To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot KWIATOWY SunRat's - rezerwacje str. 9

Martuha - Sob Mar 06, 2010 12:07

Ach jak bym je tak dorwała to bym wszystkie wycałowała,że by uciekały ode mnie :mrgreen:
quagmire - Sob Mar 06, 2010 12:16

Emilka, Ty się tylko nie zaraź od Roberta, bo ja chcę wymiziać :mrgreen:
Martuha - Nie Mar 07, 2010 11:06

Niedziela :)
emileczka - Nie Mar 07, 2010 15:28

bardzo przepraszamy, ale rezerwacji dziś nie będzie
Martuha - Nie Mar 07, 2010 15:49

No trudno,czekamy zatem dalej :) ucałować maluchy i mamuśkę :)
mrófka - Nie Mar 07, 2010 17:58

emileczka, nie trzeba przepraszać. Chyba każdy zrozumie, że macie teraz ręce pełne roboty i wiadomo, że odpocząć sobie też należy, a niedziela to ku temu najlepsza okazja :wink:

.. właśnie cmoki dla małych kruszyn i mamusiek :)

heniok - Pon Mar 08, 2010 09:27

Rozpoczynamy rezerwacje, będę do Was pisał z prośbą o wybór malucha, co nie będzie proste bo one niemal identyczne :wink:
Maluchy rozrabiają już pełną gębą, tłuką się między sobą, wcinają danio i zaczynają podgryzać suche.
Wszystkie ważą między 30 a 34g.

SAMICE:

1. standard, standard, siamese seal point ruby - LILLA - rezerwacja Martuha



2. standard, standard, siamese seal point black eyed – KOCIMIĘTKA - zostaje w hodowli współwłasność madzial13


3. standard, standard, siamese seal point dark ruby - STOKROTKA - rezerwacja Adrian O. (Yenna)


4. standard, standard, himalayan - LOBELIA - rezerwacja Yoshi


5. standard, standard, siamese agouti point dark ruby - LAVENDA - rezerwacja mrófka


6. standard, standard, siamese agouti point black eyed - DALIA - rezerwacja Adrian O. (Yenna)


7. standard, standard, siamese agouti point black eyed - MARUNA JUKKA - rezerwacja marlena85


8. standard, standard, siamese agouti point black eyed - LIAN - rezerwacja Wushu


9. standard, standard, himalayan – mała ma uszkodzoną końcówkę ogonka, musiał zostać przygnieciony domkiem jak była maleńka, wygląda na to że jej odpadnie te pół centymetra, oczywiście w niczym nie będzie jej to przeszkadzać - MAGNOLIA - rezerwacja mrófka



SAMCE:

1. standard, standard, siamese seal point dark ruby - PIERWIOSNEK - zostaje w hodowli współwłasność quagmire



2. standard, standard, himalayan - IRYS - rezerwacja agacia


3. standard, standard, siamese seal point ruby - SZAFIREK -rezerwacja zuuzuushii


Dziewczynki:


Chłopcy:


Razem:


quagmire - Pon Mar 08, 2010 09:54

heniok napisał/a:
1. standard, standard, siamese seal point dark ruby - zostaje w hodowli współwłasność quagmire

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No cóż mogę powiedzieć :serducho:

marlena85 - Pon Mar 08, 2010 09:58

zaczyna się :DD suuuuper, to ja sobie pokciukam i grzecznie czekam :kciuki:
Badoha - Pon Mar 08, 2010 10:15

umarłam ;( nie moge zaglądać do tego tematu :)
piekne maluchy :serducho: :serducho: :serducho:

Martuha - Pon Mar 08, 2010 10:28

O mamuniu piękne są :) coś mi się wydaje,że znowu będę klatkę zmieniać na większą :mrgreen: bo na tym się chyba nie skończy :mrgreen: warto było czekać :)
madzial13 - Pon Mar 08, 2010 10:42

Cytat:
2. standard, standard, siamese seal point black eyed – zostaje w hodowli współwłasność madzial13


od lipca czekałam, więc Emilkę i henioka spiję z wdzięczności na umór :serducho:

Martuha - Pon Mar 08, 2010 13:43

Moja piękna dziewczyneczka :) niech ja ją tylko dorwę to wycałuję za wszystkie czasy :D . A coś o jej charakterze można wiedzieć,bo jestem strasznie ciekawa?Czy jeszcze trudno cokolwiek powiedzeć :mrgreen:
quagmire - Pon Mar 08, 2010 13:45

Martuha, pewnie jeszcze za wcześnie :wink:
Widzę, że Ciebie też zaczarowały pointy z oczami dark ruby. Bo ja po prostu przepadłam - przecież to jeszcze lepiej niż jakby miały oczy black :mrgreen:

Martuha - Pon Mar 08, 2010 13:57

Tak myślałam,że za wcześnie,ale ja dziś jakaś taka maruda jestem :P .Te szczurki to w ogóle są świetne.A oczy dark ruby są boskie :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group