To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Alloszczur
Forum dyskusyjne Alloszczur - forum miłośników szczurów

Wystawy szczurów rodowodowych - WYSTAWA SZCZURÓW RASOWYCH - ŁÓDŹ!!

sachma - Pon Kwi 20, 2009 21:32

drodzy wystawcy ;) SHSRP się sprzedał, a raczej ja nas sprzedałam :P i OBOWIĄZKOWO wszyscy wystawcy mają zachwalać karmy z firmy versele laga! :D dają nam naprawdę sporo nagród i będą nas odwiedzać w czasie targów więc żeby mi nikt nie wyskoczył z jakimś biadoleniem na nich! bo ja oczy mydliłam że to najlepsze karmy, że wszyscy ich używamy i je polecamy :P

[ Komentarz dodany przez: babyduck: Pon Kwi 20, 2009 21:38 ]
Sachma, naprawdę piszemy łącznie. Poprawiłam.

Oli - Pon Kwi 20, 2009 21:34

sachma napisał/a:
bo ja oczy mydliłam że to najlepsze karmy, że wszyscy ich używamy i je polecamy :P
a jest inaczej :shock: ja karmię tylko karmami VL, przynajmniej to co podstawowe.
Niamey - Pon Kwi 20, 2009 21:47

To ja może też wpadnę na wystawę. Mama stwierdziła, że koniecznie chce zobaczyć wystawę szczurów:)
Off-Topic:
Oli, do chodzą do Ciebie moje privy?

Oli - Pon Kwi 20, 2009 21:49

Off-Topic:
Tak, tak. Wybacz, że nie odpisałam. Robię 10 rzeczy naraz. Jak dobrze pójdzie to dzisiaj zamówię i roześlę info co i jak. :)

sachma - Pon Kwi 20, 2009 22:00

Oli, ja też, ale mydliłam w sensie że tylko tym karmimy i polecamy na prawo i lewo :P ja polecam, ale wiem że niektórzy wolą JR farm :P dlatego powiadam wam JRF na czas wystawy przestaje istnieć :P !!!
L. - Pon Kwi 20, 2009 22:04

jak ktoś mi palnie inaczej to nogi z d... powyrywam!
boże, jak zobaczycie to co od nich dostajemy to padniecie :] :] ile żarcia! jedną osobe to na cały rok można by się zaopatrzyć :D :D

Nakasha - Pon Kwi 20, 2009 23:17

Ja bardzo polecam VL i oczywiście będę ją zachwalać :D
Anonymous - Pon Kwi 20, 2009 23:19

Zalatwcie nam na wroclawska :P tez obiecuje zachwalac :lol:
sachma - Pon Kwi 20, 2009 23:41

katasza napisał/a:
Zalatwcie nam na wroclawska :P tez obiecuje zachwalac :lol:


zobaczymy jak wypadniemy teraz..

gratis - Wto Kwi 21, 2009 14:40

ułaa :serducho: VL jest najlepsze i tego nikt nie ukryje :P Super, że okazali hojność :mrgreen: A będą mieli też swoje stoisko na targach?
sachma - Wto Kwi 21, 2009 14:45

gratis napisał/a:
A będą mieli też swoje stoisko na targach?

będą mieli ;) tak samo jak i planeta zoo ;) którą też możecie polecać ;)

gratis - Wto Kwi 21, 2009 16:43

Off-Topic:
łaaa, bosko! :mrgreen: tylko, że się nie zapakuję, z cabrio, fauna boxem, swoimi rzeczami i kilogramami karm i ziół z HP :lol:

sachma - Wto Kwi 21, 2009 16:57

gratis, ja tyż wezmę więcej kasy to się w Rat Complete zaopatrzę :D
gratis - Wto Kwi 21, 2009 17:21

Off-Topic:
myślisz, że będzie taniej niż w 10kg? eee :P

sachma - Wto Kwi 21, 2009 17:25

Off-Topic:
gratis, 10kg coraz ciężej dostać :/ trzeba czekać 3miesiące nawet... :/ 10kg to 130zł a 0.5kg kosztuje 11zł.. zobaczymy jak będzie wyglądało na targach.. ale przygotuje TZa że możemy wracać z 10kg torbą jedzenia :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group