To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "I" Zirrael Rattery

L. - Nie Lut 11, 2007 18:04

Gdyby IKE albo IMRE nie byli chłopcami to moooze bym sie skusiła ^^ "
Ale sie powstrzymuje, bo mi miejca za brakie, a w pierwszej kolejnosci spełniamy marzenia XDD"

BRAĆ maluchy, brać no! :mrgreen: :mrgreen:

Syameze - Nie Lut 11, 2007 18:08

IMRE :serducho:
czemu ja jestem tak daleko?! ;(

carol - Nie Lut 11, 2007 18:53

Zaraz się rozkleję patrząc na te cudeńka i wiedząc, że nie będę mieć szczurków, bo rodzice nie pozwalają ;(

Boskie! :serducho: Wszystkie :oops:

PALATINA - Nie Lut 11, 2007 20:08

IMRE jest boooski!!! :serducho:
Tylko co z tego, skoro ja mam już za dużo szczurów... :|

L. - Nie Lut 11, 2007 20:24

Off-Topic:
carol, jakbyś blisko mnie mieszkała to ja juz bym im wyperswadowała ;d odpowiednią decyzje :P

carol - Nie Lut 11, 2007 20:29

Off-Topic:
L. dzięki za dobre chęci ^^

L. - Nie Lut 11, 2007 20:36

Off-Topic:
he he :mrgreen:

gijane - Wto Lut 13, 2007 00:24

widzialam dzis maluszki.

sa przepiekne! cinammon to niesamowity kolorek- w polsce takich na lekarstwo, a szkoda! generalnie jest podobny do minka, ale jakby ktos go posypal cynamonem. no slicznie to wyglada!
obaj chlopcy sa milusi, nie boja sie obcych ludzi. i maja takie piekne oczka! niby czarne, a jak sie przyjrzec, to sa ciemnowisniowe.
silverowa dziewczynka tez ladniutka.wszytkie biegaja i kombinuja co by tu pozrec, obsiusiac,albo na cos wlezc ^^ .

L. - Wto Lut 13, 2007 12:16

gijane, ja wiedziałam ze jak ty napisałas posta.. to byłas u nich!
klapsa Ci dam, bo ja po moją Iana'e jade jutro i juz sie doczekac nie moge. ;(
Ale powiedz jak moja dziewczyna... :mrgreen:

gijane - Wto Lut 13, 2007 13:33

IANA jest piekna. slicznie widac na niej roznice miedzy kolorkiem silver a bialym. ma takie piekne silverkowe trojkaciki :D
przez caly czas jak na nia patrzylam, to wlazila na mamusie, albo probowala sie dobierac do jej cycuchow.
dziewczynek zostalo juz tylko 3 z mamusia ( wczoraj zabralysmy IDUN).
silver to naprawde piekny kolorek.zwlaszcza na haszczurku to dobrze widac, szkoda tylko ze wyjasnieje.
ale druga silverowa dziewczynka jest wolna! zlwaszcza jak ktos ma bialego szczurka, to beda pieknie razem wygladac ^^ .
jestem w pewien sposob emocjonalnie zwiazana z tym miotem, widzialam pierwsze krycie, hehehe. mozna wiec powiedziec, ze znam je od gamet xD
maluchy maja dobre geny- tatus jest niemiecki, mamusia czeska, wiec nie ma obaw o inbred. nic tylko brac!!

L. - Wto Lut 13, 2007 13:40

gijane, ale Iana jest powder blue choc było podejrzenie, że wybarwi sie na platinum ;d takze nie jest silver ;d chyba ze Ci się z Irą pomyliło ;d
A ja pewnie i bym wzieła Ice tylko potem na szczurki o ktorych marze nie bedzie miejca, wiec odpada..

Cytat:
to wlazila na mamusie, albo probowala sie dobierac do jej cycuchow.


ja nie wiem co to bedzie :shock: Yuki pazerne zwierze na jedzenie, Iana też :shock: :shock: co to będzie, co to będzie :roll: :lol1:

dzieki wielkie, taki opis wielką radość mi sprawił :wink:

gijane - Wto Lut 13, 2007 19:13

eh, kurcze, wiesz, one takie do siebie podobne sa :P obie haszczurki :P
zdaje sie ze twoja mala (zirr mi ja pokazywala dokladniej) jednak bedzie powder blue, dostaje ciemniejszego futerka.
ale jesli jej nie bedziesz rozmnazac, to i tak nie ma to wiekiego znaczenia, bo z czasem pewnie bedzie biala :D

L. - Wto Lut 13, 2007 19:18

gijane, oby nie, oby nie, oby nie XDD nie chce białego szczura :P (ale jak cos i tak ja bede kochac :serducho: )
ale niech ciemnieje, kochanie ciemniej :lol1: !

gijane - Wto Lut 13, 2007 23:46

jak nie chcesz bialego szczura, to bierz jeszcze ICE, ona nie bedzie biala :) a przy siostrzyczkach nie bedzie problemu z laczeniem :D
L. - Śro Lut 14, 2007 12:50

gijane, nie ma tak pięknie ;]
raz, że moje Yuki samej nie zostawie ;d dwa nie moge wziąśc ice bo juz mam zaklepane 2 ciurki z innych miotów czyli potem bede musiała z któregoś zrezygnować - a niechce ;]

Dziś o 15 jade po Iana'e :D kciukajcie zeby droga minęła spokojnie :mrgreen: :mrgreen:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group