To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - Wystawa szczurów rasowych w Gdańsku

sachma - Sob Lip 21, 2007 21:10

Gemma, jak jutro bedziesz gotowa o 9:30 to ja jade po Zirr do hotelu Pan Tadeusz :P czyli obok ciebie :P

a jak dojsc? schodzisz ze wzgorza mickiewicza, idziesz prosto, mijasz careffure, jest droga na prawo zaraz za mc donaldem, potem skrecasz w pierwsza ulice w prawo i idzisz prosto w dol i to jest chyba druga czy trzecia ulica w lewo.

falka - Sob Lip 21, 2007 23:43

L. napisał/a:
falka, miło było Cię poznać :D
L., nawzajem, niestety ja nie jestem zbyt rozmowna jeśli kogoś dobrze nie znam, muszę się rozkręcić ;) ale fajnie było was zobaczyć :)
Cola - Nie Lip 22, 2007 16:42

to ja sie pierwsza pochwake
Lena Rat's Troop BEST IN SHOW w kategorii młodzież :mrgreen: :mrgreen:
Femi Rat's Troop najsympatyczniejsza, dostała karton ziółek :mrgreen: :mrgreen:

dziękuję bardzo organizatorom, sędzinie :mrgreen: i wystawcom,
naprawde miła impreza :mrgreen: :mrgreen:

Layla - Nie Lip 22, 2007 16:46

Cola, gratuluję twoim dziewczynkom, obie zasłużyły :D Lenka jest śliczna a Femi... Femi ubóstwiam, jak chyba każdy :)

Miło było poznać Zir, Olimpię z TŻ, oraz L. :D Zagadałam Was z pewnością na śmierć :oops:

Cola - Nie Lip 22, 2007 16:48

Layla, chyba zartujesz, potem cie obgadywaliśmy, to twoje gadulstwo jest twoją wielką zaletą :mrgreen:

już sie nie moge doczekać fot :mrgreen:

Layla - Nie Lip 22, 2007 16:49

Cola napisał/a:
potem cie obgadywaliśmy


wiedziałam, wiedziałam ;) Jestem okropna baba z niewyparzonym jęzorem, i zawsze mnie wszędzie pełno. Cola, ja też chcę już foty :D

sachma - Nie Lip 22, 2007 22:19

Cola, jestem dumna z mojej osobistej jak i przyszywanej wnusi :) Obie w pelni zasluzyly na te nagrody :)

a ja sie chwale :P
Bojka najlepsza samica fuzz, nominowana do rezerwowego championatu, nominowana do BIS :) 92/100pkt
Vanilia - drugie miejsce do BIS (lepsza byla tylko Lena, Vani dostala nagrode pocieszenia w postaci ziolek ktorymi sie teraz zajada ;) ) 94/100pkt

Oli - Nie Lip 22, 2007 22:25

To i ja sie pochwale!
Capri najlepszy samiec dumbo, nominacja do BIS i nieoficjalnie Kaspian 3 miejsce w BIS mlodziezy 93/100 pkt. :mrgreen:

Layla - Nie Lip 22, 2007 22:28

Olimpia, Ryszard jest super!! I miło było cię poznać :D
sachma - Nie Lip 22, 2007 23:14

to teraz troche oficjalniej...

Moi drodzy,
chciałam wam wszystkim podziękować za przybycie i świetną atmosferę panującą na wystawie. Wszystkie szczury były piękne i temu zaprzeczyć sie nie da :)
Chciałam powiedzieć, że byliśmy na tyle miłymi współpracownikami, ze organizatorka tej wystawy zapraszała nas na kolejne kocie wystawy :) co świadczy o tym ze nasze towarzystwo nikomu nie przeszkadzało - co więcej zaproszenie dowodzi tez temu, ze jako organizacja zachowaliśmy sie na tyle dobrze, ze chcą nas jeszcze raz, co powinno nas bardzo cieszyć - mnie cieszy niezmiernie :)
Chciałabym również podziękować Basi - za to ze była wspaniałym i obiektywnym sędzią, sympatyczna i otwarta koleżanką oraz cudownym hodowca który zaszczycił nas przyjazdem z gromadka pięknych ogonów - wiem że podroż pociągiem z taka ilością szczurów nie jest niczym przyjemnym, tym bardziej dziękuję że wzięłaś ich tyle i zdecydowałaś sie przyjechać.
Chciałabym tez podziękować Natalii z hodowli DYNAMIMAUS za pomoc w sędziowaniu, doskonale oko i czas jaki nam poświęciła :)

Gratuluje wszystkim, ale przede wszystkim zwycięzcą kategorii, nominowanym do championa i ogona które zdobyły BIS :)

Myślę że kolejnym razem spotkamy sie w większym gronie, ale nadal będzie ta cudowna atmosfera - zabawa miast rywalizacji, życzliwości zamiast zazdrości - bo to było w tej wystawie najważniejsze - to była dla wszystkich dobra zabawa, i oby tak już pozostało - życzyłabym sobie, żeby nigdy w nasze środowisko nie wdarła sie rywalizacja i chęć zaszkodzenia innym, żeby zawsze panowała ta cudowna przyjazna atmosfera, gdzie każdy cieszy sie razem z wygranymi i nikt nie płacze po przegranej, bo przecież nie o dyplomy nam chodziło, ale o spotkanie w gronie osób rozumiejących naszego bzika o obejrzenie cudzych szczurów, pozachwycanie sie i poplotkowanie ;)

Jeszcze raz WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA PRZYBYCIE I GRATULUJE! :)

Oli - Nie Lip 22, 2007 23:19

sachma napisał/a:
bo przecież nie o dyplomy nam chodziło, ale o spotkanie w gronie osób rozumiejących naszego bzika o obejrzenie cudzych szczurów, pozachwycanie sie i poplotkowanie

i o zeszczurzenie TZow! :mrgreen: Dostalam oficjalna zgode (przykazanie) na posiadanie fuzza w przyszlosci... :-P

Nisia - Pon Lip 23, 2007 11:12

A ja gratuluję ogonom, które wygrały.
Cola - Pon Lip 23, 2007 11:55

Olimpia, gratuluje!!! :mrgreen: :mrgreen:
Lena to jednak potrafi :mrgreen: :mrgreen:

sachma, strasznie sie ciesze, że tak pięknie nam się to udało... :mrgreen:

apsik - Pon Lip 23, 2007 12:06

Byłam, widziałam. Ogonki przecudne :) . Natomiast mój facet się przeraził i zadał mi pytanie "czy nasze też takie olbrzymie będą?"
sachma - Pon Lip 23, 2007 12:21

apsik, to czemu sie nie przedstawilas :P przynajmniej ja cie nie poznalam, a szkoda :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group