To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Clown's HypocRats

Clown - Śro Kwi 04, 2007 21:43

Niedlugo porobie wiecej zdjec, ale musze znalezc czas.

Rozmnoze jeszcze raz ten sam miot i na wakacje moi rodzice beda jechac do Polski, więc bedziecie je sobie mogli odebrac na Mazurach blisko Ostródy.

Beda znowu 2 samce na jedna samice albo tylko Filou i Amelie. Zobaczymy.

qwe - Czw Kwi 05, 2007 09:11

Clown, wyslalem ci pw :wink:
Ratata - Czw Kwi 05, 2007 12:26

Hm, ale maluchy z tego miotu też mają szansę dotrzeć do Polski, tak? Do Szczecina, zdaje się?
qwe - Czw Kwi 05, 2007 12:34

cholerka, nie doczytalem do konca.. pewnie bede musial zrezygnowac :(
zywym_trudniej - Czw Kwi 05, 2007 16:18

To ja bym sie chciala zapisac na kolejny miot ;) Interesuje mnie samiczka hooded down under obojetnie jaki kolor, uszka dumbo :)
L. - Czw Kwi 05, 2007 16:47

zywym_trudniej, :P

a ja prosze o zdjęcia :foty:

Ratata - Czw Kwi 05, 2007 20:31

Dobra, przeczytałam jeszcze raz cały temat, i jeżeli dobrze zrozumiałam, to maluchy będą w Polsce jakieś dwa tygodnie po świętach, tak?
W takim razie proszę o rezerwację samca /male Black berkshire Down Under Dumbo :mrgreen:
I :foty:

zirrael - Pią Kwi 06, 2007 08:32

Ratata, ja będę zapewne jechać do tego Szczecina osobiście, więc jakby co to mogę Ci chłopaka dostarczyć do Warszawy (miło by było jakbyś mi się dorzuciła do biletów na pociąg ;) )
Clown - Pią Kwi 06, 2007 11:36

Male/samce:

Mink Hooded Down Under Dumbo - zostaje berlin

Black berkshire Down Under Dumbo - rezerwacja berlin

Black berkshire Dumbo

Black Hooded Dumbo

Pearl Berkshire Dumbo - rez. dla zirrael

Black Hooded Down Under - rez. berlin


Femal/samice:

Silver Mink Berkshire Dumbo - rez. h-a-m-a-r-a polska

Black Hooded Down Under Dumbo - zostaje

Black Berkshire

Black Berkshire

Mink Berkshire - rez. berlin

Cola - Pią Kwi 06, 2007 11:51

Off-Topic:
jak coś to ja 5 czerwca jestem w berlinie xP

Ratata - Pią Kwi 06, 2007 21:33

A co ze mną? Jeżeli nie ma już żadnego wolnego samca down under, to ja rezygnuję.
Clown - Sob Kwi 07, 2007 13:03

a wiec jak ktos jeszcze chce malucha, to prosze mowic bo h-a-m-a-r-a ma transport z Berlina do Wroclawa za 1-2 tygodni. Lecz nowi wlasciciele musza odebrac maluchy tego samego dnia u niej. Ktos jeszcze chce?

sorry ratata ale tu przychodza tez ludzie i wybieraja sobie maluchy, a ja nie moge codziennie siedziec na forum i zmieniac posty.

a ten samiec, ktorego chcialas, zostaje w Berlinie.
:cry:

Ratata - Sob Kwi 07, 2007 13:05

Ok, rozumiem, w takim razie poczekam na kolejny miot :roll:
Anonymous - Nie Kwi 08, 2007 13:25

Off-Topic:
Clown, ale rezerwacja to rezerwacja. Sprzedajesz poza forum - ok, ale jeśli szczurek jest zarezerwowany to chyba tak się nie powinno robić.



W każdym razie czekamy na "Polski Miot"

Clown - Nie Kwi 08, 2007 14:40

Nie, to mnie zle zrozumialas. Rezerwacja byla w Berlinie pierwsza, ale ja nie mialem czasu napisac, ktore maluchy sa wolne, a jak ktos robi rezerwacje na malucha, ktory jest rez. juz 4 dni wczesniej to ja tez tak nie moge odmowic! Po drugie, ja tu nie mam problemow z oddaniem maluchow, a do PL to ci co chceli szczura, sami zorganizowali sobie transport, i chyba tak powinno byc, co nie. wiadomo ze i ja prubuje dowiezc jak najdalej do PL.

Takze nic nikomu nie obiecywalem, i nie dotrzymalem slowa!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group