To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "L" Zirrael Rattery

L. - Nie Mar 25, 2007 20:27

zirr dopiero co dziś wraca z urlopu.
Anonymous - Pon Mar 26, 2007 13:23

heh, i co tam, jak tam, Zirr wracaj i napisz cos o dzieciaczkach. jest jakiś dumbiaty chłopak wolny?
Ratata - Pon Mar 26, 2007 13:59

Off-Topic:
Mat, jestem pod wrażeniem tempa, w jakim chcesz się doszczurzyć :mrgreen:

Anonymous - Pon Mar 26, 2007 14:51

Off-Topic:
Ratata, bo ja z grupy tych, co się doszczurzyli w odleglejszych czasach i trzeba bylo przystopować, żeby w razie problemow zdrowotnych starszej częsci stada dać radę z leczeniem.... no i pomyśl sama, ostatni mały ogonek Ryjasty prawie rok temu, Seniuchna niemal rowno rok - ale on byl juz podrosniety, nie malutki, no ostatnio Ciri, ale to dziecię mej siostry w zasadzie, wiec ja sie nie nacieszylam ;) a że ja choruję na dumbole, a biorę 2 standardki, to kurcze, kuuusi kusi, jak takie cudeńka widzę... a poza tym to jest wina pani moderator Viss, bo ja nie moge, co do nich przyjeżdżam to jakiś nowy brzdąc :P


no i czekam na info na razie co do maluszkow, choc jak znam zycie, to juz pozaklepywane :(

zirrael - Wto Mar 27, 2007 08:05

Witam witam, już jestem. Mat wolny chłopak na bank się dla Ciebie znajdzie, bo w chłopców mi miot obrodził. Maluchów jest 11, w tym 3 blazedki (2 lila i 1 chyba beige lub silver), 2 lila, 2 black, 3 russian blue, 2 beige i 2 chwilowo bliżej nie rozpoznane blondaski. dzisiaj - jutro obiecuję fotki, malce wszystkie dumbo, część rexów, część standardowosierstnych. Co do płci to wedle pierwszego, acz bardzo pobieżnego rozpoznania są 3 babki i 8 chłopa, ale niewykluczam, że mogłam się troszku pomylić, bo oglądałam po całej nocy w pociągu.
Anecioreczek - Wto Mar 27, 2007 08:20

Ojejku Silver :serducho:
ja chceee ;(

Rośnijcie Zdrowo Malestwa! :)

Anonymous - Wto Mar 27, 2007 08:54

ach :D

jak beda standardowosierstne inne niż beige wolne to trzymajcie mnie :twisted:

czekam na foty :)

gijane - Wto Mar 27, 2007 08:55

o moj boze! dumbo lila blazed.... jesli bedzie taki chlopak... to ja sie chyba nie powstrzymam...
Anecioreczek - Wto Mar 27, 2007 11:04

Ja chyba Też:P :serducho: mam ochote na 3 Chłopaczka :serducho:
vilya - Wto Mar 27, 2007 23:18

No to czekamy na fotki :) Stesknione Mamusie
zirrael - Wto Mar 27, 2007 23:19

A oto i obiecana sesja indywidualna – proszę założyć śliniaki:

Chłopcy:

1. Dumbo rex beige self – Lester – rezerwacja - aldona & marta




2. Dumbo rex diluated lila berkshire – Lucek – rezerwacja - Gr0m




3. Dumbo beige blazed banded odd eye – Lewiatan – rezerwacja - Bachor




4. Dumbo rex russian blue self – Lukier – rezerwacja - Kamila



5. Dumbo rex beige irish - Lord - rezerwacja - aśka




6. Dumbo rex black varieberk – Lomar – rezerwacja - Gr0m




7. Dumbo lila blazed banded odd eye – Lancelot[']




I dziewuszki:

1. Dumbo rex russian blue berkshire - Laticia– rezerwacja – Clown




2. Dumbo lila blazed banded odd eye - Lucy - rezerwacja - zywym_trudniej




3. Dumbo rex black berkshire - Lewe - rezerwacja - ghfot




4. Dumbo russian blue berkshire– Luiza – rezerwacja - Marta i Ania



Anonymous - Wto Mar 27, 2007 23:39

Lancelot jest przeboski :serducho: :serducho: :serducho: ...

a ja sie zakochałam w dziewuszce standardsierstnej russian blue... kurcze i serducho mnie ściska, bo musze zrezygnowac i odpuścić...

dzisiaj sie dowiedziałam, że wyjeżdżam na 2 mies w wakacje i z kolejnymi ogonkami wstrzymuje sie do czasu po powrocie :(

Pacyfka - Wto Mar 27, 2007 23:58

bozie jakie kluchy slodkie :serducho: I do tego ten czwarty chłopiec... sama słodycz :zakochany:
Gr0m - Śro Mar 28, 2007 00:18

Oto powstałem. Witam Wszystkich serdecznie.
Miot jest piękny, nie dalej jak 3 godziny temu miałem wszystkie maluchy w dłoniach i... niestety, wszystkich mieć nie mogę! Lancelot piękny, cudny, mój ;-) Wahałem się między dumbo russian blue a Lomarem, ale w końcu zdecydowałem się na tego drugiego. Już doczeać się nie mogę, aż do mnie trafią... To moje pierwsze szczurki, ale mam dobrego przewodnika po ich świecie i myślę, że poradzę sobie z tym. Będę się tu pewnie udzielał... i informował o dzieciakach jak się mają.
Pozdrawiam, Gr0m.

Zirrael, Rat Power ;-P

[ Dodano: Sro Mar 28, 2007 00:21 ]
I co to znaczy, że jestem różową kluseczką??? :lol1:

vilya - Śro Mar 28, 2007 00:40

Pieeekne Maluszki, kluseczki rozbrajajace :serducho:
Czy Dziewczyna z numerem 4, czyli urocza rusian blue standardsierstna, moze trafic do nas?
Bardzo pieknie prosimy o rezerwacje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group