To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - planowany miot "El" Emerald Moon-zdj.s19/zdj.s22

ntliee - Pon Lip 07, 2008 14:07

ło mamo jaki cudny miś z niego :serducho:
przepiękny :slinisie:

gratis - Pon Lip 07, 2008 14:11

L., Ty potrafisz dobić ludzi ;)
yoshi - Pon Lip 07, 2008 14:12

zal sciska!!! JAKI ON JEST CUDNY!!!!!!! :serducho: :serducho: :serducho:
vedzion - Pon Lip 07, 2008 14:13

Ale cudny ten tatunio. Razem z Holly tworzą piękną parę. A maluszki będą na pewno przecudowne. Po takich rodzicach, no po prostu cudo! Już się nie mogę doczekac.
A zestaw imion dla Panów Elmo i Elfiś, chyba są fajne.

Jak dotąd, moje szczurki, nie miały specjalnie wyszukanych imion - Panowie Szczurki, zawsze nosili imiona "Szczurek Ogórek", tylko każdy następca otrzymywał jeszcze, można powiedziec - przydomek. Np. Szczurek Ogórek Pierwszy, Szczurek Ogórek Drugi... Oczywiście były różne zdrobnienia : Ogórasek, Ogi, Ogórcio - Szczurcio itd.

Panie Szczurcie, zawsze nazywałam "Myszka Piszka" - też się rymowało. Też była Pierwsza, Druga, Trzecia, Czwarta... Panienki nazywałam też zdrobniale Pisiulinka, Piszelka - Myszelka.

Ale pierwszy raz mam okazję wymyślac imionka dla Szczurków rasowych i bardzo jest to wciągające, aczkolwiek myślę, że kwestia wyboru właściwych imion zostanie rozstrzygnięta, gdy ujrzę maluszki po raz pierwszy na oczy. Od razu będzie wiadomo, czy to Elfiś i Elmo, czy może ktosik inny :) :) Tak było z moimi Psami - od razu wiedziałam, że mój Alaskan to Vinio, a wcześniej sunia - też Alaskan, to Venia. . :)

Bulletproof - Pon Lip 07, 2008 14:24

łoo rany, przecudny! :) :serducho:

będzie do czego się poślinić :mrgreen:

zywym_trudniej - Pon Lip 07, 2008 14:48

No L. wiesz co nie gadaj, mały to Samson też nie jest. No i do roku pewnie jeszcze urośnie :D Jak go zważysz to napisz ile waży, mi się nie chciało :P
vedzion - Pon Lip 07, 2008 18:18

Mam jeszcze jedno imię dla Szczurkowej panny, które wymyślił mój mąż. ELEKTRA :)
Lavi - Pon Lip 07, 2008 18:31

Samson! Wspaniały! :serducho: :serducho:

Eliksir ! xD Jeśli trafi się maluszek dla mnie i nie będzie zastrzeżeń to takie imie dostanie :]

L. - Pon Lip 07, 2008 18:40

Off-Topic:
vedzion napisał/a:
Razem z Holly

Holy - przez jedno "L", a nie "LL" - bo zmieniacie wtedy cały sens jej imienia ;]

Holy Lolly - święty lizak :serducho:
Holly Lolly - ostokrzew lizak :shock: :?


Muszę przyznać, że coraz fajniejsze imiona Wam wychodzą :DD

vedzion - Pon Lip 07, 2008 19:07

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Przepraszam...

nutaka - Pon Lip 07, 2008 20:05

Elvis jest fajne;p musi się jakis precelek tak nazywac;p a dziewczynka Elinka;p bo skojazyło mi się z Pralinką:) i wogóle jest fajne :serducho:
kateratina - Pon Lip 07, 2008 22:20

a ja juz nie moge sie doczekac, jeeejkus, jakie fajne imionka wymyslacie.

L., moze byc El fuego?

L. - Pon Lip 07, 2008 22:51

kateratina, jasne, że tak ;] bardzo fajne :mrgreen: tylko ciekawe co oznacza :cojest: żeby potem się nie okazało, że np. El kupa :hahaha:
vedzion - Pon Lip 07, 2008 23:16

Z tego co wiem, to po hiszpańsku El Fuego oznacza Ogień lub Płomień, więc nie ma się o co martwic. :)
Lavi - Pon Lip 07, 2008 23:31

A Eliksir Ci sie podoba? Wszak od Ciebie wiele zależy ^^


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group