasowych będzie uzależnione od ich ilości - im więcej tym mniej, cena maksymalna jest 10zl - po zliczeniu ilości zgłoszonych szczurów wpisowe może spaść, ale nie będzie wynosiło mniej niż 5zl.
4. Bardzo prosiłabym osoby posiadające faunaboxy i chcące nam pomoc o zgłoszenie sie do mnie i wypożyczenie ich na 2 dni wystawy - SHSRP ma na własność 20 faunaboxow i w razie większej liczby szczurów wolelibyśmy sie ubezpieczyć.
5. SPS nie jest mile widziane na wystawie i nie życzymy sobie ani ich ulotek ani szczurów do adopcji na wystawie.
6. WSZYSTKIE szczury wchodzące na teren wystawy MUSZĄ być wcześniej zgłoszone i posiadać zaświadczenie od weterynarza, nie starsze niż 3dni, zaświadczające o ich stanie zdrowia - Wszystkie zaświadczenia będą sprawdzane przed wystawa, szczury, które ich nie będą posiadały będą wypraszane z terenu wystawy.
7. Pamiętajmy, ze wystawa to poważne przedsięwzięcie - prawdopodobnie będą media, dlatego prosimy o odpowiedni strój i godne zachowanie.
8. Wystawa trwa dwa dni i każdy wystawca jest zobowiązany do dwudniowego wystawiania wszystkich zgłoszonych szczurów


Nie muszę chyba zachęcać osoby będące na Baltic Rat Show, ale reszcie powiem tylko ze wystawa to świetna zabawa i milo spędzony czas w gronie wspaniałych ludzi ;) Wiec z całych sil zachęcam do zgłaszania sie :)

Oli - Śro Sty 23, 2008 23:10

Ja mam pytanie - czy karty zgłoszeniowe są takie same jak na poprzednia wystawe, czy musze prosic o przeslanie nowych?
sachma - Śro Sty 23, 2008 23:19

zmienila sie nazwa, napisz majla a ja jak najszybciej bede mogla wysle ci karte
Oli - Śro Sty 23, 2008 23:26

olusia.fm@interia.pl :)
sachma - Czw Sty 24, 2008 08:26

Na wszystkie zapotrzebowania ktore do tej pory dostalam juz odpowiedzialam - kolejne odpowiedzi na majle beda po godzinie 16, wiec prosze sie nie denerwowac ze pozno odpisuje ;)

[ Dodano: Czw Sty 24, 2008 15:51 ]
z tego co na razie widze to na wystawie bedzie duzzzooo fuzzow :) tak wiec wielbiieli golaskow tym bardziej zapraszam ;)

L. - Czw Sty 24, 2008 16:50

Wazne!
Nie kazdy chyba do konca zrozumiał ;d

Zgłoszenie podpisujemy internetowo i odsyłamy na maila wystawashsr@o2.pl
A na wystawę bierzemy wydrukowane i podpisane już ręcznie :mrgreen:



Wzór zaświadczenia wet. umieszcze za jakąś godzinkę :)

Azi - Czw Sty 24, 2008 17:29

L., więc z niecierpliwością czekam na wzór :mrgreen:

Cytat:
Zgłoszenie podpisujemy internetowo i odsyłamy na maila wystawashsr@o2.pl

że jak? internetowo? Chyba nie jest tu mowa o podpisie elektronicznym mam nadzieję.

Ja odesłałam puste, tzn bez daty i podpisu, bo myślałam, że to na miejscu się machnie...

L. - Czw Sty 24, 2008 17:58

Azi, okej, nic sie nie stało ;]
ale chodzi mi o to, że nie którzy w ogóle go nie odsyłają bo widnieje rubryczka "podpis", ponieważ myślą, że trzeba je dać tylko na wystawie - więc prostuje :wink:
____________________________________________________

Wzór zaświadczenia: TUTAJ !

i link, z którego można je pobrać : TUTAJ

w razie problemów będzie je miała sachma, wtedy należy się zgłaszać po nie na ten sam e-mail na który wysyłamy prośbę o zgłoszenia :wink:

TarI - Czw Sty 24, 2008 18:58

a co zrobić jeśli rodowody moich golasków nie dotrą do mnie na czas?
Justka1 - Czw Sty 24, 2008 19:29

A nie mozna miec zwyklego zaswiadczenia dla zwierzaka jakie maja weci??
KOniecznie trzeba miec takie jak podane w poscie??



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group