To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot P Rat`s Troop

Anonymous - Sob Mar 08, 2008 11:40

Dory napisał/a:
Haha, aż się oplułam sokiem, jak przeczytałam :DD
a ja kawą... Coś pięknego, nezu, ty nawet nie wiesz jaki to balsam dla oczu przyszłego opiekuna Pieszczochów, takie opisy jakie nam serwujesz :*

A Gufi... czyż nie za to właśnie go kochamy i wielbimy? Za ten styl i wyjątkowość zachowania. :serducho: :serducho: :serducho: :serducho:

Oli - Sob Mar 08, 2008 11:42

8:) Oby, oby wyszło tak jak chcemy... :lapa: :serducho:
Anonymous - Sob Mar 08, 2008 11:43

Przyjrzałam sę zdjęciom i mogę się założyć, że na tym http://images25.fotosik.p...60c928d83bm.jpg Strzygoń trzepotała uszkami jak szalona :lol1: :falover: :sirwwt: :sirwwt:
Mała Mi - Sob Mar 08, 2008 12:21

no wspaniale!!!! niesamowity dżentelmen!!! :serducho: kciukamy za poczęcie maleństw :lapa: :lapa: :lapa:
Azi - Sob Mar 08, 2008 12:49

jak dla mnie za mało jest zdjęć "nie dla dzieci" :P

i ja kciukam :) choć pewnie i tak już wszystko zostało stworzone ;)

samar - Sob Mar 08, 2008 13:38

a ja trzymam kciuki zeby urodzilo sie odpowiednio duzo samcow... :twisted: :lapa:
Andzia - Sob Mar 08, 2008 20:27

:falover: normalnie mi słów brakło :lol1: bosssskie fotki!!! Gufiak po raz kolejny udowodnił jaki jest cudowny!!!! :serducho: nezu, dziękuje :przytul: bo aż mi się humor poprawił :mrgreen: No i kciukam żeby dużo plemniczków Y poszło w ruch :P
persefona4 - Sob Mar 08, 2008 23:04

Andzia napisał/a:
kciukam żeby dużo plemniczków Y poszło w ruch
o! ja też za to kciukam :lol1: a fociaki booskie, cudowne :serducho:
nezu - Śro Mar 12, 2008 22:45

To ja jeszcze raz przypomnę.

Nie przyjmuję już rezerwacji ani na samce, ani na samice z miotu P, lista chętnych została ZAMKNIĘTA, wątpię nawet czy Strzyga sprosta wszystkim oczekiwaniom i urodzi tyle dzieci na ile mam chętnych na liście. :roll:

magnes - Pią Mar 14, 2008 14:40

sprosta wierze w nią :P
nezu - Pią Mar 14, 2008 17:14

http://www.shsrp.pl/forum....php?f=39&t=381

WAŻNE!!
Mam nadzieję że nie ma żadnych wątpliwości. Chętne na ten miot domki proszę o zaznajomienie się z treścią posta w linku.
Dziękuję.

<edit>
Nie chcę, żeby wzięto nasze postanowienie za złą kartę. Dlatego wyjaśnię o co chodzi.
Z użytkowniczką merch jesteśmy w konflikcie już od bardzo dawna, nie odpowiada nam jej podejście do hodowli, (edit, usunięte), zatajanie informacji o pochodzeniu miotów (jednego miotu, wpadkowego ponoć) oraz szczurach z hodowli i oczernianie nas oraz naszych decyzji za naszymi plecami, bez podania merytorycznych faktów.
Merch postanowiła uaktywnić swoją hodowlę (merch`s field), na innym forum poprosiła o pomoc właścicieli samców, proponując im współpracę hodowlaną na zasadzie "samce u ciebie, samice u mnie, biorę od ciebie samce na krycie".
Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to że merch postanowiła osoby chętne do współpracy ukryć za mgiełką PW, jedyna osoba która otwarcie zaproponowała chęć współpracy w temacie, to tutejsza również forumowiczka.

Ponieważ drogi naszych hodowli są różne, tak samo jak wiedza o szczurach jaką posiadamy, nie życzymy sobie, aby nasze wychuchane wnuki czy ich dzieci kiedykolwiek znalazły się w metrykach hodowli merch`s field.
Może kiedyś zmienimy decyzję, ale merch musi najpierw wykazać się w kwestii swoich postanowień i postarać wreszcie o jakieś rodowodowe, czy wpisane do KW szczury.
To tyle w temacie. Mam nadzieje, że rozumiecie..

Andzia - Pią Mar 14, 2008 18:24

Ja rozumiem :wink:
Oli - Pią Mar 14, 2008 18:26

Ja rozumiem, w końcu przydomek do czegoś zobowiązuje i uważam, że zawsze powinno się pytać hodowców czy można wypożyczyć szczura z ich hodowli, nawet jeśli jesteśmy jego właścicielem.
Anonymous - Pią Mar 14, 2008 18:36

A ja rozumiem, że merch sama sobie postronek na szyję ukręciła, zresztą bardzo pracowicie i na wszystkich możliwych forach. :]
Oli - Nie Mar 16, 2008 14:23

Co słychać u Strzygonia? Minął już tydzień od krycia... :brewka:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group