To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - miot "Am" Emerald Moon - ważne!

L. - Śro Lut 20, 2008 20:09

Rilla już osiągnęła przepisową wagę, w sumie więcej urosła niż przytyła, a to się odbiło wagowo :wink:

Oficjalną decyzję co do miotu obwieszczę jak otrzymam odpowiedzi na maila hodowli od wszystkich chętnych (do każdego kto został wpisany na listę chętnych został wysłany wczoraj lub przedwczoraj e-mail) oraz skontaktuje się z jeszcze jedną ważną osobą.

Pacyfka - Sob Lut 23, 2008 14:25

i co? :> zapadła już jakaś decyzja? :mrgreen:
L. - Nie Lut 24, 2008 18:28

Pacyfka, prawie ;] czekam jeszcze na odpowiedź jednej osoby, ale raczej bedzie pozytywnie :wink:
tylko kurcze, u mnie na odwrót niż u Nezu :wink: z chętnymi - jesli chodzi o płeć.




Off-Topic:
natomiast miot "I" jest prawie równo na samce i na samiczki :lol1:

satanka666 - Wto Mar 04, 2008 11:11

hop! :) i jak? ;>
L. - Wto Mar 04, 2008 11:34

Witam Wszystkich :wink:
Jak już pewnie nie którzy zauważyli miot jednak dojdzie do skutku.
Pan Imre jest już u mnie, dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie pary.
Efektem była Rilla spanikowana i wrzeszcząca w niebogłosy :wink: chociaż ochote na sexik jakiś tam miała - widziałam to po niej :lol1:

Następna próba wieczorem, który miejmy nadzieje okaże się bardziej romantyczną i odpowiednią porą :mrgreen:


--

Miot "Am" stał pod znakiem zapytania z powodu śmierci samiczki z miotu "S" Karat.
Karolina była tak miła, że dostarczyła mi wyniki sekcji szczurki i historie choroby.
Po konsultacji z kilkoma wetami usłyszałam, że nie powinnam się niczego genetycznego obawiać.
Więc podjęłam decyzje o rozmnożeniu Rilli.
Lecz wtedy doszła mnie wiadomość o chorobie Samuraja, po ulżeniu mu w cierpieniu i przeprowadzeniu sekcji okazało się, że powodem jego strasznego stanu zdrowia był ropień.
zywym_trudniej napisał/a:
Był wielkości ziarna grochu, ze względu na duży rozmiar ropnia i ropne masy serowate wewnątrz nie reagował na leki, a my nie potrafiliśmy mu pomóc :( Nie miał jakichkolwiek zmian w centralnym układzie nerwowym. Przyczyną jego śmierci było zakażenie toczące się w obrębie ucha środkowego i wewnętrznego.

Szczęście w nieszczęściu, że nie ma to żadnego związku genetycznego.

Jednak ze względu na powyższą sytuacje z Silje dla ostrożności, miot "Am" zmienia status na kontrolny.
To oznacza, że jeśli jakiś samiec miałby zostać ojcem, będzie mógł dopiero po ukończeniu 1,5 roku. Jeśli chodzi o samiczki prawo do kontynuowania linii będą miały tylko te, które zostaną w hodowli (prawdopodobnie tylko dziewczynka, która trafi do Kary). Reszta szczurków otrzyma status PET - oznacza to, że szczurki bedą tylko i wyłącznie do kochania.
A właściciele każdego beż wyjątku bedą zobowiązani do wizyt kontrolnych.
Szczegóły znajdą się w umowie kupna/sprzedaży.


Za nim podjęłam ostateczną decyzje skontaktowałam się mailowo z chętnymi.
Nie odpowiedziała i tym samym zrezygnowała jedna osoba.

Jeśli ktoś kto teraz się zgłosił czegoś nie wiedział, to już wie :]
Obecnie chętnych jest na 6 lub 7 samiczek i 2 panów.

W związku z tym wolałabym przyjmować rezerwacje już tylko na panów ;]
Chyba, że ktoś chce być tym 7 / 8 na panie.

I mam związku z tym taką prośbę.
Aby kciukać za to by miot urodził się zdecydowanie sfeminizowany :)


błędy poprawione.Mi

Pacyfka - Wto Mar 04, 2008 11:41

kciukamy kciukamy :lapa: co by wieczorna randka się udała :serducho: :mrgreen:
L. napisał/a:
I mam związku z tym taką prośbę.
Aby kciukać za to by miot urodził się zdecydowanie sfeminizowany :)

ale nie całkowicie :P

magnes - Wto Mar 04, 2008 15:20

musze chyba omijać wszystkie tematy dotyczące miotów bo chyba rarezerwowałabym wszystkie szczurki i w dodatku wbrew mamie :P :P :P
Pacyfka - Śro Mar 05, 2008 20:45

i jak tam randka się udała? wiem, że się okaże za jakiś czas, ale można mieć nadzieję? :>
Pacyfka - Śro Mar 05, 2008 20:57

nezuś, a ja wiem że randki Strzyguni się odbywają, tylko panna na razie nie chętna na męża ;) A tutaj o Rille pytam ;)
Kara - Śro Mar 05, 2008 21:07

Czekam na efekty randki!
Trzymam kciuki za Rillcie moją kochaną :serducho:

L. - Czw Mar 06, 2008 14:11

Rilla wczoraj szału jakiegoś dostała i mi w dziure zwiała tak sie Imrego przestraszyła.
A jak ją próbowałam złapać to mi się wyrywała jakbym ją ze skóry chciała obedrzeć.
Ja nie wiem co jej odwaliło O.o może zły dzień miała.

Dzis znów próbujemy ;d
coś za słabo kciukacie...

magnes - Czw Mar 06, 2008 14:33

kciukam z całych sił
Pacyfka - Czw Mar 06, 2008 15:01

Rilla nie wygłupiaj sie, Imre to śliczny facet :mrgreen:
mantrujemy i kciukamy za dzisiejszą randkę ;)

Matrix - Czw Mar 06, 2008 16:36

Rilla...no co Ty..Imre to taki przystojniak.. :> :) :lapa:
Mała Mi - Sob Mar 08, 2008 20:21

no cóż... pierwszy raz nie jest zawsze tym najlepszym i najbardziej wyczekiwanym :DD Rilla, Babo, nie fochuj tylko się tam przełam :D takiego przystojniaka olewać... toż to szok! kciukamy!!! :lapa: :lapa: :lapa: :lapa: :lapa:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group