To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowany miot C Happy Feet - Sasanka x Ynkognito

Roth - Wto Lut 17, 2009 15:48

Jeśli maluchy wdałyby się w tatusia i na świat przyszłyby takie małe białe niedźwiedziątka, to ja chyba oszaleję :slinisie:
Badoha - Śro Lut 18, 2009 08:47

Azi i jak Sasek - rośnie bruszek, bedą maluchy? :P
Azi - Śro Lut 18, 2009 14:34

Waga stoi, ale się zaokrągliła i nadal rujki brak
Badoha - Śro Lut 18, 2009 14:35

Azi napisał/a:
Waga stoi, ale się zaokrągliła i nadal rujki brak
czyli szansa na maluchy jest? :)
Azi - Śro Lut 18, 2009 20:26

No więc moje drogie chętne.

Sasanka dzisiaj ważona ma 314 gram i spokojnie na wadze stoi (zauważyłam, że samice w ciąży przekonują się do wagi - może się przyzwyczajają?). Oznacza to przyrost 36 gram w 12-tym dniu ciąży. Dla porównania - Finka 36 gram przytyła w dniu 14-tym.

Także na dzień dzisiejszy moim zdaniem Sasanka w ciąży jest. Wróżąc z fusów i moich skromnych na razie porównań na dzień dzisiejszy obstawiam 9 malców.

Co do samego wyglądu pani S. - brzucha nie mamy w ogóle, w sensie żaden bebech jej nie wystaje, ale da się zauważyć delikatne rozpęcznienie na boki. To chyba rodzinne, że brzuch tak późno wychodzi...

Dory - Śro Lut 18, 2009 20:44

Łiiiiiiiii :mrgreen:
Badoha - Śro Lut 18, 2009 20:54

Azi napisał/a:
Także na dzień dzisiejszy moim zdaniem Sasanka w ciąży jest.
Fantastyczne wieści - więc będę miała malucha :jupi:
Azi - Śro Lut 18, 2009 21:00

Marzenko, nie chce Cie martwic, ale w tej chwili, to wysoko na liscie nie jesteś, więc sie nie nastawiaj, dobrze? Bo ja nie chce przykrości sprawiać. Aczkolwiek mam nadzieje, że Sasek sie spisze i urodzi sfeminizowany, ale nie całkowicie! miot (gdyż mam wiecej chętnycyh na dziewczynki niż chłopców).
Badoha - Śro Lut 18, 2009 21:15

Azi napisał/a:
Marzenko, nie chce Cie martwic, ale w tej chwili, to wysoko na liscie nie jesteś, więc sie nie nastawiaj, dobrze?
OK - Dorota mi mówiła, że jestem jedną z pierwszych osób ale może jej się coś pomyliło :mrgreen: Trudno najwyżej dziewczyny będą tylko we dwie.
Azi - Czw Lut 19, 2009 20:01

Badoha, no to juz wyjaśnione na PW, prawda? :D

318 g...

Badoha - Czw Lut 19, 2009 20:51

Azi napisał/a:
Badoha, no to juz wyjaśnione na PW, prawda?
Oczywiście, że wyjaśnione :mrgreen:
aduchna17 - Pią Lut 20, 2009 22:45

jupii!! :)
ja też tym razem trzymam kciuki za dziewuchy! (ostatnio trzymałam za męski miot u Finki i nie wyszło ;) najważniejsze żeby ciąża przebieła okej i mamusia była zdrowa
Kciuki! :kciuki: :kciuki:
:mysza:

Azi - Sob Lut 21, 2009 00:07

aduchna17 napisał/a:
najważniejsze żeby ciąża przebieła okej i mamusia była zdrowa
najważniejsze :)

a dziś 323 g.

mc - Nie Lut 22, 2009 19:46

:kciuki: :kciuki: :kciuki: trzymamy za pomyślność
Martuha - Nie Lut 22, 2009 21:56

To super :) ale ja sie chyba jednak nie zalapie ;( bo jestem 7w kolejce do tego na samiczke ;) no alenic innym razem moze mi ise uda byc szybsza :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group