To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - III Ogolnopolska Wystawa Szczurow Rasowych! GDANSK

Andzia - Czw Cze 26, 2008 00:50

Layla, to ja już nie mogę się doczekać :D
Azi - Pią Cze 27, 2008 15:57

Przypominam, że termin składania zgłoszeń upływa 1.07.2008.

Zgłoszenie do pobrania: http://www.shsrp.yoyo.pl/zgloszenie.doc i wysłania na wystawashsr@o2.pl

Anonymous - Pią Cze 27, 2008 15:58

Napisałam PW do L., ale jej nie ma od tego czasu na forum, wiec będę bez dziewczyn.
Azi - Pią Cze 27, 2008 16:02

Ren, a co Ci potrzebne? Bo zgłosić sie możesz, nawet jeśli w tej chwili nie dotarły do Ciebie metryki ogonków czy inne dokumenty.
wuwuna - Pią Cze 27, 2008 17:26

Powiedzcie mi czy ja wysłałam zgłoszenie,bo nie mam w wysłanych... :( i z tego wszystkiego się zgubiłam
sachma - Pią Cze 27, 2008 17:41

wuwuna, wyslalas.

mamy tylko 14 zgloszonych szczurow :( zapowiada sie klapa..

Layla - Pią Cze 27, 2008 17:45

:( Kurcze, szkoda, że tak mało... Ja chciałam zgłosić któregoś kundelka, ale że nikt kundelków swoich nie chciał pokazać, to i Ludwika mojego nie będzie, tylko Omar...
sachma - Pią Cze 27, 2008 17:49

Layla, zglos go, bedzie Minka Coli - jest nas tak malo ze i kundelki moga byc.
Layla - Pią Cze 27, 2008 17:56

sachma, to ja wrócę do domu i zastanowię się czy jego, czy nanę lub europę. :) No to ludzie, zgłaszać się :D
Oli - Pią Cze 27, 2008 18:15

Moje tez beda, ale nie wiem czy 7 czy 4 - czekam na info od Viss. 8) Nieoficjalnie możecie dopisać moje 3 rasowce i jednego nierasowca (nie moge zostawic Eltona samego bez stada na tyle dni - wiem ze nie ma konkursu dla kundelkow, ale Eltuś będzie jako dekoracja :wink: ).
Anonymous - Pią Cze 27, 2008 18:16

zachowam się jak ignorantka - czy muszę mieć ze sobą papiery ogonów?

bo, przyznam sie bez bicia - prawdopodobnie przyjechałabym na wystawę ze smrodami, ale nie mam czasu/głowy do latania za świstkami, które mam w domu na wsi... i nawet nie wiem gdzie dokładnie leżą, bo po wyprowadzce z Łodzi mój domowy pokój jest zawalony ogromnymi stertami papierów :/

a metryki od Kary w ogóle nie dostałam...

no i nie mam tego pod ręką i nie chce mi się za tym latać. mogę zgłosić rasiaki jako kundle? :P

sachma - Pią Cze 27, 2008 18:22

mataforgana, niby nie mozesz, ale .. no wlasnie.. mozemy troche to nagiac, bo kazdy wie ze te szczury MAJA papiery.. sa z naszych polskich hodowli.. i tak do poki nie bedzie obowiazku rodowodow nikt nie sprawdza papierow - MUSZA byc zaswiadczenia od weta i WYDRUK zgloszenia w reku.
Anonymous - Pią Cze 27, 2008 18:33

o. to fajno. dopsz, to ja zaraz się biorę za dogadanie noclegu u znajomych i pewno jutro-pojutrze wyślę zgłoszenie. a najwyżej, jeśli będziemy mieć problem z mieszkaniem i psem, zrezygnujemy... ych. bo mi jak zawsze wiatr w oczy. no ale oby było dobrze...

to ten. ja myślę, że jeśli pojedziemy, to wezmę na pewno Ori i Risę.
i pomyślę dziś jeszcze, czy którąś jeszcze zgłosić...

sachma - Sob Cze 28, 2008 10:13

mamy juz 19 szczurow ;)

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 20:22 ]
Dla tych co sie zagapili :

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ 05.07.2008 i ani dnia dłużej!

Matrix - Sob Cze 28, 2008 21:32

Mam nadzieję, że moje zgłoszenie doszło :)
Niestety teraz to obie moje panie mają podziurawione uszy :P ale co tam ;)
Wystawiam dwie a co! :mrgreen: :serducho:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group