To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot E Wo de Shu (14.10.2010)

baradwys - Pon Lis 22, 2010 14:30

agrawa69, bo ja Elronda już 2 tygodnie temu szkoliłam do takich zadań specjalnych :D
Nakota - Pon Lis 22, 2010 14:34

Shy, Ty wiesz, że ja do Ciebie zawszę :D Dbaj mi tam o Elrondzika, bo babcia sprawdzi :twisted:

Cytat:
Ugotowałam im ryż z piersią i marchewką - pochłaniają w zawrotnym tempie :)

Bo laski wiedzą co dobre :P Swoją drogą niezła uczta.

baradwys - Pon Lis 22, 2010 14:44

Nakota napisał/a:
Dbaj mi tam o Elrondzika,
mam dbać? poważnie? :roll: nooo jak muszę :twisted:
Nakota - Pon Lis 22, 2010 14:54

Nie Shy, nie musisz, coś Ty... Jasne, że musisz, bo babcia Ci nie daruje! :P

Chwalić się moimi dziećmi, chwalić! :mrgreen:

Firewarrior - Pon Lis 22, 2010 21:30

Shy_Lady napisał/a:
Elrond od razu zabiera się za całowanie, Ewok natomiast woli miskę, czuję się zdradzona ;(


Bo czeka z buziakami aż u mnie wyląduje, sesese ;)

Laetia - Wto Lis 23, 2010 00:36

Ezreal ma motorek w dupce, taki na wysokich obrotach. Jest ze stadem niecałe 20 minut, a już zdążył się najeść, napić i lać się ze wszystkimi (alfą włącznie). Wulkan energii po prostu. Zobaczymy jak będzie wyglądało po nocy, mam nadzieję, że przystopuje z lataniem po klatce i da nam się wyspać ;)
mc - Wto Lis 23, 2010 14:34

Esterka jest niesamowitą dziewczynką, jest bardzo spokojna, zero adhd. Połączyłam ją z młodym stadem, niedługo planuje łączenie z dużymi. Myślę, że jeszcze w tym tygodniu jakieś fotki zrobię. Nakota, dziękujemy za tak pogodne maleństwo :mrgreen: :serducho:
baradwys - Wto Lis 23, 2010 15:21

Firewarrior, i tu się mylisz :P Ewok już nadrabia braki w miłości :D chłopcy dziś biegali tylko rano, podczas rozmowy z babcią Nakosią :P i zasnęli pod kocem ^^
Elrond wymył mi stopy :oops:

Nakota - Wto Lis 23, 2010 15:45

Laetia, kiedyś się zmęczy :lol: Cieszę, że mój wnuczek tak szybko się zaklimatyzował.
mc, nie musicie za nic dziękować. Cieszę się, że malutka trafiła do takiego wspaniałego domku :serducho:

O wymywaniu i podgryzaniu stóp słyszałam właśnie przez telefon. I się nie zdziwcie jak maluchy będę tak robić, bo jeszcze jak były u mnie to wszystkie uwielbiały tę zabawę :mrgreen:

Laetia - Śro Lis 24, 2010 13:48

Nakota, on się chyba nigdy nie męczy :lol:
Chwalimy się stópką Ezreala, zdjęcie niestety komórkowe, ponieważ cierpimy na brak aparatu.

Nakota - Śro Lis 24, 2010 14:01

Jaki on piękny :serducho:
Co do męczenia... na pewno się męczy. Ale jak znam życie to po 10 minutach snu jest jak nówka :lol:

agrawa69 - Śro Lis 24, 2010 14:03

Nakota napisał/a:
po 10 minutach snu jest jak nówka :lol:

jak moja suka, ADHD normalnie :wink:

Nakota - Sob Lis 27, 2010 18:33

agrawa69, moja również. Czyżby labrador? :)

wuwuna zwróciła mi dzisiaj uwagę (za co bardzo jej dziękuję), że Cat nie jest russian blue pointem. Sprawdziłam i rzeczywiście, ma dużo cieplejszy i jaśniejszy point od wszelkich siamese rbp. Według nas jest przepięknym syjamem russian dove point :mrgreen:

A co tam u moich wnucząt?

agrawa69 - Pon Lis 29, 2010 08:34

Nakota napisał/a:
agrawa69, moja również. Czyżby labrador? :)


A co tam u moich wnucząt?

Moje psiury to asty :) Spójrz w avatar
A wnuczki mają się świetnie. Apetyt dopisuje, są ciekaweskie ,ruchliwe i wesolutkie. Bardzo lgną do ludzi :) Jutro chyba dam radę wstawić fotki (o ile nie pójdę na L4, bo wtedy ,to dopiero za tydzień :/ )

baradwys - Pon Lis 29, 2010 17:59

Ja się tak nie bawię, chcę się wyspać ;(
Chłopaki wczoraj cały dzień i noc spędzili w klatce z starszakami, Ewok darł kapę jakby go ktoś zabijał (podobnie jak Kalafior). Wybiłam sobie 2 palce u lewej stopy podczas któregoś z rzędu zrywu, jsk się okazało ich wrzaski oznaczały " mamoooooooo, ten szczur się paaaaaatrzyyyyyyy"
Ewokiem szybko zaopiekował się Othello a Elrond podbił serce Equusa :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group