To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Andzia - Pon Lut 18, 2008 10:51

satanka666 napisał/a:
Malaga moja :D


satanka666, gratulacje :D
i w ogóle gratuluje wszystkim bo maluchy są obłędne :serducho:
Tygrys, a Hodariego to ja Ci zazdroszcze jak.... :oops: boski jest :serducho:

mc - Pon Lut 18, 2008 12:32

Moje ulubione to Zuri, Malibu i Mysia! Nie moge się zdecydować, a trzech nie wezme ;(
piachu01 - Pon Lut 18, 2008 13:24

mc, Mysia już jest zarezerwowaa dla mojej dziewcyzny:)

A Shiro moja!:)))

mc - Pon Lut 18, 2008 13:43

piachu01, wiec gratuluje ślicznotki!
czarnaeve - Pon Lut 18, 2008 14:59

Zuri takze juz zarezerwowana... :serducho: :mrgreen: :zakochany:
Tygrys - Pon Lut 18, 2008 15:50

Andzia, boskie szczury dla boskich ludzi :P
gratis - Pon Lut 18, 2008 18:57

Satanka, ja z Jaworzna wezmę malucha, jeśli Sajenka się zgodzi (:
mc - Pon Lut 18, 2008 21:21

Sajenka, wysłŁm ci PW apropos szczurzaków
Lama - Wto Lut 19, 2008 20:03

Czy Aiko i Miko albo Malibu są jeszcze wolne? Znajoma z Siemianowic szuka dwóch samiczek, bo wczoraj uśpiła szczurcię i jej druga samiczka jest bardzo smutna. Jeżeli byłby transport do Katowic, tzn. gdyby Pacyfka i Satanka zgodziły się przewieźć również te małe, to znajoma podjechałaby po nie do Katowic.
Tygrys - Wto Lut 19, 2008 20:29

Off-Topic:
ja tylko dodam, że te maluchy są tak boskie, że aż rozchwytywane. Moja skromność mówi, że ja zawsze trafiam na takie mioty :mrgreen:

satanka666 - Wto Lut 19, 2008 21:53

Lama napisał/a:
gdyby Pacyfka i Satanka zgodziły się przewieźć również te małe, to znajoma podjechałaby po nie do Katowi

ja bardzo chętnie, ale ktoś by mi musiał pożyczyć jakiś większy transporterek na dziewczyny + jakiś na chłopaków jak będzie ich więcej.

Pacyfka - Śro Lut 20, 2008 06:04

Nie ma najmniejszego problemu :) Przewożenie takich maluchów to sama przyjemność :mrgreen: będę jechała 27/02 albo dopiero na święta. Jak już pisałam do Tygrys, pociągiem zawsze przejeżdżam przez Katowice, więc jeśli wolicie, te niektóre maluchy mogę Wam przekazać już w Katowicach. Jedynie problem będzie z transporterkiem :? Mam jeden duży, w którym dziewczyny by się zmieściły i jeżeli się uda, że pojadę 27/02 to Denzel zostanie we Wrocławiu i transporterek będzie wolny, więc zostanie kwestia załatwienia tylko jednego dla chłopca. Natomiast jeżeli jechałabym dopiero na święta, to przydałyby się dwa transporterki :?
satanka666 - Śro Lut 20, 2008 07:07

Pacyfka napisał/a:
Jak już pisałam do Tygrys, pociągiem zawsze przejeżdżam przez Katowice, więc jeśli wolicie, te niektóre maluchy mogę Wam przekazać już w Katowicach.

o czyli maluchy nie musiałyby jeździć dwa razy w razie czego.
ale ja chętnie pomogę jakby coś ;)

Lama - Śro Lut 20, 2008 13:05

Satanka, Ciebie bym i tak wykorzystała do przewiezienia malucha dla Tygrysa. Mogłabyś go przetrzymać i przywieźć w piątek albo sobotę do Katowic? Ja mam w stadku wirusa zapalenia płuc i nie chcę wnosić do domu żadnych szczurów, żeby się nie zaraziły, a do Jastrzębia mogę jechać dopiero po piątkowych zajęciach.
satanka666 - Śro Lut 20, 2008 14:11

Lama napisał/a:
Mogłabyś go przetrzymać i przywieźć w piątek albo sobotę do Katowic?

z przywiezieniem nie ma problemu, ale z przetrzymaniem trochę tak... nie mam klatki to po a, po b mojej mamie się nie da przetłumaczyć, że to TYLKO na kilka dni, bo wszystko co było na kilka dni zostawało na stałe :oops:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group