To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty adoptowane - [Miot] Dziewczynkowe Maluszki już są na świecie!

Sajenka - Nie Lut 17, 2008 21:12

mc, jak narazie to wszystkie są małymi niesfornymi diablętami :) Dzielą się tylko na "bardzo biegające" i "przystające choć na chwilkę". Z dziewczyn "bardzo biegająca" jest Aiko, reszta panien nieco spokojniejsza, ale tylko nieco ;)
Tygrys - Nie Lut 17, 2008 21:30

Hodari jest mój :serducho: :serducho:
satanka666 - Nie Lut 17, 2008 21:31

Off-Topic:
Tygrys, gadałaś z Pacyfka?

Tygrys - Nie Lut 17, 2008 21:37

Off-Topic:
wysłałam jej PW. będę czekała aż przyjedzie do Chrzanowa ile będzie trzeba. w razie odmowy, znajdę inny transport.

gratis - Nie Lut 17, 2008 21:41

no to faktycznie ciężki wybór... hmm (:
jakbyś mogła, to proszę Cię napisz mi na PW coś o Rafikim i coś o Gonzo - jakie są (i jakieś zdjęcie Gonza z przodu :P ) bo jakby co, proszę mi ich nikomu nie rezerwować :P czeka mnie naprawdę ciężki wybór...

satanka666 - Nie Lut 17, 2008 21:46

wysłałam PW w sprawie Malagi :serducho: :mrgreen:
Pacyfka - Nie Lut 17, 2008 22:44

satanka666, Tygrys, chętnie Wam pomogę w transporcie tych słodziaków :mrgreen: tylko nie wiem czy oddam :P
gdyby był potrzebny transport do Krakowa, to też nie będzie problemu z zorganizowaniem , mam koleżankę która tam codziennie dojeżdża

Sajenka, zazdroszczę Ci strasznie tych cudaków, prześliczne są :D tylko mój limit na szczurcie został wyczerpany :( ale już Ci tutaj organizuje nowy fajny domek :mrgreen: tylko domek upiera się na jednego, więc jeśli go nie przekonam do dwóch to nici :) a domkowi spodobali się Bracia Ksero :mrgreen:

Sajenka - Pon Lut 18, 2008 00:25

gratis, trudno narazie powiedzieć cos "indywidualnego" o maluchach... Wszystkie są ruchliwe, same małe torpedy - pod tym względem żadne nie odstaje ;) Nie przejawiają jak narazie jakichś szczególnych, wyróżniających je cech, ciężko coś powiedzieć o ich charakterze. Wszystkie chętnie wchodzą na ręce, śpią u mnie na kolanach, są słodkie i kochane :) Trudno mi opisać Rafikiego i Gonzo - jak narazie zajmują się głównie bieganiem i zabawą w Spider Mana na prętach klatki, wzięci na ręce śpią, gdy są zmęczeni, jeśli nie - od razu włażą w rękaw, pod bluzkę, gdziekolwiek, byle nie siedzieć w miejscu ;)

Ze zdjęciami może być ciężo - jestem w tej chwili na noc w Głogówku (musiałam zawieźć Rudolfa pod opiekę mojej Mamy), jutro rano jadę do Gliwic. Maluchy zostały pod opieką moich współlokatorów i aż do środy nie będę miała z nimi kontaktu :( Może spóbuj poszukać czegoś na fotkach grupowych?

Pacyfka, Bracia Ksero to tylko w komplecie :mrgreen: Ciekawe, czy jak trochę urosną, zaczną się czymś różnić :)

piachu01 - Pon Lut 18, 2008 00:42

Jak to jest z albinosami? One nie widzą lub widzą gorzej przez czerwone oczy?

Bo zastanwiam się między SHiro, a Malibu

Sajenka - Pon Lut 18, 2008 00:46

UWAGA, UWAGA!

Malibu naprawdę wygląda tak:



Pokręciłam zdjęcia i wstawiłam 2 razy Mysię :/

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że przy 16 diablętach nie jest trudno się pomylić ;)

A ze wzrokiem albinosów... Hmmm... Wiem tylko, że mają problemy ze złapaniem ostrości, gdy patrzą na coś, co jest daleko - tak śmiesznie kiwają się wtedy z boku na bok przez chwilę. Zresztą nie tylko albinosy, wszystkie czerwonookie. Nie znaczy to, że mają jakieś problemy z postrzeganiem rzeczywistości, zachowują się normalnie, jak każdy inny szczur :)

H. - Pon Lut 18, 2008 01:14

piachu01, tutaj masz temat o wacikach, tam to znajdziesz ; ) :
http://forum.szczury.biz/...zygarnij+wacika
Proszę :P

satanka666 - Pon Lut 18, 2008 06:56

Malibuuu mojjja :serducho: :serducho:
Layla - Pon Lut 18, 2008 07:11

Tygrys napisał/a:
Hodari jest mój
satanka666 napisał/a:
Malibuuu mojjja


Jeeeee :serducho: :mrgreen: :mrgreen: Gratulacje!!

satanka666 - Pon Lut 18, 2008 07:26

pomyliłam :oops: ... Malaga moja :D
H. - Pon Lut 18, 2008 08:33

satanka666, to ze szczescia az ta pomylka :P No to sie Słońce szykują kolejne odwiedziny :mrgreen: :mrgreen: :serducho:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group