To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot -A- Rattie's Love

Justka1 - Wto Kwi 22, 2008 21:32

Z jej waga dzieja sie rozne rzeczy.Wczoraj wazona 325gr ,a dzis rano 317gr :?
Anonymous - Wto Kwi 22, 2008 21:37

Justka1, na pewno jest wszystko ok, ja w to wierze :P Ale czekamy na wyniki USG mocno kciukając :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Mała Mi - Wto Kwi 22, 2008 21:52

Justka1, musi być ok! czekamy czekamy na USG!! może waga się ruszyła i dlatego pewnie mniej wyszło. zbyt duży skok wagowy miała, by raptem nie byc w ciąży. kciukamy!!! :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Oli - Wto Kwi 22, 2008 22:17

Justka, a ważysz ją o tych samych godzinach? Waga może się zmieniać w zależności czy szczur jadł czy nie. Pełny brzuch (jedzenia, nie tylko klusek) jest cięższy niż pusty. :wink:
Justka1 - Wto Kwi 22, 2008 22:28

Oli-zawsze ja waze przed jedzeniem,zaraz po wstaniu choc nie zawsze o tych samych godzinach :roll: .Nie wazne szczura po jedzeniu,bo co to za wazenie :| .
L. - Śro Kwi 23, 2008 09:43

Justka1, a kiedy jest planowany termin porodu ?
Bo samice przed porodem troche zaczynają tracić na wadze.

Dory - Śro Kwi 23, 2008 14:56

I jak? Boże, zakciukam się tu :nerwy:
Justka1 - Śro Kwi 23, 2008 16:00

L-na poprzedniej stronie masz :) .

Wrocilam od weta z dziewczynkami.Lalunia miala USG i...serduszka biją--ufffffff.... :)
Nie liczylysmy,bo i tak sie nie idzie doliczyc,takze nic nie wiemy i jakby nawet i tak nie mogly bysmy zdradzic ;) .
Wazne,ze jest ciaza,bo jutro mialam odwozic tatusia.Takze uff,mozemy odwiezc ;) .
Jej brak apetytu moze byc zwiazany najzwyklej na swiecie z ciaza,jak u kobiet,sa okresy kiedy maja mdlosci i brak apetytu ;) .
Kciuki sie przydadza nadal,bo od niedzieli siedzimy jak na szpilkach :) .

AngelsDream - Śro Kwi 23, 2008 16:01

Justka1, skoro się przydadzą, to są: :kciuki:
Bulletproof - Śro Kwi 23, 2008 16:24

Fajnie, że jednak pływają w brzuszku szkraby :) Ode mnie też kciuki :wink: :kciuki:
Anonymous - Śro Kwi 23, 2008 17:55

uuu, super!
wrzucajac rano aktualizacje, jeszcze nie bylo wiadomo, wiec nie pisalam potwierdzenia, ale jak tylko odzyskam dostep do sieci na swoim lapku, wrzuce info na strone hodowli! :)

Anonymous - Śro Kwi 23, 2008 19:30

Justka1, już mnie przestraszyłyście :P Ale są maluchy, więc będzie dobrze :DD Kciukam dalej oczywiście :kciuki:
Mała Mi - Śro Kwi 23, 2008 19:59

łączę się w radości i kciukaniu już od 15 (chwała temu, kto wymyślił telefon komórkowy :mrgreen: ) :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
Justka1 - Śro Kwi 23, 2008 21:58

MalaMi-dziekuje za telefon :) .Ciesze sie,ze wszystko jest ok.Chwala temu co wymyslil USG :mrgreen: :D .
Mała Mi - Śro Kwi 23, 2008 23:07

Justka, no co Ty, to ja dziękuję, że wytrzymujesz z taka wariatką i jeszcze nie masz nic przeciwko telefonom :P cieszę się niesamowicie, że są maluszki i oby był tam też mój BŁAGAM! :kciuki: :kciuki: :kciuki:

Nanuśna, nie zawiedź cioci Mi (chorej zresztą ;( ) :kciuki: :kciuki: :kciuki:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group