To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2007 - Miot "C" Ratteria Rataty

Nata - Pon Lis 19, 2007 19:55

Carramba to straszny urwis, zawadiaka i upierdliwiec dla moich starszych szczurków. Zaczepia Szczurkę, a kiedy ta przymierza się żeby spuścić jej lanie (bo na małą jest najwidoczniej strasznie cięta) lub leje małą (na szczęście sierść nie lata i krew się nie leje, tylko mała strasznie wrzeszczy), mała biegnie i chowa się za Watka, żeby on zajął się sprawą. On sam kilka razy interweniował, wciskając się między boksujące się dziewczyny :shock: . Czegoś takiego się nie spodziewałam.
polna - Pon Lis 19, 2007 22:04



Jakoś Cola mało pije, ona miala poidelko w klatce czy miseczke? :wink:

Ratata - Wto Lis 20, 2007 12:07

Nata :lol: , u mnie przy łączeniu Ceylona z męskim stadem jest to samo, masa wrzasku, ale tak na prawdę nikomu krzywda się nie dzieje. Jeżeli Szczurka będzie przesadzać w boksowaniu małej, możesz ją raz czy dwa razy zdominować, dla przypomnienia, kto tu tak naprawdę rządzi ;)
Polna, miała poidełko. Może jej po protu woda nie smakuje, dajesz kranówę czy gotowaną? Z resztą, moje szczury też teraz mało piją, taka pora roku ;)

Nata - Wto Lis 20, 2007 12:37

Ratata, ale Szczurka zostawiłaby ją w spokoju. To mała chce rządzić i nie odpuszcza, ale będę próbowała jedną i drugą ustawić. Dzięki.
polna - Wto Lis 20, 2007 15:48

Dostaje źrodlaną, krople beskidu bodajże. Z miseczki troche upiła, może jej nie podpasowało poidełko hm... :P
L. - Wto Lis 20, 2007 16:50

polna, a zaserwuj jej zwykłą przegotowaną kranówe :wink:
Nata - Wto Lis 20, 2007 18:23

Carramba razem ze starszym kolegą Watkiem :lol1: . Chłopakowi spodobało się najwyraźniej w jej malej klatce.
LunacyFringe - Wto Lis 20, 2007 18:28

Carramba jest dziewczynką a Wacik niewykastrowanym samcem cyz mi się wydaje ? :drap:
Anonymous - Wto Lis 20, 2007 18:38

LunacyFringe, no chyba Watek jest bezjajeczny, skoro mieszka ze Szczurką i teraz dołączyła do nich Carramba... ;)
Nata - Wto Lis 20, 2007 18:43

oczywiście że jest bez
LunacyFringe - Wto Lis 20, 2007 18:44

Off-Topic:
Uf , tak tylko pytam kontrolnie , sorry :mrgreen:

Nata - Wto Lis 20, 2007 18:47

Off-Topic:
Zawsze warto zapytać, żeby rozwiać ewentualne niejasności :usmiech:

Ratata - Śro Lis 21, 2007 09:02

Off-Topic:
Dziewczyny, trochę wiary we mnie, nie dałabym przecież samiczki do pełnojajecznego samca :P

Polna, u nas piła zwykłą, nieprzegotowaną kranówkę, z tym, że my mamy dobrą wodę w kranie. Spróbuj dać jej przegotowaną, nie ma co szaleć z mineralnymi czy źródlanymi, więcej szkody niż pożytku z tego może być. Poza tym sprawdź, czy poidełko Ci się nie zacina przypadkiem, albo czy nie wisi pod złym kątem?

LunacyFringe - Śro Lis 21, 2007 10:21

Off-Topic:
Ratata, sory :lol1: Ale czasami zdarzają się przeoczenia ;)
Oczywiście , że w ciebie wierzę :mrgreen:

polna - Śro Lis 21, 2007 16:09

Już wlałam przegotowaną. Kranówka niby tez u nas dobra, ale jakoś tak nie chce na razie dawać. :wink:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group