To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot C SunRat's - rezerwacje str.12

Roth - Nie Mar 14, 2010 13:33

Cytat:
1. beż, bareback

Piękne :serducho: Chcęęę ;(

Nakota - Nie Mar 14, 2010 14:44

Roth, wierz mi, nie ty jedna :cry:
Barebacki :serducho:

madzial13 - Nie Mar 14, 2010 19:40

Mam dobrą wiadomość - jedna beżowa dziewczynka otworzyła dziś oczka.
A Capitan nawet z zamkniętymi wlazł Rege do miski :lol: Przyszły domek będzie miał z nim ubaw.

Dopisałam wagi do zdjęć. Ponieważ jak widać miot jest bardzo nierówny i mamy jeszcze wątpliwości w sprawie płci, rezerwacje zrobimy w przyszły weekend.

Ale na pociechę proponuję parę imion - może Was coś zainspiruje :)

Dla dziewczynek: Calineczka, Cacanka, Całka, Celica (czytane "celika" to takie super ładny sportowy samochód), Cętka, Chałka, Charyzma, Chmurka, Chrapka, Cieciorka, Ciuciubabka, Cizia, Cza-cza, Czeczotka, Celebrytka,
Bardziej wymyślne to: Cassandra, Cassiopeia, Celesta, Charlotte, Cinderella,

Dla chłopców: Całus, Cekin, Celibat, Celt, Ceregiel, Chmiel :P , Chochlik, Chojrak, Champion, Ciacho, Cudak, Cyklamen, Cyprys, Cytrus, Cherokee,

No i oczywiscie wspomniany już Capitan (lub, żeby było poprawnie "Captain") oraz Cypisek.

Moja Cynka to wróżka z bajki pt. "Dzwoneczek" :)

Miłego myślenia

Anonymous - Nie Mar 14, 2010 19:46

madzial13 napisał/a:
Celibat
ty nie masz litości. :hahaha: Ten nieszczęśnik ma przecież i tak większe szanse, ze straci jajka niż, że pobzyka. :D
Rodzynka - Nie Mar 14, 2010 19:49

To jak na razie nie będzie rezerwacji, to może chociaż heniok wklei listę z kolejnością rezerwacji? Zrozumcie, ja tu umieram z niepokoju, że jestem 9 w kolejce i będzie mnie to teraz męczyć jeszcze kolejny tydzień ;) . Jedno małe ctrl+c i ctrl+v i ktoś może uspokoić moją zaniepokojoną duszę :D .
Jedyne imię na C które podoba się jednocześnie mi i mojemu chłopakowi to Caribou (karibu).

Anonymous - Nie Mar 14, 2010 19:55

Cinderella nie , ja tak chce nazwać panienke "C" Wo de Shu :( nie zabierajcie mi tego imienia...

a ja nadal mam nadzieje ze jakas fuzzowa panna będzie wolna :serducho:

Ogoniasta - Nie Mar 14, 2010 19:57

madzial13 napisał/a:
Celica (czytane "celika" to takie super ładny sportowy samochód)


Moje!! :mrgreen: Zaklepane! :mrgreen:
A dokładnie Celica Vel Chunni! :mrgreen:
Od miesiąca na szczycie listy. ;P

Lavi - Nie Mar 14, 2010 20:13

Dodatkowo mogę polecić takie imiona jak: Cyjanek, Cerber (Sama kiedyś miałam tak nazwać chłopców;)

Fuzzik kapturkowy, moje marzenie :serducho:

Devona - Nie Mar 14, 2010 20:39

Lavi napisał/a:
Fuzzik kapturkowy, moje marzenie :serducho:
Moje też :( .
madzial13 - Nie Mar 14, 2010 22:36

Rodzynka, nic z tego. Heniok wyraźnie powiedział, że lista będzie jak będzie wiadomo, ile czego jest. I ma rację, bo teraz jedni się ucieszą, że jest 10 dziewczyn, inni zmartwią, ze tylko 4 chłopaków, a za tydzień się okaże, że chłopaków jest 6 a dziewczyn 8 i ktoś, kto jest 9-ty na liście będzie straszliwie zawiedziony.

Nie ściemniamy z tymi płciami, serio wyglądają na obojnaki :lol:

madzook - Nie Mar 14, 2010 23:01

Chyba mnie strawi ciekawość...
Glizdeczki nie wygłupiajcie się już, prrrroooooszę was :nerwy:

madzial13 - Nie Mar 14, 2010 23:13

madzook, szczerze mówiąc mnie też zżera i zaglądam im pod ogony codziennie, bo te niewiadome są przy okazji niezwykle urodziwe.

A tak w ogóle to Cypisek - nasza tycinka - pomyka właśnie po diunie. To jakiś magik - jest taka mała, a walczy jak lew i już ją świat ciekawi. Serce Azi też wczoraj podbiła :serducho:

EpKee - Pon Mar 15, 2010 01:23

to ja wstępnie chcę zarezerwować imię Chmiel :P razem z Bimbrem będzie dobra parka :P chyba że coś się jeszcze urodzi w głowie :P
Ogoniasta - Pon Mar 15, 2010 15:35

EpKee napisał/a:
to ja wstępnie chcę zarezerwować imię Chmiel :P razem z Bimbrem będzie dobra parka :P


:lol: świetne! :mrgreen:

Co do imion, to też mogę coś podrzucić dla dziewuszek:
Cerrona, Cebris, Cleopatra, Clarisa, Chema, Cherry, Cyranka, Cytrynka, Cyrkonia, Cecylia, Celestynka, Celia, Cynthia, Cyrylka, Charu (czyt. Czaru - ind. piękna). ;)

A jak tam nasze pięknoty?? Spoglądają już na świat?? :mrgreen:

madzial13 - Pon Mar 15, 2010 16:30

Ogoniasta, też fajne, zwłaszcza Celestynka :)

Ja Was tylko bardzo proszę, żebyście zastanowili się dwa razy zanim zdecydujecie się na coś w stylu Cequin of Circo Massimo Grande albo cuyki-miuki-panuki, co będzie np. w suahili znaczyło "mój szczur ma długi ogon" :wink:

Będę gorąco zobowiązana

Nie zaglądałam do nich jeszcze, bo siedziałam w kinie :P Wieczorkiem dam znać



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group