To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "H" Rat's Troop

zywym_trudniej - Pon Mar 17, 2008 21:35

:urodziny: Pozdrowienia do Hate, Hanzy, Hypnosis i Hrunka :) Hihi pamiętam jak były jeszcze takie malutkie i ten miot jest dla mnie wyjątkowy bo się nie chciał ode mnie odczepić :P W efekcie rodzeństwo z miotu H rezyduje u mnie licznie :) Wszystkie zdrowe i kochane. Proszę całe rodzeństwo wycałować ode mnie :)
Anonymous - Pon Mar 17, 2008 22:03

Cecilowe dzieciaczki mają już rok?? :shock: Rany...
Wszystkiego najszczurzego! :urodziny:

Andzia - Pon Mar 17, 2008 23:24

:urodziny: wszystkiego naj naj i mnóstwo całusków od synka dla Hypnosis :serducho:
No i dla całego miotu oczywiście dużo zdróweczka :mrgreen:

nezu - Pon Mar 17, 2008 23:26

O ja zła niedobra, jak ja mogłam zapomnieć... Jutro muszę jakoś Hejzelce wynagrodzić sklerozę... :oops:

Siostrzyczka pozdrawia rodzeństwo, tatuś Cecilek, mamusia Aine, dziadek Jumi i babcia Isis również pozdrawiają..

[ Dodano: Czw Mar 20, 2008 12:24 ]
Hazel przechodziła jakiś czas temu zapalenie płuc, na szczęście się wyleczyłyśmy, dziś przestraszyło mnie gadanie, ale okazało się że dzwięk dobiega tylko z noska, płuca i oskrzela czyste, inhalacja wystarczyła do odetkania hejzelkowego noseczka...

Niestety na boku Hazel wyrosło "coś".
Coś jest wielkości małej fasolki, ma stosunkowo regularny kształt, owalny, spłaszczony i jakby... przewężony w środku, jak taka szeroka 8.
Nie jest przytwierdzony do tkanek, tylko do skóry, luźno do tego, zabieg nie będzie zbyt inwazyjny na szczęście..
Ograniczy się do usunięcia guzka z okolicznym fragmentem skóry. Guzek zostanie po wycięciu obejrzany, a jeśli okaże się na tyle podejrzany żeby histopatologię zrobić, to histo będzie..

Kciukajcie proszę, żeby Hazel się obudziła bez problemów i żeby guzek okazał się łagodny.. Dobrze?..
Jakiś włókniak czy tłuszczak..

Najdziwniejsze, że ja się nawet szczególnie nie boję. Nie wiem.. znieczulica jakaś?... Nie czuję złych fluidów i nie dociera do mnie że to może być coś poważnego i moją zasiedzianą wnuczkę stracę..

Anonymous - Czw Mar 20, 2008 12:25

nezu napisał/a:
Niestety na boku Hazel wyrosło "coś".
i jak tam?
nezu - Czw Mar 20, 2008 12:28

Viss, dziękuję za odświeżenie.
Do wszystkich domków malców z miotu H Rat`s Troop, jak tylko będę coś wiedzieć o specyfice cosia który wyrósł na boku Hazel, napiszę to w temacie.
Jutro o 10 przynoszę ją do lecznicy na zabieg więc proszę o kciuki od tej godzinki. Odbiorę ją po południu, przed 17stą, tak żeby po zabiegu zdążyła się choć częściowo wybudzić pod okiem weterynarzy.

Pacyfka - Czw Mar 20, 2008 12:46

kciukamy za małą, żeby ładnie się wybudziła, i żeby coś nie okazał się czymś niebezpiecznym :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:
AngelsDream - Czw Mar 20, 2008 12:47

nezu, oczywiście nasze kciuki też są :)
nezu - Pią Mar 21, 2008 16:32

Wróciłyśmy, Hejzi jest już wybudzona, choć jeszcze troszkę niekumata. Chodzi na chwiejnych łapkach, unosi łebek i reaguje na moją obecność. Ranka jest niewielka, tylko 2, czy 3 szwy. Już się dogrzewamy i cieszymy że jesteśmy w domku :)

A guzek to włókniak, był pod skórą w swojej własnej, autonomicznej torebce, niegroźny zupełnie.

Tym samym mówie UF!

Pauleczka_15 - Pią Mar 21, 2008 17:22

Jaak dobrze ze to niic groźneego ...

oby szybko dochodziłaa do siebie ;)
pozdrawiam ;)

Justka1 - Pią Mar 21, 2008 19:01

I oby wiecej to sie nie powtorzylo u zadnego rodzenstwa mojej Hanni!!One maja i musza byc zdrowe ;)
Kciukamy za zdrowie siostrzyczki ;)

nezu - Śro Maj 07, 2008 17:54

Właśnie dostałam nowe zdjęcia Helvette i muszę wam je pokazać, tak mnie zachwyciły...

http://img99.imageshack.u...2/slupekky1.jpg
http://img57.imageshack.u...5/buziaktt7.jpg
http://img98.imageshack.u...7/kamienzm5.jpg
http://img103.imageshack....704/skokzy7.jpg

Autorstwa właścicielki oczywiście.. :)

Z pierwszego ciepłowiosennego spaceru. :serducho:
Podobno rozkochuje w sobie każdego, kto stanie na jej drodze.

Anonymous - Śro Maj 07, 2008 19:50

nezu napisał/a:
Helvette


mi do dziś tak żal, że wtedy... :(

Helv przepiękna...

Justka1 - Śro Maj 07, 2008 20:25

Przepiekna siostrzyczka,a zdjecia rewelacyjne.Ze ona nie ucieka ^^ .
L. - Pią Maj 09, 2008 22:11

o kurde, to ostatnie zdjecie jest niesamowite...
a włascicielka sie nie bała , że mała jej zwieje i to takie podskoki.. zazdraszczam.

A dziewczynka jest cudowna :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group