To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2008 - O-pisklaki - 30 miesięcy!

Justka1 - Śro Sty 09, 2008 23:23

:cry: :cry: biedactwo.... [*]-dla malami.. :cry:
Nezu-bardzo,bardzo mi przykro..nie wstawiaj narazie zdjec.Jestem tego samego zdania i postapila bym tak samo..
Przytulam mocno.

samar - Czw Sty 10, 2008 00:03

zdjecia nie sa najwazniejsze...mam nadzieje ze pozostale maluszki dadza sobie swietnie rade..ja tez rozumiem a przynajmniej staram sie zrozumiec prawa jakimi rzadzi sie natura ale czasem to takie przykre... ;( BARDZO Ci nezu wspolczuje, ale tez prosze, glowa do gory, reszta dzieciaczkow tez Cie potrzebuje - Twojej wiary i optymizmu... :( :glaszcze:
Anonymous - Czw Sty 10, 2008 01:19

['] dla kruszyny ;( ;( ;(
Oli - Czw Sty 10, 2008 01:54

nieszczescia chodza parami - jest para, wiec bedzie dobrze :wink:
marhef - Czw Sty 10, 2008 04:23

[']
Pacyfka - Czw Sty 10, 2008 08:11

Bardzo mi przykro :cry: trzymaj się Nezu
[']dla maleńkiej

Nisia - Czw Sty 10, 2008 10:31

Ojeju....
[*] dla kruszynki.

Ja sobie myślę, że natura wiedziała, co robi. Może coś jej było? Może nie była w stanie sie utrzymać?

Mam nadzieję, że limit pecha już wyczerpany.

PALATINA - Pią Sty 11, 2008 21:00

Cytat:
nieszczescia chodza parami - jest para, wiec bedzie dobrze

Tej wersji proszę się trzymać!

[']...

Izabela - Pią Sty 11, 2008 21:37

Dopiero przeczytałam... Licho, a kysz :zlosc:

Teraz musi być już tylko dobrze, limit złego został przecież wyczerpany. Kciukam mocno

samar - Pią Sty 11, 2008 21:38

nezu i co slychac..?
nezu - Pią Sty 11, 2008 21:50

Hm no... żyjemy, wysysamy mamę, choć na razie nie zamęczamy jej i Gytha nawet przytyła od początku ciąży.. ;)

Zaczynają już pełzać poza gniazdo, na razie w najbliższe jego okolice ale jednak. Dziś malce i Gytha zaliczyły pierwszą zmianę ściólki od porodu, bo atmosfera robiła się już nie do zniesienia... :roll:

I tak, będą fotki.. ;)
A i jeszcze jedna informacja. bo nadal nie wiem skąd gdzie co i jak...ale mam stado varieberków ;)

Dory - Pią Sty 11, 2008 22:00

nezu napisał/a:
ale mam stado varieberków :wink:

:twisted: :serducho: :twisted:

Izabela - Pią Sty 11, 2008 22:02

nezu napisał/a:
A i jeszcze jedna informacja. bo nadal nie wiem skąd gdzie co i jak...ale mam stado varieberków ;)


I niech tylko ktoś spróbuje powiedzieć, że genetyka jest przewidywalna :lol1:

Czekamy na zdjęcia!

nezu - Sob Sty 12, 2008 01:27

Babcia nezu postawiła sobie bardzo ambitny plan zrobienia sesji indywidualnej całemu miotowi O.

Tym samym robimy coming out ;)
Gnojstwa jest 11, urodziło się 13.
Jest 5 dziewczynek (było 6) i 6 chłopaków (było 7).
Odeszły dwa fuzzy, więc pierwotnie w miocie było 9 fuzzów. Standardy sierstne są 4, tak więc fuzzów jest 7.
Są dwie standardowosierstne dziewczynki (black i agouti) i dwa standardowosierstne chłopaki (w tym samym zestawie kolorystycznym ;) )
Mr Big tudzież Oak okazał się być ciemnym agutem ;)
Więcej niespodzianek, nie licząc jakichś kosmicznych znaczeń nabrzusznych nie stwierdzono.

Babcia najchętnie zostawiłaby sobie pół miotu i ledwo się powstrzymuje... :roll:

Dobra, lecim z tym koksem..

Kobity:
Dziewczynka numero uno (1), OPAL
nie wiem czemu ale mi się imię podoba. Szczur jeszcze bardziej... :serducho:
Zarezerwowana
Dumbo, black, varieberk:



Dziewczynka 2 ORI
Dumbo, agouti, fuzz, berkshire. Duża, masywna, śliczna.. ;)
Zarezerwowana




Dziewczynka 3 OŚKA
czyli najfajniejszy varieberk w miocie.. ;)
Dumbo, black, fuzz, varieberk
Zostaje w hodowli




Dziewczynka 4 OLIWKA
Dumbo, agouti, fuzz, varieberk, drobna ale nie miniaturowa na szczęście, w tej chwili wszystkie powolutku wyrównują, choć Oaka nie dogonią... ;)
Zarezerwowana




Dziewczynka 5 i ostatnia. OZZY (TA Ozzy ;) , na prośbę domku )
Dumbo, agouti, berkshire
Śliczna, standardowofuterkowa, aksamitna dziewczynka agouti, z uszkami dumbo.. ;)
Zarezerwowana





I chłopaki:
Samczyk 1 OAK:
Mr Big, a`ka Oak, którego przedstawiać nie muszę :)
Dumbo, agouti, berkshire.
Zarezerwowany




Samczyk 2 OMEN
Dumbo, black, fuzz, varieberk, największy w miocie...Po Oaku.
Zarezerwowany




Samczyk 3 ODDI
Dumbo, agouti, fuzz, berkshire
Zarezerwowany




Samczyk 4: OLSEN
Brat blizniak trójeczki.. :)
Dumbo, agouti, fuzz, berkshire
Zarezerwowany




Samczyk 5: OMAR
Dumbo, black, american berkshire.
Nazywam go panem puzzlem, jeśli przyjrzycie się brzuszkowi (zrobiłam zdjęcie), to zrozumiecie dlaczego ;)
ZAREZERWOWANY!!




I ostatni samczyk nr. 6 OTELLO
Dumbo, agouti, fuzz, varieberk, drobina podobna rozmiarami do jednej z sióstr. Ale za to ehm, wiercipupa.. ;) . I wcale nie taka mała, bo wielkości jak eFki w tym samym wieku.
Rezerwacja




Przepraszam za nierówną ilość fot, ale po prostu nie wszystkie wyszły na tyle, żeby było coś widać i tych nie umieszczałam...

Miot O wita, pozdrawia i przedstawia sie.. 8)

samar - Sob Sty 12, 2008 01:36

jakie duze kluchy :shock: ja tu spodziewalam sie rozowych pedrakow a to juz..juz prawie szczury :lol1: tylko oczat na wierzchu im brakuje :twisted: ale fajnie kolorki i znaczenia juz widac i w ogole przepyśne sa :mrgreen: :serducho: a teraz mam zagadke bo nie wiem czy moj Oddi to pan nr 3 czy nr 4..nezu pomoz.. :falover: (wiem i tak na pierwszy rzut oka sa identyczni, ale chyba po prostu MUSZE to wiedziec :mrgreen: )..i przepiekne sa standardowosierstne maluchy..na nich jest intensywniejszy kolorek..i znaczenia faktycznie wyszly ciekawe :) pieknosci, slodkosci..eh..zazdroszcze nezu i jeszcze raz gratuluje, piekny miot :wavexxs:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group