To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Planowane mioty - Planowane letnie mioty: Oli -Mamy ciążę. ;)

Anonymous - Wto Lip 08, 2008 11:49

O mamo, to jeszcze tylko 4 dni? Co za radość, juz niedługo będe mogła przynajmniej popatrzec na maleństwa. I przez nastepne 3 tyg zastanawiać się, który jest mój.. :D

Kciukam za Visnickę, za malce i za poród. :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki:

L. - Wto Lip 08, 2008 12:53

A ja jutro bede molestować Nezu, żeby mi pokazała Viśnie :mrgreen:
Anonymous - Wto Lip 08, 2008 12:57

Zazdroszcze! ;( ;( ;(
Oli - Wto Lip 08, 2008 14:18

A ja kciukam za poród i co by choć jedna dama się pojawiła. :twisted: :kciuki: Mam nadzieję, nezu, że pewne plany wobec dziewczynki są nadal aktualne...? :>
pituophis - Wto Lip 08, 2008 19:32

Nie zapomnialem, ale Ty zdaje sie chcesz samice?

Namawiam. Jakby co - jest Oska :twisted:

nezu - Wto Lip 08, 2008 19:52

Osia odpada w przedbiegach. Jest stanowczo zbyt mała na ciążę, dwa razy mniejsza od siostry optycznie, ledwo dobiła do 200 gram.
Jedyna nadzieja w Oliwce, która dziś niestety sprawiła mi dodatkowy kłopot... Mamy uraz oka, taki jak miała jakiś czas temu jej mama i lekko zmętniałą rogówkę... Musiałam wejść z gentamycyną... :(

wuwuna - Wto Lip 08, 2008 19:55

Kciuki za oczko OLiwki :kciuki:
nezu - Śro Lip 09, 2008 14:50

Dziś rozdzieliłam Visienkę z Oliwką. Visnia szykuje się powolutku do porodu, choć to jeszcze parę dni, niemniej zauważyłam że Oliwka zaczęła jej przeszkadzać.

Przyszła mama już zbudowała sobie pierwszy kopiec i powoli, bez pośpiechu zbiera siły na poród. :)
Brzuszek nie jest duży, ucieszę się jak będą 4, na niespodzianki ilościowe nie liczę, bo naprawdę za mało tam w sobie ma żeby było więcej. Ile by ich nie było, odchucham jak własne dzieci. Czekam na ten poród jak na jakieś megawydarzenie. No i boję się, bo to zawsze ryzyko i nie wyobrażam sobie stracić mojej wyśnionej Visienki kochanej...

Oczko Oliwki lepiej. Dokupiłam dziś gentamycynę, bo starsze opakowanie kończy ważność. Oczko już wygląda ładniej niż wczoraj.. :)

Azi - Śro Lip 09, 2008 19:00

dobre wieści. No i kciukamy nadal za tę rujkę... Chociaz Oliwka chyba rzeczywiście czeka do porodu Visni
Anonymous - Śro Lip 09, 2008 21:29

Niech oczko się dalej goi a Oliwka nabiera ochoty na seks. :twisted:
A za Visnie strasznie kciukam i cieszę się na jej malce okropnie! :kciuki:

wuwuna - Śro Lip 09, 2008 21:37

:kciuki: za poród bez komplikacji Visni
:kciuki: za oczko Oliwki
:kciuki: i za rujke

nezu - Czw Lip 10, 2008 12:37

W najbliższą sobotę pierwszy termin...
Visienka dużo śpi, przekopuje sobie klatkę i buduje piękne gniazdka, jest lekko poddenerwowana wieczorami. Duuuużo je...
Gubi już trochę wód płodowych, choć na razie niewiele, no i "urósł", to jest nieco opadł jej brzuszek..


Czas oczekiwania nadszedł...

Anonymous - Czw Lip 10, 2008 12:43

Jejku, jejku! Strasznie kciukam i tez sie denerwuje, choc jestem pewna, że wszystko pójdzie idealnie. :serducho:
Juz sie nie mogę doczekac mojego wymarzonego chłopciaka.

nezu - Czw Lip 10, 2008 12:50

Taka jest zmęczona..


:serducho:

babyduck - Czw Lip 10, 2008 12:52

http://www.fotosik.pl/sho...e795139d56008be Ojej, bardzo zmęczony chomiczek! :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group