To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Mioty urodzone - rok 2010 - Miot E Wo de Shu (14.10.2010)

mikuś - Śro Lis 10, 2010 12:39

no po prostu wspaniałe są super słodkie
Nakota - Śro Lis 10, 2010 12:41

Kiedy ciocie chcą :) Obecnie siedzę w domu, nie ma problemu.
mc - Śro Lis 10, 2010 15:56

śliczności! :serducho: Nakota, poprawiłaś mi dzień tymi zdjęciami.
Nakota - Śro Lis 10, 2010 21:55

mc, do usług :mrgreen:
Ale na mega polepszenie humoru zapraszam do siebie. To jest dopiero widok jak pięć maluchów dosłownie rzuca się na twoją rękę, nie do opisania.

Firewarrior - Nie Lis 14, 2010 17:02

Jak tam robaczki małe? :D Słyszałam że z dnia na dzień coraz bardziej ślicznieją ;)
mc - Pon Lis 15, 2010 21:27

Nakota, z chęcią bym odwiedziła, ale wychodzi na to, że chyba dopiero przy odbiorze, bo u mnie się trochę pokomplikowało ostatnio. A może jakieś parę fotek? :mrgreen:
Nakota - Wto Lis 16, 2010 11:41

Przepraszam za mały zastój, ale przez problemy zdrowotne prawie nie zbliżałam się do komputera. Spędzałam za to każdą wolną chwilę z maluszkami. To już nie te same malce co przed dwoma tygodniami. Skaczą, psocą, podgryzają i poznają otoczenie w ogóle nie zwracając na mnie uwagi :) Nic im nie jest straszne - ani starsze, większe szczury, ani kot ani pies.
W zeszły piątek maluchy zostały rozdzielone. Dziewczynki dołączyłam do stada moich panienek, chłopaków do stada moich panów. I jestem zdziwiona, że łączenie poszło aż tak dobrze. Teraz malce śpią z ciotkami i wujkami i robią to co oni. Wygląda to naprawdę przezabawnie, kiedy wszystkie lecą za starszym szczurem i dokładnie kopiują jego ruchy :lol:
Zdjęcia myślę, że jakieś będą jeśli tylko uda mi się złapać je w kadr. Obecnie mają takie przyśpieszenie w tyłkach, że to nie lada wyczyn :P

Firewarrior - Wto Lis 16, 2010 13:36

A będą indywidualne zdjątka? :D
Nakota - Wto Lis 16, 2010 13:43

Firewarrior, postaram się, ale cudów nie obiecuję :)
baradwys - Pon Lis 22, 2010 13:42

kocham E maluszki!! słodkie lizaweczki :D
agrawa69 - Pon Lis 22, 2010 13:51

Dziewczyny dojechały całe i zdrowe :D od razu zajęły w klatce najwyższą półkę. Europa jest ciekawska i śmiała, trochę mniejsza i wszędzie jej pełno. Enigma jakby bardziej płochliwa i mniej zainteresowana.
Dziewczynki są cudowne! Dziś postaram sięim zrobićjakieś fotki :D

baradwys - Pon Lis 22, 2010 14:10

Elrond od razu zabiera się za całowanie, Ewok natomiast woli miskę, czuję się zdradzona ;(
Nakota - Pon Lis 22, 2010 14:26

Cieszę się, że maluszki od razu się zadomowiły w nowych domkach. A teraz to ja będę was nękać o fotki :muhaha:
Tylko tak smutno mi jakoś... z 10 maluszków ostały mi się 4 ;(

baradwys - Pon Lis 22, 2010 14:27

Nakota, to musisz mnie odwiedzić :P
w sobotę pracuje do 16 więc czekam ;) niedzielę mam wolną :P

agrawa69 - Pon Lis 22, 2010 14:28

A moje mi buzi dawać nie chcą - foch ;)

Ugotowałam im ryż z piersią i marchewką - pochłaniają w zawrotnym tempie :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group