To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - Śledziątka

Erthun - Pon Cze 18, 2012 12:26

Cała przyjemność po naszej stronie ;)
susurrement - Pon Cze 18, 2012 18:35

ależ nie ma za co, takie małe że bezproblemowo się ukryły i nikt nas z busa nie wyrzucił :serducho:
Kasia96 - Pon Cze 18, 2012 18:37

chętnie przygarne jednego jestem z gdańska mój nr tel 501238285
susurrement - Pon Cze 18, 2012 18:38

Kasia96, a po co Ci parka szczurków?
Kasia96 - Pon Cze 18, 2012 18:41

Martini, Chciałabym jedną samiczke i jednego chłopczyka najlepiej w róznych barwach. Jestem tu od dzisiaj i nie wiem jak sie pisze PW ale szczurki mam od 3 lat dwa dni temu zmarła moja sisi i chce dalej miec szczurki. Zależy mi na tych zwierzatkach.
Jeden dla mojej kuzynki a drugi dla mnie tak miałyśmy przez ostatnie 3 lata.
Poprawiłam 'chciałam bym' na 'chciałabym'. Scaliłam Twoje posty, używaj opcji edytuj i nie pisz post pod postem. Kluska

Martini - Pon Cze 18, 2012 18:46

Kasiu, ale szczurki są stadne, nie mogą żyć pojedynczo. Będziemy Cię namawiać na adopcje dwóch.
Kasia96 - Wto Cze 19, 2012 18:39

W takim razie wezme parke dla siebie
LalaAla - Wto Cze 19, 2012 18:51

Kasia96 napisał/a:
W takim razie wezme parke dla siebie


Parkę dla siebie i dla kuzynki? Bo jaką mamy pewność, że chcesz wziąć parkę dla siebie a nie tak jak napisałaś dla siebie jednego i kuzynki jednego? Założysz temat, w którym będziesz na bieżąco informować o ich losach?

Noxa - Wto Cze 19, 2012 19:06

Kasia96 napisał/a:
parke dla siebie


Kasiu, a po co Ci parka? Samca będzie można wykastrować dopiero jak będzie miał coś koło 4 miesięcy, do tego czasu trzeba by ich trzymać osobno bo wystarczy sekunda i z dwóch szczurów robi się dwadzieścia. A w ciągu 3 miesięcy samica może mieć 3 mioty...
nikt tutaj nie wyda szczurków po to żeby były później rozmnażane na potęgę.
Szczur potrzebuje szczura 24/7, samica potrafi zarujkować na zawołanie przy samcu, a to że to jej brat jej nie przeszkadza.

Dlatego też bierze się dwóch szczurzych chłopców albo dwie szczurze dziewczynki, nie ma problemu z młodymi które później mogą być chore bo to kazirodztwo, a szczur ma szczura i jest szczęśliwy.

Mika29 - Wto Cze 19, 2012 19:11

Są gdzieś zdjęcia samiczek? :>
Kasia96 - Wto Cze 19, 2012 19:20

skoro nie chcecie zeby szczurki znalazły nowy dom to trudno. Chciałam dobrze. Znajde inną hodowle i pomoge innm szczurkom
Mika29 - Wto Cze 19, 2012 19:22

Kasia96 napisał/a:
skoro nie chcecie zeby szczurki znalazły nowy dom to trudno. Chciałam dobrze. Znajde inną hodowle i pomoge innm szczurkom


To nie jest hodowla. A po co Ci była (i jest) parka? Chcesz je rozmnażać?

Kasia96 - Wto Cze 19, 2012 19:25

Czytać uważnie. Jeden dla mojej kuzynki drugi dla mnie z tym ze moja kuzynka u mnie mieszka bo jej rodzice zgineli w wypadku i jestesmy jej rodziną zastępczą
Bel - Wto Cze 19, 2012 19:27

Kasia96, też czytaj uważnie. Szczury to zwierzęta stadne. Muszą żyć w jednej klatce a to wykluczone przy "parce" chyba, że jedno jest wykastrowane. Pomoc jaką oferujesz "wezmę parę jeden dla siebie drugi dla kuzynki" i trzymanie ich osobno to żadna pomoc a szkodzenie zwierzakom.
Kasia96 - Wto Cze 19, 2012 19:27

szybka decyzja TAK czy NIE ??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group