To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot U of Anahata - ur. 01.10.2010 - rezerwacje str. 9 :)

Nakasha - Śro Paź 20, 2010 23:24

Oczywiście proszę o kontakt z Ren w sprawie rezerwacji. ;) W sprawie imion i odbioru można się kontaktować ze mną.
najeli - Śro Paź 20, 2010 23:38

tak jak na nie patrzę, to najchętniej wzięła bym wszystkie! :serducho: :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:
wuwuna - Czw Paź 21, 2010 01:05

Komu komu ukraść M4 :> :> ?
Anonymous - Czw Paź 21, 2010 07:17

Tak, z rezerwacjami proszę do mnie ;) . Jeśli ktoś ma już imię, które się nie powtarza z żadnym innym rodowodowym to też można mi podać, to wpiszę ;) . W sprawie pieniążków proszę do Nakashy ;)

wuwuna, nikomu, jest wolny, chcesz? :D

Trzech panów jest wolnych!

Ponieważ Nakasha nie zostawia sobie panny jednak, więc teraz wybiera Mao, później najeli i kartofel. Jedna panna będzie wolna.

Lavi - Czw Paź 21, 2010 07:36

Mój Ukulelcio i bezimienny jeszcze czerwonooczek :serducho: :serducho: :mrgreen:
Nakasha - Czw Paź 21, 2010 08:30

Jak nie będzie chętnych na wolną pannę, to pewnie u mnie tak czy siak zostanie. ;) Postaram się też zrobić więcej fotek wolnych panów. :)

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 09:11 ]
Proszę :) Zachęcam do oglądania w powiększeniu, maluchy robią nieziemskie miny :D

Trzy wolne maluszki, dwa fawny i jeden beżyk. :)



Beżyk:


Fawny:

Bulletproof - Czw Paź 21, 2010 09:33

Jakie fajne maluchy :serducho: I beżyk :serducho: (dobrze, że to faceci wszyscy :P )
Badoha - Czw Paź 21, 2010 09:41

o matko jakie one są piękne :serducho:
wuwuna - Czw Paź 21, 2010 10:12

Ren napisał/a:
wuwuna, nikomu, jest wolny, chcesz?
wuni takich rzeczy się nie mówi, nie wiedziałaś :twisted: :roll: teraz będzie przeżywać :evil:
Nakasha - Czw Paź 21, 2010 10:21

wuwuna, a zobacz jakie z nich lizuski :D

http://s993.photobucket.c...nt=DSC_6112.jpg

http://s993.photobucket.c...nt=DSC_6113.jpg

wuwuna - Czw Paź 21, 2010 10:35

Nakasha, torturujesz mnie ;( ;( nie rób mi tego
najeli - Czw Paź 21, 2010 11:19

Mao, wybieraj szybciej, bo nie wiem jakie chciałaś i drżę z niepokoju o moje wymarzone myszaki ;)
Kurcze, i skoro jedna będzie wolna to się zaczęłam nad trzecią zastanawiać. Ale nie mam takiej klatki ani pewnie moje kochanie takiej trójeczki już nie ogarnie. On kocha szczury, ale w ograniczonych ilościach.

Anonymous - Czw Paź 21, 2010 11:23

najeli, bierz kurde trójcę i się nie migaj, jesteś z Poznania, więc będę mogła nawiedzać z radością moje wnuczęta :P

a ja się kurde biję z myślami :( strasznie bardzo chcę poanemonowego rudzielca, ale chyba jednak faktycznie muszę się pogodzić z faktem, że nie da rady tym razem :(

Nakasha - Czw Paź 21, 2010 11:33

najeli, a jaką masz klatkę? Poza tym 2 czy 3 szczurki to żadna różnica, a im więcej tym weselej :DD

mataforgana, popatrz jeszcze raz na zdjęcia, może jednak się ugniesz :D W końcu to pierwsze dzieci Anemonka :serducho: (a kto wie czy nie jedyne :P )

Lavi - Czw Paź 21, 2010 11:42

Nakasha, a bedzie mozna jeszcze liczyć na fotki maluszków przed odbiorem na ciemniejszym tle? :oops:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group