To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Miot "O" Rat's Troop Rattery!

myaku - Pią Paź 12, 2007 20:55

Layla napisał/a:
Komputer zrobil mi swinstwo i przez nieuwage zablokowalam sobie odbieranie wiadomosci od osob nieznajomych.. :( . Tym samym zadne informacje nie docieraly do mnie.

Myślę, że w archiwum, w dziale "Spoza listy" będzie.

nezu - Pon Paź 22, 2007 20:56

Postanowilam jednak sama uaktualniac temat...
Tak wiec(wiem, nie zaczynamy zdania od tego okreslenia):

Hop do gory temaciku ;)

Pora na obiecana sesje panny wiecznie_podrapanej =='


Obdrapaniec prezentuje bok....Nie pytajcie mnie co ona z siostra uskuteczniala, Magrat wcale nie wyglada lepiej ==;.

Tuuuu mnie miiiiiziaj *_*


No i reszta sesji obdrapanca..


No i Gyciatkowa toaleta..


Milego podziwiania i zakochiwania sie ;)

Z gory ostrzegam, ze na alloszczura zagladam bardzo rzadko i latwiej mnie zlapac za posrednictwem: forum SHSR, e-maila, GG.
Dziekuje.

Anonymous - Pon Paź 22, 2007 22:37

Jezu, jaka ona jest piękna :serducho: :serducho: :serducho: http://www.fotosik.pl/sho...ed486bddb9a5b14 to jest obłędne. I brzuszek... brzuszek ma już duuuży, okrągły i wspaniale wygląda :falover:
Kiedy rozwiązanie?

Oli - Pon Paź 22, 2007 22:38

Viss, ona chyba jeszcze nie byla kryta... :drap:
Anonymous - Pon Paź 22, 2007 22:41

Olimpia, ojj, ja wiem, ale czy nie lepiej przyzwyczajać się do myśli, że to już i że trzeba będzie ze sobą walczyć zawzięcie? Ja się już przygotowuję :DD
Oli - Pon Paź 22, 2007 22:44

Ja walcze juz ze soba, ale wszystko w moim temacie... :evil:
LunacyFringe - Pon Paź 22, 2007 22:46

A taki grubasek z niej :shock:
nezu - Czw Paź 25, 2007 01:40

Metryka planowanego miotu KONTROLNEGO O.



Mam nadzieje, ze dla wszystkich jest jasne, dlaczego miot jest KONTROLNY a nie RODOWODOWY w pelnym tego slowa znaczeniu, skad takie rygory, cena (nizsza niz w pelni rodowodowego miotu) i czemu Gytha jest wpisana do KWR a nie KR. I poprzedze pytanie.
Nie, o ile mi wiadomo, a nie mam przeslanek, zeby hodowcy Gythy nie wierzyc, rodzice spokrewieni nie sa.
Tylko "hodowca" rodzicow opieszaly w opisaniu dziadkow Gythy.
I stad "X" na poziomie pradziadkow miotu. Rodzice Gythy, czyli dziadkowie miotu O w planach sa znani.
Ojciec miotu O( Imre ) ma piekny rodowod.

[ Dodano: Sob Lis 03, 2007 00:47 ]
No coz kochani, nadszedl juz ten czas, w ktorym hodowca czyli taka jedna mysz naprawde odlicza czas i zagryza pazury z nerwow czy aby wszystko bedzie dobrze.

Za 3 tygodnie ostatnie wazenie, mierzenie, badanie, usg i przechodzimy na dietke ciazowa oraz poznajemy panne z przyszlym mezem ;)
Prosze o trzymanie kciukow za pozytywny wynik ostatniego badania, spokojny przebieg ewentualnej ciazy i bezproblemowy porod w razie gdyby..

Justka1 - Sob Lis 03, 2007 00:58

Ja kciukam caly czas ^^
Layla - Sob Lis 03, 2007 08:42

nezu, życz pannie udanej randki ;) Jest taka śliczna :serducho:
Andzia - Sob Lis 03, 2007 09:32

Kciukam :mrgreen: Sliczna parka, maluchy będą prze piękne... :serducho:
Dory - Pon Lis 05, 2007 19:48

Kciukam i jednocześnie walę głową w ścianę :wink:
nezu - Czw Lis 15, 2007 00:51

Laseczka sie z niej zrobila, powiem wam ;)

Wiecej biega z babami to i wysmuklala, do tego ma tyle skorki co i Dogen i tyle ile miala moja Jacklin, napatrzec sie na nia nie moge. :serducho:
A zeby bylo weselej dzis, zolza jedna, dostala megarujki, ale to jakiej ze nawet na fotce uchwycona :mrgreen:

A to material dowodowy ;) (Czesc fot z kolezanka JJ... szkoda ze JJ okazala sie taka niedostepna)

slinic sie i rezerwowac maluszki prosimy :brewka:




Dowody zbrodni ;)


No i jak zawsze
Tylko mnie miziaj :serducho:



Nawet sobie nie wyobrazacie jak wyglada samica dumbola w rujce, a juz zwlaszcza kiedy jest dumbo fuzzem.
Gytha chciala odfrunac :lol1:

zasadzkas - Czw Lis 15, 2007 01:22

nezu napisał/a:
Nawet sobie nie wyobrazacie jak wyglada samica dumbola w rujce, a juz zwlaszcza kiedy jest dumbo fuzzem. Gytha chciala odfrunac :lol1:

Wiesz, nawet niektórym kobietom to się zdarza :wink:

Justka1 - Czw Lis 15, 2007 01:46

Sliczna panna :) i nie gruba wcale :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group